• Empty
 • قاطی کردم
 • مهربون
 • موفق
 • متعجب
 • مریض
 • مشغول
 • معترض
 • ناراحت
 • هیچ
 • کنجکاو
 • کسل
 • گیج شدم
 • گریه
 • پکر
 • اخمو
 • از خود راضی
 • بی تفاوفت
 • بد جنس
 • بد حال
 • خونسرد
 • خواب آلود
 • خوشحال
 • خجالتی
 • خسته
 • دلواپس
 • رنجور
 • ریلکس
 • سپاسگزار
 • سر به زیر
 • شوکه
 • شاد و سر حال
 • عاشق
 • عصبانی
 • غمگین
 • غافلگیر
 • User Tag List

  Like Tree2198پسندها

  جُستار: پاتوق شب نشینی

  1. #10151
   سخنور یکم
   Points: 12,408, Level: 72
   Level completed: 90%, Points required for next Level: 42
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   کنجکاو
    
   سارا آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2015
   ماندگاه
   زیر آسمان خدا
   نوشته ها
   695
   جُستارها
   19
   امتیازها
   12,408
   رنک
   72
   Post Thanks / Like
   سپاس
   288
   از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   14 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
   تازه بنظرم حداقل چندتایی از این کاربران را بنده به این فروم آورده ام باید ازم ممنون هم باشید اصلا شاید هم همه شان بواسطهء بحثها و آدرس دادن های بنده به این فروم آمده باشند. مثلا این «مرزبان کوچک» از کجا آمده است؟ یک نگاهی به کامنت های کاربران در اینجا بکنید متوجه میشوید: محمد(ص) آیدی «بتوچه» در آنجا متعلق به بنده است. یکی نبودن آدمها با دیگران را هم از روی مشخصاتی مثل تاریخ ثبت نام و فعالیت هایی که داشته اند پست هایی که زده اند بحثهای مورد علاقه آنها تخصص ها و اطلاعاتشان تاپیک ها موضوع هایی که ایجاد کرده اند و غیره میتوان استنباط کرد دیگر هیچکس اینقدر علاف اینقدر نابغه نیست که بتواند همزمان جای چند نفر فعالیت گسترده داشته باشد و نقشهای متفاوتی را براحتی ایفا کند. مثلا بنده به هیچ وجه اینقدر دربارهء منابع و متون اسلام و نمیدانم عرفان مولانا و غیره اطلاعات گسترده و تخصصی نداشته و ندارم در طی سالها فعالیتم در جاهای مختلف این مسئله باید روشن باشد. اینکه به چه بحثهایی علاقه دارم مثلا در فرومهای فان تالارهای فان تقریبا هیچوقت هیچ فعالیتی نداشته ام و غیره.
   پس فلانی مذکور شما هستید! چرا اخراج شدید؟ هرچند ندانسته حق را به شما میدهم ! چرا وقتی اخراجتون کردند بازم برگشتید؟ آخه اینجا همچین آش دهن سوزی هم نیست! البته برای خنده و تفریح خیلی خوبه:)) همین که فکر می کنند من فلانی هستم شده اسباب خنده ی من ! همین پست هایی که میزارند و مدام روی این مسئله تاکید می کنند :))))))چقدر بامزه هستند و البته هماهنگ! من راستش فکر کنم این تئودر هرتزل و sonixaxیک نفر باشند ! حتماً همینطور است چون از قدیم گفته اند کافر همه را به کیش خود پندارد ! چون طرف خودش چند تا آی دی داره و اینکاره است خیال می کند همه مثل خودش هستند! البته من همش در فروم های مربوط به رشته ی خودم عضوم که خب فضایش خیلی آکادمیک هست ! ولی حتی در چت روم ها هم آدمی به لمپنی این فرد ندیدم! 2 کلمه حرف می زنه 200 کلمه اش فحش است:)))))))))))) شما هم بهتر است به این فرد کم محلی کنید ! black list را برای اینجور مواقع گذاشته اند! بهترین جا برای اینجور افراد است!


  2. #10152
   بازداشت همیشگی
   Points: 7,801, Level: 59
   Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   kourosh_iran آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jul 2014
   نوشته ها
   675
   جُستارها
   39
   امتیازها
   7,801
   رنک
   59
   Post Thanks / Like
   سپاس
   537
   از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
   پس فلانی مذکور شما هستید! چرا اخراج شدید؟ هرچند ندانسته حق را به شما میدهم ! چرا وقتی اخراجتون کردند بازم برگشتید؟ آخه اینجا همچین آش دهن سوزی هم نیست!
   البته بنده هم تاحدی مقصر بودم شاید. بهرحال آن موقع پختگی الان را هم نداشتم. الان بیشتر رعایت میکنم، ولی همچنان اهل جدل و مبارزه و صراحت و خشونت هستم.
   اصولا بنده تخصصم در اخراج شدن از فرومهای مختلف است فقط این فروم نبوده بلکه تاکنون ده ها بار از چندین فروم اخراج شده ام دیگر عادت کرده ام
   فکر کنم جزو مقامهای اول در این زمینه حتی رکورددار باشم
   ولی خب انتظار داشتم اینجا ظرفیت بیشتری باشد آزادی بیان و آزادی شخصیت و خلق و خو بیشتر باشد حتی فحش را هم تحمل بکنند. چون بنظر من آنهایی که تحمل نمیکنند در اشتباه هستند و یا بر اساس عقاید و باورهای کلیشه ای منجمله مذهبی است یا انواع دیگر. این در نوع خودش یک بحث مفصلی میشود که حالا جایش نیست و بنظرم دیگر چندان مهم هم نیست.
   بالاخره اینجا ادعای روشنفکری ادعای آزادی بی دینی بی خدایی دارند ادعای واقعیت گرایی و غیره. جهان و انسانها آنقدر ایدئال بدون نقص نیستند، اگر ما بخواهیم براحتی افراد را بخاطر این چیزهای ظاهری و حرف باد هوا اخراج کنیم دوستان و همراهان و همفکران خود را از دست بدهیم از وجود افرادی که تخصص دانشی توانایی ای دارند از استفاده از افکار و مغزهای دیگر خودمان را محروم کنیم اتحاد خودمان را از دست بدهیم آخر به چه چیز امید است که برسیم؟
   من در محیط کارم در خانواده در میان بستگان میبینم که خب آدمها هرکدام نقص و اشکالات و خطاهای زیادی دارند ولی نمیشود که آنها را به این خاطر دور انداخت محروم کرد بالاخره باید انعطاف داشت تحمل و ظرفیت داشت و تا جای ممکن با واقعیت ها ساخت. ما همه ناقص هستیم اشکال و ضعف داریم خطا میکنیم.

   اما اینکه برگشتم خب بهرحال شد برگشتم دیگر! اینجا هم بالاخره یک سرگرمی استفاده هایی دارد وقتی بشود خب استفاده میکنم چرا نکنم، ولی بقول شما در نهایت اگر نشود هم مسئلهء خیلی مهم و حیاتی نیست ضمنا همچنان میتوانم مطالب را بخوانم اگر مطلب بدردبخوری باشد خوانندهء صرف باشم. من در بند این نیستم که آی مرا از فلان جا اخراج کردند حالا چه شد و بخاطر غرورم دیگر برنگردم و این اداها. باهوش تر و منعطف تر از این حرفها هستم.
   خیلی بحثها هست اینجا میشود مطرح کرد ولی جاهای دیگر نمیشود یا به این آزادی نمیشود.
   ضمنا اینجا حتی کلمات رکیک و دعوا و خشونت مرا هم بهتر تحمل میکنند. من آدم صادق و منصفی هستم. یعنی سعی میکنم!

   یک مدت هم جنگ داشتیم آن موقع که مرا اخراج کردند و حتی روبات ساختم به این فروم حمله سایبری کردم
   اینها همه اش بهرحال برای من تمرین و بهانه ای بود البته در کنارش بحثهای خشم و انتقام و نمایش قدرت و غیره هم بود. من دشمنی خاصی با این فروم با کاربرانش با مدیرانش نداشته ندارم، فقط عکس العمل خاص و محدودی بود برای مدتی چون دیدم مرا از اینجا اخراج کردند گفتم ببین دنیا چقدر خراب است که حتی از اینجا هم با اینکه با ایشان بعضی عقاید مشترکی داشتم مرا اخراج کردند یعنی همه جا زور و فریب است و ظرفیت برای آدم روراستی مثل من نیست و گفتم پس باید سعی کنم توانایی های دیگر خودم مثل هک و فریب را هم افزایش بدهم تا در این دنیا توان بقا و کیفیت زندگی بیشتری داشته باشم برای مقابله با حوادث آینده دشمنی های دیگر آماده باشم. بحث این آیدی و مهندسی اجتماعی هم گرچه این فروم این دعواها و اخراج و خشم و انتقام و نمایش قدرت هم بود ولی بهرحال پشت همهء اینها بنده اهداف قوی کردن خودم را دارم از هر فرصت هر بهانه ای برای قدرتمندتر کردن خودم استفاده میکنم خودم را محک میزنم قدرت و جایگاه دیگران را محک میزنم. مثلا روباتی که برای اینجا نوشتم اولین تجربه ام در این زمینه و استفاده از دانش و توانایی و تخصص امنیتی ام برای مقاصد هک و نفوذ بود. توانستم مهارت و آگاهی بیشتری در این زمینه بدست بیاورم. همچنین مهندسی اجتماعی که هدفش فریب دادن دیگران است برای نفوذ و سوء استفادهء اطلاعاتی. من علمی فکر میکنم عمل میکنم دنبال تمام قدرتهای کارا هستم هدف اصلی من فراتر از یک فروم و دوتا دعوا و فرد خاص است. میتوانستم حملهء سایبری سطح دیگری هم به این فروم بکنم که نقشهء پلیدی سوء استفادهء کثیفی از دانش بود، ولی دیدم تا همین جا هم زیاده روی کرده ام انصاف نیست منهم که کینه ای نیستم.

   اینجا تقریبا تنها جایی آخرین جایی بود که میتوانست برای آدمهای آزاداندیشی مانند من مکان بحث و بیان آزادانهء نظراتم باشد مکان تبادل نظر و اینها، و اینکه مرا از اینجا اخراج کردند بنابراین به آخرین امیدهای من به بشریت و نیکی و راستی و امکان پیشرفت و تحمل صدمه زد و مرا به درجهء بدبینی محض و حالت جنگی کامل و بدون قانون برد یعنی فکر کردم دیگر در این جهان جایی حتی برای دانش و منطق و خردورزی هم نیست و همه اش زور و برخورد منافع است شاید حتی کسی را هم نتوان مقصر و پلیدتر از دیگری دانست اما این واقعیت و سرنوشت محتوم ماست و گریزی از آن نیست که برای اهداف و منافع خود با یکدیگر نبرد و نسبت به هم خشونت کنیم. ضعیفان رنج خواهند کشید و نابود خواهند شد و قوی تر ها باقی خواهند ماند! آیا اینست حقیقت جهان ما؟ البته همیشه بارقهء امیدی هست نباید زیاده روی و زیادی سیاه اندیشی کرد و منهم بعدا آرام تر شدم دیدم شاید اشکال از منهم بوده است و زیادی انتظار غیرواقعگرایانه از دیگران داشته ام.

   من نقایص و اشتباهات خودم را هم می بینم و بدانها اقرار میکنم. برای بدست آوردن قدرتهای واقعی و کامل تر شدن واقعی هم آدم باید اهل اینطور فکر و عمل کردن باشد صادق و مردانه و با مرام راستی زندگی کند تاجاییکه مقدور است. باید ضعف و نقص خودت را ببینی توانایی پذیرش و اعتراف بدانها را داشته باشی.
   البته برای خنده و تفریح خیلی خوبه:)) همین که فکر می کنند من فلانی هستم شده اسباب خنده ی من ! همین پست هایی که میزارند و مدام روی این مسئله تاکید می کنند :))))))چقدر بامزه هستند و البته هماهنگ! من راستش فکر کنم این تئودر هرتزل و sonixaxیک نفر باشند ! حتماً همینطور است چون از قدیم گفته اند کافر همه را به کیش خود پندارد ! چون طرف خودش چند تا آی دی داره و اینکاره است خیال می کند همه مثل خودش هستند! البته من همش در فروم های مربوط به رشته ی خودم عضوم که خب فضایش خیلی آکادمیک هست ! ولی حتی در چت روم ها هم آدمی به لمپنی این فرد ندیدم! 2 کلمه حرف می زنه 200 کلمه اش فحش است:)))))))))))) شما هم بهتر است به این فرد کم محلی کنید ! black list را برای اینجور مواقع گذاشته اند! بهترین جا برای اینجور افراد است!
   خب احتمال همه چیز هست. ولی من سعی میکنم زیاده روی و بی انصافی نکنم پیشداوری و قضاوت بدون سند و دلایل محکم نکنم. بالاخره منهم اینها را زیاد اذیت کردم که احتمالا تا حدی ناروا بوده.
   در بحثهای اخیر هم sonixax را زیاد تحت فشار قرار دادم خب بهرحال نبردی بود جدلی بود و خشم و عصبانیت هم پیش می آید دو طرف زیاده روی میکنند ولی زیاد اشکالی نیست اگر بعدا خودشان گیر این مسائل نباشند و دنبال پیدا کردن اشکالات و بهبود خودشان باشند.
   اما بهرحال بنده به جناب sonixax توصیه میکنم به رفتار خودشان توجه کنند چون رفتار ایشان به قدری غیرمنطقی بود که بنده خودم هرگز انتظار این حد را نداشتم روی ایشان بیشتر حساب میکردم دید بهتری داشتم. اینکه رفتار ایشان اینطور بود در بحث هم چند بار گفتم شاید مشکل جدی در تفکر و شخصیت ایشان وجود دارد بهتر است به نفع خودشان است که علتش را پیدا کنند و خودشان را اصلاح کنند. البته به منکه بیش از این مربوط نیست شاید دلایل و توجیهات خودش را برای خودش دارد! بهرحال من کار خودم را میکنم دنبال کاملتر کردن و قوی تر کردن خودم هستم و اینکه در برابر دشمنان و تهدیدها از خودم توان دفاع کردن داشته باشم بتوانم حق خودم را بگیرم.
   ویرایش از سوی kourosh_iran : 07-27-2015 در ساعت 08:05 PM

  3. یک کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Moshref (07-30-2015)

  4. #10153
   بازداشت همیشگی
   Points: 7,801, Level: 59
   Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   kourosh_iran آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jul 2014
   نوشته ها
   675
   جُستارها
   39
   امتیازها
   7,801
   رنک
   59
   Post Thanks / Like
   سپاس
   537
   از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   کلا آدم باید پوست کلفت باشه توی این دنیا، ولی بجاش و بقدر لازم.
   منو اخراج بکنن نکنن بهرحال به قوی تر شدنم منجر میشه چون با تمام وجودم دنبال قدرت هستم از هر فرصتی هرچیزی به هرشکلی شده برای این هدف استفاده میکنم. هرجایی روزنه ای باشه ازش نفوذ میکنم مثل آب روان میشم.
   مثلا چند بار منو از فرومهای برنامه نویسی اخراج کردن باعث شد برم استارت بزنم برم چیزهای جدیدی مثلا چند زبان برنامه نویسی جدید که قبلا هم توی فکرم بود ولی دلیل و بهانش وقتش انگیزش پیدا نمیشد یاد بگیرم که خیلی به نفعم شد توانایی های جدید قابل توجهی بدست آوردم. اصلا در چند مورد وقتی منو اخراج میکردن تازه متوجه میشدم میدیدم چقدر از وقت و انرژی خودم رو با سر و کله زدن و جدل با دیگران اونم یه عده آدمهایی که اغلب سوادشون بینششون از من خیلی کمتر بود هدر میدادم جدل با یک مشت بچه و نوجوان کم سواد یا آدمهایی که بهرصورت از نظر روانی شخصیتی مشکل داشتن آدمهای لجباز و مغرور و نادان.
   من یجا زیاد بمونم زیاد بیکار باشم معمولا زیاد بحث میکنم با دیگران درگیر میشم جدل میکنم سر این مسائل و آخرش هم دعوا و کار به جاهای باریک میکشه. ولی به مرور سعی کردم خودم رو در این مورد هم یک مقدار اصلاح و بهتر کنم
   الانم این مدته اینجا کلی وقت و انرژی صرف کردم پست میزنم بحث میکنم جدل میکنم نمیدونم اینا چطور فکر میکنن من دیگه اینقدر وقت و انرژی دارم چندتا جون و شخصیت دارم 24 ساعت کارم اینه کسخلم علافم که بقیهء وقتم رو هم جای چند نفر دیگه نقش بازی کنم آخه که چی بشه
   میگم این sonixax و تئودور رو باید به گروههای فعال در زمینهء تئوری های توطئه معرفی کنیم چون استعداد خوبی دارن در این زمینه و داستانهای علمی تخیلی

   من اینقدر دیگه کسخل و علاف بودم 24 ساعت کارم این مسخره بازیها خیمه شب بازی بود که این همه چیز که بلدم اینقدر سوادم بالاست وقت نمیکردم برم سراغش یاد بگیرم چطور میتونستم دنبال هدف علم و تخصص و توانایی و بطور کلی قدرتهای اصیل و درونی برم! بقول یارو میگه مگه میشه مگه داریم

  5. #10154
   سخنور یکم
   Points: 12,408, Level: 72
   Level completed: 90%, Points required for next Level: 42
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   کنجکاو
    
   سارا آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2015
   ماندگاه
   زیر آسمان خدا
   نوشته ها
   695
   جُستارها
   19
   امتیازها
   12,408
   رنک
   72
   Post Thanks / Like
   سپاس
   288
   از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   14 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
   میگم این sonixax و تئودور رو باید به گروههای فعال در زمینهء تئوری های توطئه معرفی کنیم چون استعداد خوبی دارن در این زمینه و داستانهای علمی تخیلی
   :))))))))))))))
   ویرایش از سوی سارا : 07-27-2015 در ساعت 09:16 PM


  6. #10155
   مدیر تالار
   Points: 422,778, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   چخه
    
   شاد و سر حال
    
   sonixax آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   کره ی زمین
   نوشته ها
   9,086
   جُستارها
   109
   امتیازها
   422,778
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   47,060
   از ایشان 15,076 بار در 7,080 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   89 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
   این کاربر فلانی که از اینجا اخراج شد حالا با ۴ تا نام کاربری مختلف با خودش بحث میکنه چندین صفحه و با یک نام کاربری پاسخ‌های طولانی به اون‌یکی نام کاربری خودش میده ، واقعا همچین چیزی در این همه سال فروم نویسی ندیده بودم!
   بله از این دست موجودات نایاب سخت پیدا میشوند :))
   طرف رفته یک متنی رو خودش کپی پیست کرده بعد از توی متن خودش در میاریم که حرفش کشکه میگه در استدلال کردن مشکل پیدا کردید اتهام میزنید! بعد خودش میاد با اون یکی آیدی خودش به خودش جواب میده! میدونید چیش جالبه ؟! فاصله زمانی پستها با توجه به میزان متنی که نوشته به طور مثال :

   5:02 سارا اومده به شما پاسخ داده! (4 خط)
   5:37 فلانی اومده به خودش پاسخ داده (10 خط)
   5:42 اومده یک پست دیگه زده (8 خط)
   6:02 باز سارا اومده پست زده! (3 خط)
   7:01 و بعد از یک استراحت اومده یک پست دیگه زده (5 خط)
   بعد 7:52 اومده یک کتیبه تایپ کرده! (حدود 50 دقیقه لازم داشته برای تایپش)

   یعنی به قدری باهوش نیست که وقتی با یک آیدی یک پستی میزنه صبر کنه 3-4 ساعت بعدش بیاد جوابش رو بده و درجا همیشه همزمان این دو تا تو هستند و جواب میدند به همدیگه :))))
   در مورد سایر کاربران کیلویی این کاربر هم اصلن تابلو هستش! حتا به قدری باهوش نیست که دست کم ادبیاتش رو عوض کنه.

   فلانی جان بروی در استخدام بسیج یک پولی هم گیرت میاد با این همه استعدادهای درپیتی :))
   m@hdi این را پسندید.
   No, we won't give up, we won't go away
   'Cause we're not about to live in this mass delusion
   No, we don't wanna hear another word you say
   'Cause we know they're all depending on mass confusion
   No, we can't turn back, we can't turn away
   'Cause it's time we all relied on the last solution
   No, we won't lay down and accept this fate
   'Cause we're standing on the edge of a revolution

  7. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   m@hdi (07-31-2015)

  8. #10156
   نویسنده یکم
   Points: 46,548, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   Empty
    
   yasy آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Nov 2012
   نوشته ها
   359
   جُستارها
   4
   امتیازها
   46,548
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   2,320
   از ایشان 1,176 بار در 340 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   5 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   درود بر همگی

   چقدر جنگ میکنید!

  9. #10157
   سخنور یکم
   Points: 12,408, Level: 72
   Level completed: 90%, Points required for next Level: 42
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   کنجکاو
    
   سارا آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2015
   ماندگاه
   زیر آسمان خدا
   نوشته ها
   695
   جُستارها
   19
   امتیازها
   12,408
   رنک
   72
   Post Thanks / Like
   سپاس
   288
   از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   14 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   در بیدادگاه حرفی برای گفتن نمی ماند جز سکوت !


  10. #10158
   سخنور دوم
   Points: 10,544, Level: 68
   Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   m@hdi آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Sep 2013
   نوشته ها
   537
   جُستارها
   88
   امتیازها
   10,544
   رنک
   68
   Post Thanks / Like
   سپاس
   610
   از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   3 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
   این کاربر فلانی که از اینجا اخراج شد حالا با ۴ تا نام کاربری مختلف با خودش بحث میکنه چندین صفحه و با یک نام کاربری پاسخ‌های طولانی به اون‌یکی نام کاربری خودش میده ، واقعا همچین چیزی در این همه سال فروم نویسی ندیده بودم!
   پس علت این همه ثبت نام کاربر جدید تو این چند وقته مشخص شد! اما جواب دادن خودش به خودش ... نمیدونم چی بگم!
   ویرایش از سوی m@hdi : 07-31-2015 در ساعت 11:39 AM
   sonixax این را پسندید.

  11. یک کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   sonixax (08-02-2015)

  12. #10159
   سرنویسنده یکم
   Points: 27,966, Level: 98
   Level completed: 62%, Points required for next Level: 384
   Overall activity: 99.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   بدون وضعیت
    
   بی تفاوفت
    
   یه نفر آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Apr 2013
   نوشته ها
   1,285
   جُستارها
   21
   امتیازها
   27,966
   رنک
   98
   Post Thanks / Like
   سپاس
   186
   از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   29 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
   پس علت این همه ثبت نام کاربر جدید تو این چند وقته مشخص شد! اما جواب دادن خودش به خودش ... نمیدونم چی بگم!
   خودتم مشکوکی کاربر فلانی...
   فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
   دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!  13. #10160
   سرنویسنده یکم
   Points: 27,966, Level: 98
   Level completed: 62%, Points required for next Level: 384
   Overall activity: 99.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   بدون وضعیت
    
   بی تفاوفت
    
   یه نفر آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Apr 2013
   نوشته ها
   1,285
   جُستارها
   21
   امتیازها
   27,966
   رنک
   98
   Post Thanks / Like
   سپاس
   186
   از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   29 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   آلیس بانو؟
   فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
   دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!  14. یک کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Alice (08-06-2015)

  داده‌های جُستار

  کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

  هم‌اکنون 15 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 15 مهمان)

  جُستارهای همانند

  1. پاسخ: 38
   واپسین پیک: 07-10-2015, 05:13 PM

  مجوز های پیک و ویرایش

  • شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
  • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •