تعریف رام :برای اینکه تصویری از رام در ذهن شما مجسم شود میتوان گفت که رام برای گوشی و تبلت تقریباً همان کاری را انجام میدهد که ویندوز برای لپتاپ و کامپیوتر! ؛ بوسیله رام، ما میتوانیم گوشی را فلش بزنیم و حتی نسخه اندروید آن را بروزرسانی کنیم.

android-8-oreo_m.gifبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: android-8-oreo_m.gif
دیدن: 896
حجم: 680.1 کیلو بایت


چرا رام جدید نصب میکنیم؟با نصب رام و یا فلش زدن گوشی، معمولا ایرادات نرم افزاری آن بطور کامل برطرف میشود. مثلا اگر گوشی شما کند شده و هنگ میکند یا ویروسی شده و بصورت خودکار برنامه های نامربوط دانلود و نصب میکند شما میتوانید با استفاده از رامها و آموزشهای موجود در سایت دانلودرام، گوشی و یا تبلت خود را فلش بزنید تا همه چیز مثل روز اول شود!

رام اسمارت smart دانلود با لینک مستقیم


رام اسمارت SMART با لینک دانلود مستقیم همراه با آموزش فلش کردن: دانلود رام فارسی اسمارت از سایت فیم رام چند مزیت برای شما دارد که مهمترین آن پشتیبانی بعد از تهیه فایل هست که بعد از دانلود رام می‌توانید از پشتیبانی استفاده نمایید

https://famerom.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%85-smart/
https://famerom.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%85-smart/page/2/
https://famerom.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%85-smart/page/3/

فایل فلش نوکیا دانلود با لینک مستقیم

فایل فلش نوکیا دانلود با لینک مستقیم همراه با آموزش فلش کردن گوشی نوکیا توسط دانگل بست و باکس atf به همراه پشتیبانی بعد از دانلود فایل فلش نوکیا از سایت فیم رام، کلیه رام‌های نوکیا سایت کاملاً تست شده هستند.
https://famerom.ir/rom-download/nokia-flash-file/
https://famerom.ir/rom-download/nokia-flash-file/page/4/

رام هواوی huawei دانلود با لینک مستقیم

رام هواوی huawei با لینک دانلود مستقیم همراه با آموزش فلش کردن، دانلود رام رسمی و فارسی هواوی از سایت فیم رام چند مزیت برای شما دارد که مهمترین آن پشتیبانی بعد از تهیه فایل هست که بعد از دانلود رام می‌توانید از پشتیبانی استفاده نمایید.
https://famerom.ir/rom-download/huawei-rom
https://famerom.ir/rom-download/huawei-rom/huawei-tablet-rom/
https://famerom.ir/rom-download/huawei-rom/%D8%B3%D8%B1%DB%8C-mate/
https://famerom.ir/rom-download/huawei-rom/p-seri/
https://famerom.ir/rom-download/huawei-rom/g-seri/

رام لنوو دانلود با لینک مستقیم

رام لنوو دانلود با لینک مستقیم همراه با آموزش فلش کردن گوشی و تبلت لنوو و پشتیبانی فنی همه جانبه بعد از خرید رام، بادانلود رام لنوو از سایت فیم رام و فلش کردن روی گوشی یا تبلت لنوو می‌توانید مشکلات نرم افزاری را حل نمایید.
https://famerom.ir/rom-download/lenovo-rom/
https://famerom.ir/rom-download/lenovo-rom/page/5/

رام اچ تی سی htc دانلود با لینک مستقیم

رام اچ تی سی htc با لینک دانلود مستقیم همراه با آموزش فلش کردن، دانلود رام رسمی و فارسی htc از سایت فیم رام چند مزیت برای شما دارد که مهمترین آن پشتیبانی بعد از تهیه فایل هست که بعد از دانلود رام می‌توانید از پشتیبانی استفاده نمایید.download.jpg


https://famerom.ir/rom-download/htc-rom/
https://famerom.ir/rom-download/htc-rom/page/2/

رام مارشال marshal دانلود با لینک مستقیم

رام مارشال marshal با لینک دانلود مستقیم همراه با آموزش فلش کردن: دانلود رام فارسی مارشال از سایت فیم رام چند مزیت برای شما دارد که مهمترین آن پشتیبانی بعد از تهیه فایل هست که بعد از دانلود رام می‌توانید از پشتیبانی استفاده نمایید.
https://famerom.ir/rom-download/%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D9%84/
https://famerom.ir/rom-download/%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D9%84/page/3/
https://famerom.ir/rom-download/%D8%...%D9%84/page/2/androidrom.jpgIf you want to use your smartphone for more than 2 years, you will only get reliable and up-to-date software again with ROMs.They also give you the opportunity to explore brand new designs and UIs, and offer new and impressive functionalities. If you've yet to explore the world of ROMs, here is our guide and list of the best.