• Empty
 • قاطی کردم
 • مهربون
 • موفق
 • متعجب
 • مریض
 • مشغول
 • معترض
 • ناراحت
 • هیچ
 • کنجکاو
 • کسل
 • گیج شدم
 • گریه
 • پکر
 • اخمو
 • از خود راضی
 • بی تفاوفت
 • بد جنس
 • بد حال
 • خونسرد
 • خواب آلود
 • خوشحال
 • خجالتی
 • خسته
 • دلواپس
 • رنجور
 • ریلکس
 • سپاسگزار
 • سر به زیر
 • شوکه
 • شاد و سر حال
 • عاشق
 • عصبانی
 • غمگین
 • غافلگیر
 • User Tag List

  برگ 1 از 3 123 واپسینواپسین
  نمایش پیکها: از 1 به 10 از 27

  جُستار: یک جواب

  1. #1
   شناس
   Points: 1,761, Level: 24
   Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   DƏLİ
    
    
   atila آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   tebriz
   نوشته ها
   75
   جُستارها
   12
   امتیازها
   1,761
   رنک
   24
   Post Thanks / Like
   سپاس
   13
   از ایشان 27 بار در 17 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)

   یک جواب

   امضای یکی از دوستان فاشیست باسم راکتور

   به گفته ولادیمیر مینورسکی خاورشناس: «هر جا که پرسش حل نشده ای در زمینه فرهنگ قوم‌های شرق باستان پدید آید ترکان بی درنگ دست خود را همان جا دراز می کنند»

   رنه گُروسه شرق شناس نامی فرانسه در بخشی از نوشته اش راجع به ترکان اینطور مینویس
   باید تکرار کنم که اگر بر روی این جنبه از تاریخ قدیم ترکان تکیه می شود، برای تذکر این نکته است که روح ترکان با چه سهولتی می تواند با ادیان بزرگ جهان که از معنویت برخوردارند خود را سازگار سازد و این خصلت تا چه اندازه با تمدن همراه است
   خصوصیت دوم اقوام ترک استعداد فرماندهی یا، به عبارتی صحیح تر، سازماندهی است. یعنی سازمان دادن به اجتماع اقوامی که غالباً از نژادهای مختلف هستند. باید توجه داشت که این خصوصیت وجه اشتراک ترکان با رومیان است. ابرهارد اخیراً توجه ما را به مساعی خاندان ترک توپا (۵۵۷-۳۹۸) در فراهم آوردن وحدت و ثبات در چین شمالی و کوشش مشابهی که به وسیله ترکان شاتو (۹۳۶-۹۰۷) صورت گرفت جلب کرده است. در غرب آسیا (منظور فلات پامیر است) سلسله های ترک به اقدام مشابهی دست زدند. ترکان غزنوی (۱۱۸۶-۹۶۲) نیز به ترکیب تاریخی افغانستان کنونی شکل بخشیدند. سلجوقیان کبیر (۱۱۵۷-۱۰۳۷) برای نخستین بار پس از حملة عرب موجبات وحدت شاهنشاهی ایران را فراهم آوردند. . . . در هند نیز سلاطین گورکانی مستقر در دهلی بودند. اینها مظهر نظم و انظباط، که خوی ترکها است، بشمار می آمدند و از زمان روی کار آمدن این نواده های تیمور (۱۷۰۷-۱۵۲۶) بود که موجبات وحدت هند و ایجاد امپراتوری در این کشور فراهم گردید. . . . ترکها مردمانی مثبت اندیش و از هرگونه رجزخوانی و خیالبافی به دورد بودند. . . (رنه گروسه\ژرژ دنیکر، چهرة آسیا، انتشارات فرزان، تهران، ترجمه غلامعلی سیار صفحات ۶۱ تا ۶۹
   مونتئسکیو فیلسوف و متفکر بزرگ فرانسوی، که از تئورییسین ها و بنیان گذاران فکری انقلاب کبیر فرانسه بشمار میرود، در اواخر قرن نوزدهم در اثری به اسم” نامه های ایرانی” در باره ترکها مئ نویسد:
   هیچ کدام از خلق های دنیا نمیتواند خود را در فتوحات وعظمت تاریخی با ترکان مقایسه کندַترکان حاکمین اصیل دنیا میباشند, انگار که دیگر خلق های دنیا برای خمتگزاری به آنها آفریده شده اند. ترکان قادرند در عین زمان امپراطوری ها آفریده و امپراطوری ها را ریشه کن کنندַدر طول تمام ادوار تاریخ آنها با قدرت و ذکاوت خود دنیا را تسخیر و اداره کرده و همیشه تکیه گاه دیگر خلق ها بودندַتاتارها دوبار چین را فتح کرده و هنوز هم در آنجا حکومت میکنند, آنها هنوز هم در سرزمین های فتح شده توسط مغول ها حکم میرانندַ حکمرانان ایران هم آنان هستند , آنها هستند که بر تخت کوروش نشسته اند, آنها مسکو را هم به زانو دراوردندַآنان ترک نامیده شده و در آسیا, اروپا و آفریقا فتوحاته عظیمی کرده و در سه قاره جهان آقایی میکنندַاگر به گذشته های دور هم نگاه کنیم باز میبینیم که امپراطوری های روم را هم انها برانداختندַ فتوحات اسکندر در مقایسه با فتوحات چنگیز خان هیچ هستַ تاریخ نویسان این خلق ظفرمند متاسفانه تلاش نکرده اند تا شهرت تاریخ و فتوحات غیر قابل تصور انان را پخش کنند, چه بسا گوشه های زرینی از تاریخ آنان تا ابد فراموش شده. چقدر دولت های زیادی را که ترکان برقرار کردند که ماها از آنها اگاه نیستیم, این خلق جنگاور و دلیر همیشه با شهرت و عظمت همیشگی خود مشغول بوده و به شکست ناپذیری خود ایمان داشته و از آن جهت نیازی به ثبت و ابدی کردن فتوحات وتمدن درخشان خود ندیده است.
   حال پرسش این است که؛ بایستی نوشته های مملو از تحقیر و توهینِ پان فارس های مغروض و بیسواد(مثل پیرنیا,زرینکوب,عنایت الله رضا,یارشاطر,ַַ) و منابع تاریخی دروغین و تحریف شده ایشان مثل (گیریشمن, مری بویس,ایرانیکا,ַַ)، را پذیرفت یا نوشته های رِنه گُروسه شرق شناس نامی ِ فرانسه و منتئسکیو از بزرگترین متفکرین جهان را در نگاه به تاریخ سیاسی ترکان مورد توجه قرار داد؟ این قضاوت را به خواننده گان با انصاف واگذار می کنیم!
   ویل دورانت تاریخدان مشهور قرن بیستم هرچند که خود شدیدا متاثر از جریانات و تبلیغات سیاسی آریاگری در اولین دهه های قرن بیستم در اروپا بود و در زمان او هنوز نظریه پوچ و افسانه ای نژاد موهوم آریا از طرف تاریخدانان کاملا طرد نشده بود ولی او در کتاب معروفش “تاریخ تمدن”به این حقیقت اعتراف میکند که در هیچ جای دنیا آریایی ها ( منظور وی گروه زبانی هند و اروپایی) موفق به افریدن تمدنی نشده اند , آنها تمدن را از ملل دیگر در شرق میانه گرفته اند, و تمدن غرب هم(یونان) بر پایه های تمدن جزیره کئرت که حاصل تمدن سومر بود بنا شده.
   ویل دورانت مینویسد: مناطق آسیای میانه در قدیم پر آب و حاصلخیز بودند و مهد تمدن بشری بودند, بعدها به علت عقب نشینی یخچالها به مناطق کم آب و به مرور زمان به بیابان تبدیل شدند و مردم مجبور به مهاجرت شده و شهرها ی از سکنه خالی شده زیر شنهای روان مدفون شدند(تاریخ تمدن، جلد ۲، ص۱۶۶)
   علاوه بر ویل دورانت عالمین وتاریخدانان زیاد دیگری نیز مهاجرت اجداد ترکان امروزی را از آسیای میانه به غرب و جنوب دریای خزر , قفقاز, آنادولی, آذربایجان, غرب و بعضی از قسمتهای مرکزی ایران, بین النهرین در ۵ تا ۶ هزار سال قبل از میلاد ثابت کرده اند. برای مثال “ژان اوپئر” عالم و تاریخدان فرانسوی در اوایل قرن بیستم بعد از سالها تحقیق بر روی آثار و لوحه های سومری خویشاوندی زبان ترکی را با زبان سومری را قطعی دانسته است.
   سالها بعد از او باستان شناس و معروفترین سومر شناس دنیا “فریتیز هومئل” بعد از تحقیقات وسیع علمی و ترجمه تعدادی از لوحه های سومری با استناد بر کشفیات تاریخی جدید از نوشتجات سومری خویشاوندی خیلی نزدیک سومری و ترکی را ثابت کرد و نوشت” یک شاخه ای از اجداد ترکان در ۵۰۰۰ سال قبل از میلاد از وطن اصیل ترکان یعنی آسیای میانه کوچ کرده و به آسیای نزدیک آمده و تمدن های زیادی را از جمله تمدن سومر را افریدند, آثار باقی مانده از سومرها نشان میدهد که زبان ترکی در قدیم به چه شکلی بوده است”ַ ( تاریخ ترکان ایران،جلد۱، پروفسور ذهتابی)
   ف. هومئل در ترجمه لوحه های سومری بیش از ۳۰۰کلمه ترکی پیدا کرد , کلماتی که اکثرا به همان شکل قدیمی اش در ترکی امروزی،خصوصا ترکی آذربایجانی، هنوز هم به کار برده میشود و لذا هومئل با استناد به کشفیات علمی خود از لوحه های سومری زبان سومری را به عنوان ریشه زبان ترکی و “پروتو ترک” معرفی کرد
   کاوشگری ها و تحقیقات تاریخی در اوایل قرن بیستم این حقیقت را ثابت کرد که همه اقوامی بومی ایران که تا زمان هخامنشیان ده ها دولت مقتدر را در این سرزمین تشکیل داده بودند همه التصاقی زبان بودند و اینکه فرزندان و وارثین آنان هنوز هم اکثریت مردم ایران را تشکیل میدهند ترکان ایران. چون که تاریخ هیچ نشانی از وجود اقوام تاتی فارس، کرد، را تا ۷۰۰ قبل از میلاد را در ایران را نمیدهد و حتی گیرشمن بزرگترین منبع استنادی پان فارسها اعتراف میکند که ” آریایی ها اولین بار در حوالی قرن ۷-۹ قبل از میلاد به ایران از جای نا معلومی مهاجرت کردند البته گیریشمن با استناد به شباهت ظاهری کلمه پارسوا با کلمه پارس در یکی از کتیبه های اشوری از قرن هفتم میلاد این ادعا را میکند، ولی عده زیادی از محققین این ارتباط را طرد کرده و آمدن اقوام آریایی را به ایران را مربوط به اواسط قرن ۶ قبل از میلاد میدانند.
   به خاطر انکه آریاییها هیچ نقشی در دولت هایی که تا آمدن آنها در مدت بیش از ۴۵۰۰ سال بر ایران حکومت کرده بودند را نداشتند و بنیان گذاران همه آن دولت ها اجداد ترکان ایران بودند تصمیم به حذف آن تمدن ها از تاریخ ایران کردند.
   چون پان فارس ها به دروغ آریاییها را بانیان تمدن ایران قلمداد میکنند نمی خواهند این حقیقت اشکار شود که آنان چادرنشین های بیابان گرد وحشی بیش نبودند که هیچ بویی از تمدن به مشامشان نرسیده بود و طرز زندگی مدنی را بعد از قرن ها سکونت در ایران از مردم بومی آن ایلامی ها، قوتتی ها، کاسسی ها، ماننا ها، . . . یاد گرفتند، این حقیقت را حتی افسانه های شاهنامه تصدیق میکندַحتی کلیه جشنها و عید های رایج در ایران نوروز، مهرگان، . . . یادگاری هستند از سومریان، ایلامیان و. . . ، و هیچ ارتباطی به اقوام آریایی ندارند.
   پان فارسها برای مشروعیت دادن به حاکمیت نژادپرستانه خود در ایران و فراهم کردن امتیازات نامشروع فرهنگی، اقتصادی وسیاسی برای خود با کمک کسانی که آنها را به قدرت رساندند ( استمارگران غربی ) از هشتاد سال قبل ناجوانمردانه شروع به تحریف تاریخ ایران کرده و با تقلیل تاریخ ایران به ۲۵۰۰ سال و انکار ۴۵۰۰ سال از زرین ترین دوران تاریخی کشور مان به دروغ خود را صاحب خانه و دیگران را مستاجر معرفی کردند. برای اینکه بتوانند هخامنشیان نیمه وحشی و خونریز را متمدن جلوه دهند دست به انکار و کم اهمیت نشان دادن تمدن های عیلام، ماننا، ماد، کردند تا راحتتر بتوانند تمدن هزاران ساله آنان را به نفع هخامنشیان مصادره کنند و آن ملل مغلوب را که با علم و هنر درخشان خود توانستند قصرهایی همچون تخت جمشید و شوش را برای دوره گردان خون ریز بنا کنند را نیمه وحشی قلمداد کنند.
   ولی مهمترین دلیل دشمنی پان فارسها با تمدن های باستانی ایران خویشاوندی نزدیک آنها با ترکان امروزی که اکثریت جمعیت ایران را تشکیل داده و وارثین آن تمدن ها بشمار میروند میباشد، چون هرگاه که ترکان ایران به تاریخ حقیقی خوداگاهی یابند دیگر حاکمیت مطلقه پان فارسها در ایران ممکن نخواهد شد.
   در خاتمه به نکته ای خنده آور اشاره میکنم، که در این اواخر بعضی از تئوریئسن های پان فارس خود را با آن مشغول کرده اند. با وجود کنترل شدید افکار در ایران حقایق تاریخی ایران یواش یواش بر مردم ما روشن میشود و اگاهی مردم از تحریف تاریخ توسط پان فارسها بیشتر میشود و این باعث وحشت آنان شده و برای چاره جویی عده ای از پان فارسها تلاش میکنند که آن تمدن های باستانی را آریایی معرفی کنند و آمدن آریاییها به ایران را به ۷۰۰۰ سال پیش میبرند ولی این تلاش بیهوده محکوم به شکست هست چون هیچ منبع تاریخی به وجود اقوام اریایی در ایران تا اواسط قرن ۵ قبل از میلاد اشاره نکرده است و زبان همه آن اقوام باستانی التصاقی و جزو زبانهای آلتای محسوب می شود

  2. یک کاربر برای این پست سودمند از atila گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   koroghli (11-05-2010)

  3. #2
   مدیر تالار
   Points: 210,697, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 66.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   سر گیجه !!
    
   مهربون
    
   Anarchy آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   نا کجا آباد
   نوشته ها
   5,184
   جُستارها
   57
   امتیازها
   210,697
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   32,386
   از ایشان 11,739 بار در 4,879 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   82 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   عزیزم میشه از یه فونت درشت تر استفاده کنی!! اصلا نمیشه اینا رو خوند.آدم چشمش در میاد...

  4. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   sonixax (11-05-2010)

  5. #3
   مدیر تالار
   Points: 94,728, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 99.6%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   وضعیت؟
    
   Empty
    
   kourosh_bikhoda آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   صهیونیستستان
   نوشته ها
   2,339
   جُستارها
   40
   امتیازها
   94,728
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   4,209
   از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   26 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
   امضای یکی از دوستان فاشیست باسم راکتور

   به گفته ولادیمیر مینورسکی خاورشناس: «هر جا که پرسش حل نشده ای در زمینه فرهنگ قوم‌های شرق باستان پدید آید ترکان بی درنگ دست خود را همان جا دراز می کنند»

   رنه گُروسه شرق شناس نامی فرانسه در بخشی از نوشته اش راجع به ترکان اینطور مینویس
   این تالار فعلن مدیر نداره به همین دلیل من تذکر میدم که اولن سایز فونت رو عوض نکنید. دومن منبع نوشته هاتون رو بنویسید تا دزدی نشه برید جهنم بهمراه محمد بن عبدالله.

   چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
   جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
   ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
   ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
   «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

   خردگرایی و ایمان ستیزی

  6. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Anarchy (11-05-2010),sonixax (11-05-2010),Theodor Herzl (11-05-2010)

  7. #4
   مدیر تالار
   Points: 210,697, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 66.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   سر گیجه !!
    
   مهربون
    
   Anarchy آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   نا کجا آباد
   نوشته ها
   5,184
   جُستارها
   57
   امتیازها
   210,697
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   32,386
   از ایشان 11,739 بار در 4,879 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   82 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
   اسم” نامه های ایرانی” در باره ترکها مئ نویسد: هیچ کدام از خلق های دنیا نمیتواند خود را در فتوحات وعظمت تاریخی با ترکان مقایسه کندַترکان حاکمین اصیل دنیا میباشند, انگار که دیگر خلق های دنیا برای خمتگزاری به آنها آفریده شده اند. ترکان قادرند در عین زمان امپراطوری ها آفریده و امپراطوری ها را ریشه کن کنندַدر طول تمام ادوار تاریخ آنها با قدرت و ذکاوت خود دنیا را تسخیر و اداره کرده و همیشه تکیه گاه دیگر خلق ها بودندַتاتارها دوبار چین را فتح کرده و هنوز هم در آنجا حکومت میکنند, آنها هنوز هم در سرزمین های فتح شده توسط مغول ها حکم میرانندַ حکمرانان ایران هم آنان هستند , آنها هستند که بر تخت کوروش نشسته اند, آنها مسکو را هم به زانو دراوردندַآنان ترک نامیده شده و در آسیا, اروپا و آفریقا فتوحاته عظیمی کرده و در سه قاره جهان آقایی میکنندַاگر به گذشته های دور هم نگاه کنیم باز میبینیم که امپراطوری های روم را هم انها برانداختندַ فتوحات اسکندر در مقایسه با فتوحات چنگیز خان هیچ هستַ تاریخ نویسان این خلق ظفرمند متاسفانه تلاش نکرده اند تا شهرت تاریخ و فتوحات غیر قابل تصور انان را پخش کنند, چه بسا گوشه های زرینی از تاریخ آنان تا ابد فراموش شده. چقدر دولت های زیادی را که ترکان برقرار کردند که ماها از آنها اگاه نیستیم, این خلق جنگاور و دلیر همیشه با شهرت و عظمت همیشگی خود مشغول بوده و به شکست ناپذیری خود ایمان داشته و از آن جهت نیازی به ثبت و ابدی کردن فتوحات وتمدن درخشان خود ندیده است
   اول شما برو تحقیق کن ببین این نامه های ایرانی مونتسکیو در مورد چی هست اصلا!!!بعد هم تو این قسمتی که آوردم اگه خودت قبل از کپی خونده بودی و حالا که داری بهش استناد میکنی داره میگه تورک ها از نسل مغول ها هستن.چیزی که تا قبل از این قبول نمیکردی عزیزم!!!

  8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   sonixax (11-05-2010),Theodor Herzl (11-05-2010)

  9. #5
   شناس
   Points: 1,761, Level: 24
   Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   آغازگر جُستار
   DƏLİ
    
    
   atila آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   tebriz
   نوشته ها
   75
   جُستارها
   12
   امتیازها
   1,761
   رنک
   24
   Post Thanks / Like
   سپاس
   13
   از ایشان 27 بار در 17 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy نمایش پست ها
   اول شما برو تحقیق کن ببین این نامه های ایرانی مونتسکیو در مورد چی هست اصلا!!!بعد هم تو این قسمتی که آوردم اگه خودت قبل از کپی خونده بودی و حالا که داری بهش استناد میکنی داره میگه تورک ها از نسل مغول ها هستن.چیزی که تا قبل از این قبول نمیکردی عزیزم!!!

   ماخلاصه نفهمیدیم با کدوم سازتون برقصیم میگیم مغول نیستیم میگید هستید میگیم مغول هستیم میگید چرا گفتی هستی مگه نمیگفتی نیستی؟

  10. #6
   مدیر تالار
   Points: 415,656, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   چخه
    
   شاد و سر حال
    
   sonixax آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   کره ی زمین
   نوشته ها
   9,055
   جُستارها
   109
   امتیازها
   415,656
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   47,038
   از ایشان 15,062 بار در 7,071 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   89 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
   به گفته ولادیمیر مینورسکی خاورشناس: «هر جا که پرسش حل نشده ای در زمینه فرهنگ قوم‌های شرق باستان پدید آید ترکان بی درنگ دست خود را همان جا دراز می کنند»
   این نوشته به هیچ عنوان مصداق نژاد پرستی نیست .
   روی چه حسابی برداشت کرده اید این نوشته نژاد پرستانه است ! فقط خودتان میدانید . البته ما هم تا حدودی میدانیم هر چیزی که شماها به مزاجتان خوش نیاید میوشد نژاد پرستی ، ما حتی اگر بگوییم یک ترکی در همسایگی ما مریض شد و به پزشک مراجعه کرد میشود نژاد پرستی !

   ولی امضای قبلی شما که به روشنی ادعا کرده بودید ترکها نژاد برتر هستند ، مصداق بارز نژاد پرستی بود .
   پس لطف کنید که شمایی اینطوری فکر میکنید به دیگران انگ نژاد پرستی نچسبانید .

   انقدر هم بزرگ و گنده و رنگی پنگی ننویسید ، اینجا نه وبلاگ و یا وبسایت شخصی شماست ، نه کودکستان و نه از جمله آن باغ وحش هایی که شما را درش تحویل میگیرند .

   در ضمن اگر نمیدانید فاشیسم چیست : http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%...8C%D8%B3%D9%85

   به دیگران فاشیست گفتن شما به همان حد احمقانه است که ما شما را نازیست بخوانیم

   ---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:40 PM ---------- ارسال قبلی در 05:37 PM ----------

   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
   ماخلاصه نفهمیدیم با کدوم سازتون برقصیم میگیم مغول نیستیم میگید هستید میگیم مغول هستیم میگید چرا گفتی هستی مگه نمیگفتی نیستی؟
   شما به ساز ما لازم نیست برقصید ، ما هنوز هم میگوییم شما مغول هستید و شما خودتان قبول ندارید ! البته چون به نفعتان نیست
   ولی وقتی به نفعتان باشد مغول هم میشوید و نوشته ای میاورید که درونش گفته شده شماها مغول هستید !

   یا نوشته ای را که کپی کرده اید روی هوا آن هم بدون منبع (دزدی ادبی) نخوانده اید و فقط خواسته اید یک چیزی نوشته باشید ! یا میدانید که مغول هستید و حاشا میکنید

   منبع نوشته شما : http://tarmakiza.blogfa.com/post-19.aspx

   حالا خودتان بگویید که ما حرف این شرق شناس فرانسوی که مورد تایید خودتان هم هست را قبول کنیم یا ادعاهای شما را ؟
   No, we won't give up, we won't go away
   'Cause we're not about to live in this mass delusion
   No, we don't wanna hear another word you say
   'Cause we know they're all depending on mass confusion
   No, we can't turn back, we can't turn away
   'Cause it's time we all relied on the last solution
   No, we won't lay down and accept this fate
   'Cause we're standing on the edge of a revolution

  11. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Anarchy (11-05-2010)

  12. #7
   شناس
   Points: 1,761, Level: 24
   Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   آغازگر جُستار
   DƏLİ
    
    
   atila آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   tebriz
   نوشته ها
   75
   جُستارها
   12
   امتیازها
   1,761
   رنک
   24
   Post Thanks / Like
   سپاس
   13
   از ایشان 27 بار در 17 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
   این نوشته به هیچ عنوان مصداق نژاد پرستی نیست .
   روی چه حسابی برداشت کرده اید این نوشته نژاد پرستانه است ! فقط خودتان میدانید . البته ما هم تا حدودی میدانیم هر چیزی که شماها به مزاجتان خوش نیاید میوشد نژاد پرستی ، ما حتی اگر بگوییم یک ترکی در همسایگی ما مریض شد و به پزشک مراجعه کرد میشود نژاد پرستی !

   ولی امضای قبلی شما که به روشنی ادعا کرده بودید ترکها نژاد برتر هستند ، مصداق بارز نژاد پرستی بود .
   پس لطف کنید که شمایی اینطوری فکر میکنید به دیگران انگ نژاد پرستی نچسبانید .

   انقدر هم بزرگ و گنده و رنگی پنگی ننویسید ، اینجا نه وبلاگ و یا وبسایت شخصی شماست ، نه کودکستان و نه از جمله آن باغ وحش هایی که شما را درش تحویل میگیرند .

   در ضمن اگر نمیدانید فاشیسم چیست : http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%...8C%D8%B3%D9%85

   به دیگران فاشیست گفتن شما به همان حد احمقانه است که ما شما را نازیست بخوانیم

   ---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:40 PM ---------- ارسال قبلی در 05:37 PM ----------   شما به ساز ما لازم نیست برقصید ، ما هنوز هم میگوییم شما مغول هستید و شما خودتان قبول ندارید ! البته چون به نفعتان نیست
   ولی وقتی به نفعتان باشد مغول هم میشوید و نوشته ای میاورید که درونش گفته شده شماها مغول هستید !

   یا نوشته ای را که کپی کرده اید روی هوا آن هم بدون منبع (دزدی ادبی) نخوانده اید و فقط خواسته اید یک چیزی نوشته باشید ! یا میدانید که مغول هستید و حاشا میکنید

   منبع نوشته شما : http://tarmakiza.blogfa.com/post-19.aspx

   حالا خودتان بگویید که ما حرف این شرق شناس فرانسوی که مورد تایید خودتان هم هست را قبول کنیم یا ادعاهای شما را ؟
   شما به غیر از ویکیپدیا منبع دیگه ندارین؟
   من که به سه تا از ویکیپدیا ترکیه انگلیس ایران میرم هر کدوم یه چیز مینویسن مثلا در مورد کلمه تورک دیلی!و انگلیسی با ترکیه تقریبا نزدیکه ولی این فارسی کاملا من دراوردی

   در ضمن جواب .....خاموشیست پس بسه

  13. #8
   مدیر تالار
   Points: 415,656, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   چخه
    
   شاد و سر حال
    
   sonixax آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   کره ی زمین
   نوشته ها
   9,055
   جُستارها
   109
   امتیازها
   415,656
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   47,038
   از ایشان 15,062 بار در 7,071 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   89 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
   شما به غیر از ویکیپدیا منبع دیگه ندارین؟
   من که به سه تا از ویکیپدیا ترکیه انگلیس ایران میرم هر کدوم یه چیز مینویسن مثلا در مورد کلمه تورک دیلی!و انگلیسی با ترکیه تقریبا نزدیکه ولی این فارسی کاملا من دراوردی

   در ضمن جواب .....خاموشیست پس بسه
   ویکیپدیا معتبر ترین منبع مجازی است و کسی که آن را به همین سادگی رد میکند همان ..... که خودتان گفتید !
   ما هم مثل شما کپی کیلویی نمیکنیم ! شما هنوز نمیدانید فاشیسم چیست از همان ده کوره خودتان در آذربایجان هم فراتر نرفته اید ! دلیلی ندارد چیزی را به شما اثبات کنیم و ارایه منبع تنها برای سایر خوانندگانی که از عقل و هوش بی بهره نماندند است نه شما که تکلیفتان روشن است !
   پس شما انگلیسی هم بلدید بله ؟

   این انگلیسیش : http://en.wikipedia.org/wiki/Fascism
   این آلمانیش : http://de.wikipedia.org/wiki/Faschismus
   این عربیش : http://ar.wikipedia.org/wiki/%D9%81%...B4%D9%8A%D8%A9
   این هم ترکی اش : http://tr.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%9Fizm

   میبینید که همه اش مثل پارسی اش است ! پس زبان بر کام بگیرید و همان طور که گوسپند وار اسلام را قبول کرده اید ، گوسپند وار چیزی را رد نکنید .

   همان طور که پیشتر گفتم بر ما روشن است که تمام شما خل وضع هستید ، نیازی نیست با این خل و چل بازی ها به ما اثبات کنید که آنچه پشت سرتان میگویند و ما در رویتان حقیقت دارد !
   No, we won't give up, we won't go away
   'Cause we're not about to live in this mass delusion
   No, we don't wanna hear another word you say
   'Cause we know they're all depending on mass confusion
   No, we can't turn back, we can't turn away
   'Cause it's time we all relied on the last solution
   No, we won't lay down and accept this fate
   'Cause we're standing on the edge of a revolution

  14. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Anarchy (11-05-2010),doubt (01-06-2011)

  15. #9
   شناس
   Points: 1,761, Level: 24
   Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   آغازگر جُستار
   DƏLİ
    
    
   atila آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   tebriz
   نوشته ها
   75
   جُستارها
   12
   امتیازها
   1,761
   رنک
   24
   Post Thanks / Like
   سپاس
   13
   از ایشان 27 بار در 17 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   اخه مخ های روزگار من که گفتم جوابتان خاموشیست اگه خیلید مخید چرا وضع مملکتون اینطوریه واقعا ننگ ماست بگیم ایرانییم
   وافتخار ماست بگیم ترکیم.

   گیر یه مشت فارس افتادیم لیاغت شما همین اخوندان والسلام

  16. #10
   مدیر تالار
   Points: 415,656, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   چخه
    
   شاد و سر حال
    
   sonixax آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   کره ی زمین
   نوشته ها
   9,055
   جُستارها
   109
   امتیازها
   415,656
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   47,038
   از ایشان 15,062 بار در 7,071 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   89 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
   اخه مخ های روزگار من که گفتم جوابتان خاموشیست اگه خیلید مخید چرا وضع مملکتون اینطوریه واقعا ننگ ماست بگیم ایرانییم
   وافتخار ماست بگیم ترکیم.

   گیر یه مشت فارس افتادیم لیاغت شما همین اخوندان والسلام
   پس ببین شماها چه مخ هایی هستید که طبق ادعای خودتون گیر ماها افتادید وضع گنده تر هاتونم که دیدیم چه مخ هایی هستند ! ببینید شما زیر دست ها چی هستید

   لازمه یه چیزی رو در مورد شما ها بگم ، طبق ادعای خودتون 8000 سال قدمت دارید ! قدیمی ترین تمدن بشری 5200 سال پیش بوده ! یعنی شماها 2800 سال همین طوری دور خودتون میزدید آخر سر هم دیگران اومدند تمدن درست کردند و شماها کماکان دارید دور خودتون میزنید
   No, we won't give up, we won't go away
   'Cause we're not about to live in this mass delusion
   No, we don't wanna hear another word you say
   'Cause we know they're all depending on mass confusion
   No, we can't turn back, we can't turn away
   'Cause it's time we all relied on the last solution
   No, we won't lay down and accept this fate
   'Cause we're standing on the edge of a revolution

  17. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Anarchy (11-05-2010),doubt (01-06-2011),Theodor Herzl (11-05-2010)

  برگ 1 از 3 123 واپسینواپسین

  داده‌های جُستار

  کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

  هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

  مجوز های پیک و ویرایش

  • شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
  • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •