• Empty
 • قاطی کردم
 • مهربون
 • موفق
 • متعجب
 • مریض
 • مشغول
 • معترض
 • ناراحت
 • هیچ
 • کنجکاو
 • کسل
 • گیج شدم
 • گریه
 • پکر
 • اخمو
 • از خود راضی
 • بی تفاوفت
 • بد جنس
 • بد حال
 • خونسرد
 • خواب آلود
 • خوشحال
 • خجالتی
 • خسته
 • دلواپس
 • رنجور
 • ریلکس
 • سپاسگزار
 • سر به زیر
 • شوکه
 • شاد و سر حال
 • عاشق
 • عصبانی
 • غمگین
 • غافلگیر
 • User Tag List

  برگ 8 از 8 نخستیننخستین 12345678
  نمایش پیکها: از 71 به 74 از 74
  Like Tree11پسندها

  جُستار: اختلاف میان احمدی نژاد و خامنه‌ای

  1. #71
   نویسنده دوم
   Points: 10,679, Level: 68
   Level completed: 58%, Points required for next Level: 171
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   بهمنیار آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Mar 2011
   نوشته ها
   226
   جُستارها
   27
   امتیازها
   10,679
   رنک
   68
   Post Thanks / Like
   سپاس
   203
   از ایشان 604 بار در 207 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   3 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   این جا رنگش پرید ما خامنه ای را برای سخنان خامنه ای گذاشتیم

   توضیح:سخنان رهبر انقلاب با رنگ سبز و سخنان دکتر احمدی نژاد با رنگ آبی مشخص میباشد


   خامنه ای- الحمد لله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام على الرّسول الأعظم الأمین و على ءاله الطّاهرین‌ و صحبه المنتجبین و على جمیع الأنبیاء و المرسلین.‌
   الحمدلله رب العالمین و الصلوه و السلام علی جمیع الانبیاء و المرسلین و علی خاتمهم و سیدهم محمد و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین
   2- اشاره به مدیریت جهانی و زمینه سازی برای اداره جهان توسط موعود ادیان " عج "
   خامنه ای-این حقیقت تابناك داراى چنان ظرفیتى است كه قادر است پایه و پشتوانه‌ى تشكیل جوامع آزاد و سرافراز و برخوردار از پیشرفت و عدالت - توأماً - گردد و شعاع معنویت را بر همه‌ى فعالیتهاى مادّى و دنیائى انسانها نفوذ دهد و بهشتى دنیائى - پیش از بهشت اخروىِ موعود ادیان الهى - براى آنان فراهم آورد. و نیز همین حقیقت مشترك و همگانى است كه میتواند شالوده‌ریز همكاریهاى برادرانه‌ى ملتهائى باشد كه از نظر شكل ظاهرى و سابقه‌ى تاریخى و منطقه‌ى جغرافیائى، شباهتى به یكدیگر ندارند.
   - خوشبختانه اهداف ما در مدیریت مشترك جهانی همان آرمان مشترك انبیاء‌الهی و صالحان در استقرار عدالت و عشق و صلح پایدار در تمام گیتی است. خداوند بزرگ وعده داده است كه روزی كه ملت ها آماده بشوند و اراده كنند این آرمان بزرگ توسط موعود ملل، عاشق حقیقی انسانها و عدالت گستر حقیقی حضرت مهدی(عج) با همراهی حضرت عیسی (ع) و همه صالحان و عدالت طلبان و آزادی خواهان در جهان مستقر خواهد شد.
   3- اشاره به ارزشهای والای انسانی در سخنان ایشان
   خامنه ای-من میخواهم حقیقت دیگرى را مطرح كنم:
   اسلام به ما آموخته است كه انسانها با وجود ناهمگونیهاى نژادى و زبانى و فرهنگى، فطرت همسانى دارند كه آنها را به پاكى و عدالت و نیكوكارى و همدردى و همكارى فرا میخواند و همین سرشت همگانى است كه اگر از انگیزه‌هاى گمراه‌كننده به سلامت عبور كند، انسانها را به توحید و معرفت ذات متعالى خداوند رهنمون میگردد.
   روشن است كه مدیریت آینده باید دو ویژگی اساسی داشته باشد
   اول: عشق به ارزش های مشترك الهی و انسانی مانند عدالت، آزادی، كرامت انسانی، احقاق حق، احترام متقابل و مهرورزی به نوع انسان در سراسر جهان

   4- تجلیل از بنیانگذاران جنبش عدم تعهد
   خامنه ای-میهمانان ما از مناطق جغرافیائى دور و نزدیك در اینجا گرد آمده و متعلق به ملیتها و نژادهاى گوناگون و داراى تعلقات اعتقادى و فرهنگى و تاریخى و وراثتىِ متنوعند؛ ولى همان طور كه «احمد سوكارنو» یكى از بنیانگذاران این جنبش در كنفرانس معروفِ باندونگ در سال 1955 گفت، مبناى تشكیل عدم تعهد، نه وحدت جغرافیائى یا نژادى و دینى، بلكه وحدت نیاز است. آن روز كشورهاى عضو جنبش عدم تعهد، به پیوندى كه بتواند آنها را از سیطره‌ى شبكه‌هاى اقتدارگرا و مستكبر و سیرى‌ناپذیر مصون بدارد، نیازمند بوده‌اند؛ امروز با پیشرفت و گسترش ابزارهاى سلطه‌گرى، این نیاز همچنان پابرجا است.
   یاد و خاطره بنیانگذاران فقید جنبش عدم تعهد مرحوم جواهر لعل نهرو از هند، جمال عبدالناصر از مصر، تیتو از یوگوسلاوی سابق، احمد سوكارنو از اندونزی و نكروما از غنا و همچنین همكارانی كه در فاصله دو اجلاس اخیر از دنیا رفته اند رؤسای جمهور فیلیپین، نیجریه، غنا و رهبر كره شمالی و رئیس جمهور اسبق الجزایر و همچنین رئیس جمهور و نخست وزیر شهید ایران آقایان رجایی و باهنر كه در چنین روزهایی 31 سال قبل توسط تروریست ها به شهادت رسیدند را گرامی می دارم و از حضار می خواهم كه بایستند و با یك دقیقه سكوت برای آرامش روح آنان دعا كنند
   5- هم اندیشی سران عدم تعهد برای رهایی از وضع موجود جهان
   خامنه ای-همكاریهاى بین‌المللى هرگاه بر چنین شالوده‌اى استوار باشد، دولتها ارتباطات میان خود را نه بر اساس ترس و تهدید یا افزون‌طلبى و منافع یكجانبه یا واسطه‌گرىِ افراد خائن و خودفروش، بلكه بر پایه‌ى منافع سالم و مشترك، و برتر از آن، منافع انسانیت بنا میكنند و وجدان بیدار خود و خاطر ملتهاى خود را از دغدغه‌ها آسوده میسازند.
   این نظم آرمانى در نقطه‌ى مقابل نظام سلطه قرار دارد، كه در قرنهاى اخیر قدرتهاى سلطه‌گر غربى، و امروز دولت زورگو و متجاوز آمریكا، مدعى و مبلّغ و پیشقراول آن بوده‌ و هستند.
   میهمانان عزیز!
   امروز آرمانهاى اصلى جنبش عدم تعهد با گذشت شش دهه همچنان زنده و پابرجاست؛ آرمانهائى مانند استعمارزدائى ، استقلال سیاسى و اقتصادى و فرهنگى، عدم تعهد به قطبهاى قدرت و ارتقاء همبستگى و همكارى میان كشورهاى عضو. واقعیتهاى امروز جهان با آن آرمانها داراى فاصله است؛ ولى اراده‌ى جمعى و تلاش همه‌جانبه براى عبور از واقعیتها و دست یافتن به آرمانها، هرچند پُر چالش، لیك امیدآفرین و ثمربخش است.

   ما در گذشته‌ى نزدیك، شاهد شكست سیاستهاى دوران جنگ سرد و نیز یكجانبه‌گرائىِ پس از آن بوده‌ایم. جهان با عبرت‌آموزى از این تجربه‌ى تاریخى، در حال گذار به نظام بین‌المللى جدیدى است و جنبش عدم تعهد میتواند و باید نقش نوینى ایفاء نماید. این نظام باید بر پایه‌ى مشاركت همگانى و برابرى حقوق ملتها استوار باشد؛ و همبستگى ما كشورهاى عضو این جنبش براى شكل‌گیرى این نظم نوین، از ضرورتهاى بارز عصر كنونى است
   همكاران عزیز، گرد هم آمده ایم تا با بررسی شرایط و روند تحولات برای ساختن آینده بهتر برای ملت هایمان و برای جامعه بشری هم اندیشی و اقدام نمائیمشك نداریم كه همه ما و بلكه همه ملتها از وضع موجود ناراضی اند
   هنوز آرزوها و آرمانهای تاریخی و مشترك بشری یعنی رفع فقر، تبعیض، تهدید، تحقیر، جنگ و كینه ورزی و استقرار زندگی سعادتمند سرشار از زیبایی و عشق و نشاط و سلامت در سایه عدالت و آزادی و كرامت و صلح پایدار فرصت تحقق مناسب پیدا نكرده است
   صدها سال پی در پی رنج نوع انسان و ملت ها ادامه یافته است و در دوره اخیر پس از عبور از برده داری و استعمار، مشابه همان شرایط اما به شكلی دیگر بر سر ملت ها سایه انداخته است
   لطفاً ملاحظه فرمائید:
   - بخش عمده ثروت و مراكز اصلی اقتصادی جهان در اختیار چند گروه سرمایه دار از چند دولت قرار دارد و اكثریت ملت ها در فقر به سر می برند و باید تاوان سوء‌ استفاده ها و سوء‌ مدیریت های آنان را بپردازند.

   6- تشکیل دبیر خانه برای جنبش
   خامنه ای-دبیرخانه‌ى فعال و پرانگیزه‌اى براى این تشكیلات، خواهد توانست به حصول این مقاصد كمكى بزرگ و پر تأثیر تقدیم كند.
   ما می توانیم با راه اندازی دبیرخانه موقت، نهادهای لازم برای سازماندهی و هم افزایی توان اعضا در زمینه های گوناگون سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و همكاریهای دو و چند جانبه برای ساختن دنیایی بهتر و استقرار صلح پایدار ایجاد نمائیم.
   7- استفاده از تجربیات ایران در برابر تحریم ها و فشارها برای اصلاح مدیریت جهانی و برون رفت از وضع موجود
   خامنه ای-تجربه‌ى سه دهه ایستادگىِ موفقیت‌آمیز در برابر زورگوئى‌ها و فشارهاى همه‌جانبه‌ى آمریكا و متحدانش، جمهورى اسلامى را به این باور قطعى رسانده است كه مقاومت یك ملت متحد و داراى عزم راسخ، قادر است بر همه‌ى خصومتها و عنادها فائق آید و راه افتخارآمیز به سوى هدفهاى بلند خود را بگشاید. پیشرفتهاى همه‌جانبه‌ى كشور ما در دو دهه‌ى اخیر واقعیتى است كه در برابر چشم همگان قرار دارد و رصدكنندگان رسمى بین‌المللى مكرراً بدان اذعان كرده‌اند؛ و این همه در شرائط تحریمها و فشارهاى اقتصادى و تهاجم تبلیغاتى شبكه‌هاى وابسته به آمریكا و صهیونیسم اتفاق افتاده است. تحریمهائى كه یاوه‌گویان، آن را فلج‌كننده نامیدند، نه تنها ما را فلج نكرده است و نخواهد كرد، بلكه گامهاى ما را محكمتر، و همت ما را بلندتر، و اطمینان ما را به درستى تحلیلهاى خود و نیز به توانائى درون‌زاى ملتمان راسختر كرده است. ما یارى خداوند را در این چالشها بارها و بارها به چشم دیده‌ایم.
   ملت بزرگ ایران با تجربیات فراوان تاریخی و توفیقات بزرگ در مواجهه با مشكلات و فشارهای ستمكارانة‌ قدرت ها آمادگی دارد تا در كنار شما و با مشاركت شما برای اصلاح مدیریت جهانی و استقرار مدیریت صالح در جهان همة ظرفیت های خود را بكار گیرد.
   8- مشارکت در مدیریت جهان و عدم ایجاد انحصار در آن
   خامنه ای-باید ساز و كاری طراحی شود كه همگان در فضایی عادلانه و دلسوزانه و بر مبنای محبت و عشق در مدیریت جهان مشاركت نمایند. انحصار در مدیریت جهانی باید در هم شكسته شود.

   - اگر همه در مدیریت مشاركت فعال داشته باشند امكان و فرصت تبعیض، تحمیل و سلطه گری به حداقل می رسد و فرصت برخورداری از امكانات برای همگان فراهم می آید.

   9- شکسته شدن قدرتهای سنتی و زمینه سازی برای رسیدن به اهداف و آرمانهای انسانی
   خامنه ای-خوشبختانه چشم‌انداز تحولات جهانى، نویدبخش یك نظام چند وجهى است كه در آن، قطبهاى سنتى قدرت جاى خود را به مجموعه‌اى از كشورها و فرهنگها و تمدنهاى متنوع و با خاستگاههاى گوناگون اقتصادى و اجتماعى و سیاسى میدهند. اتفاقات شگرفى كه در سه دهه‌ى اخیر شاهد آن بوده‌ایم، آشكارا نشان میدهد كه برآمدن قدرتهاى جدید با بروز ضعف در قدرتهاى قدیمى همراه بوده است. این جابه‌جائى تدریجى قدرت، به كشورهاى عدم تعهد فرصت میدهد تا نقش مؤثر و شایسته‌اى را در عرصه‌ى جهانى بر عهده بگیرند و زمینه‌ى یك مدیریت عادلانه و واقعاً مشاركتى را در پهنه‌ى گیتى فراهم آورند. ما كشورهاى عضو این جنبش توانسته‌ایم در یك دوران طولانى، با وجود تنوع دیدگاهها و گرایشها، همبستگى و پیوند خود را در چهارچوب آرمانهاى مشترك حفظ كنیم؛ و این دستاورد ساده و كوچكى نیست. این پیوند میتواند دستمایه‌ى گذار به نظمى عادلانه و انسانى قرار گیرد.
   امروز روز ملت ها و روز باز تعریف و پیگیری آرمانهای اصلی جنبش عدم تعهد و برنامه ریزی برای تحقق همه آرمانها و اهداف انسانی است. بی تردید اگر از ظرفیت های این جنبش عظیم جهانی بهره كافی برده شود می توان روند گذر از شرایط موجود به دورة‌ جدید را با عافیت بیشتر، خسارت كمتر و مدت كمتری تدبیر كرد و فصل تازة‌ زیبایی را در افق جهانی پیش روی بشریت گشود.
   10- گذر از پیچ حساس تاریخ و ایفای نقش جنبش در به سلامت گذشتن از آن
   خامنه ای-میهمانان محترم!
   اكنون به سخن آغازین باز میگردم. شرائط گیتى حساس و جهان در حال گذار از یك پیچ تاریخىِ بسیار مهم است. انتظار میرود كه نظمى نوین در حال تولد یافتن باشد. مجموعه‌ى غیرمتعهدها حدود دو سوم اعضاء جامعه‌ى جهانى را در خود جاى داده است و میتواند در شكل‌دهى آینده نقشى بزرگ ایفاء كند. تشكیل این اجلاس بزرگ در تهران نیز خود حادثه‌اى پرمعنا است كه باید در محاسبات به كار آید. ما اعضاء این جنبش با هم‌افزائى امكانات و ظرفیتهاى گسترده‌ى خود میتوانیم براى نجات جهان از ناامنى و جنگ و سلطه‌گرى، نقشى تاریخى و ماندگار بیافرینیم.
   این مقصود فقط با همكاریهاى همه‌جانبه‌ى ما با یكدیگر امكان‌پذیر است.
   خوشبختانه در نقطه عطف تاریخی قرار داریم. نظام ماركسیستی برچیده شده و نظام سرمایه داری سلطه گر نیز به پایان راه خود رسیده و دوره تاریخی آن به سر آمده است. این حقیقت نشان از درستی تصمیم ملت های غیر متعهد است كه با پیوستن به این جنبش انحراف تاریخی نظام های لجام گسیخته مذكور را تشخیص داده و مطرود دانستند.


   11- با شرایط موجود،باید دیکتاتوری را از بین برد و حق انحصار را لغو نمود
   خامنه ای-شرائط كنونى جهان فرصتى شاید تكرارنشدنى براى جنبش عدم تعهد است. سخن ما آن است كه اتاق فرمان جهان نباید با دیكتاتورى چند كشور غربى اداره شود. باید بتوان یك مشاركت دموكراتیك جهانى را در عرصه‌ى مدیریت بین‌المللى شكل داد و تضمین كرد. این است نیاز همه‌ى كشورهائى كه مستقیم یا غیرمستقیم از دست‌اندازى چند كشور زورگو و سلطه‌طلب زیان دیده‌اند و مى‌بینند.
   - روشن است كه مدیریت آینده باید دو ویژگی اساسی داشته باشد.اول:عشق به ارزش های مشترك الهی و انسانی مانند عدالت، آزادی، كرامت انسانی، احقاق حق، احترام متقابل و مهرورزی به نوع انسان در سراسر جهان
   و دوم: مشاركت همگانی در مدیریت
   - تجربه نشان داده است انحصار در هر امری و مهمتر از همه در مدیریت جهانی فسادآور است.
   - باید ساز و كاری طراحی شود كه همگان در فضایی عادلانه و دلسوزانه و بر مبنای محبت و عشق در مدیریت جهان مشاركت نمایند. انحصار در مدیریت جهانی باید در هم شكسته شود.
   - اگر همه در مدیریت مشاركت فعال داشته باشند امكان و فرصت تبعیض، تحمیل و سلطه گری به حداقل می رسد و فرصت برخورداری از امكانات برای همگان فراهم می آید

   12- استفاده ی بی قید از تسلیحات جنگی و هسته ای
   خامنه ای-امروز با تأسفِ فراوان دیده میشود كه كشورهاى دارنده‌ى بیشترین تسلیحات هسته‌اى، اراده‌اى جدّى و واقعى براى حذف این ابزارهاى مرگبار از دكترین نظامى خود ندارند و آن را همچنان عامل رفع تهدید و شاخصى مهم در تعریف جایگاه سیاسى و بین‌المللى خود میدانند. این تصور، به كلّى مردود و مطرود است.
   - فروش سلاح به عنوان تجارت پردرآمد امری عادی است و برای اینكه بازار سلاح پر رونق باقی بماند جنگ ها و اختلافات به ملت ها و كشورها تحمیل می شود.

   13- مسئله ی اصلی جهان : فلسطین
   خامنه ای-میهمانان گرامى!
   لازم میدانم در اینجا از یك مسئله‌ى بسیار مهم سخن بگویم؛ كه اگرچه مربوط به منطقه‌ى ما است، ولى ابعاد گسترده‌ى آن از این منطقه فراتر رفته و سیاستهاى جهانى را در طول چندین دهه تحت تأثیر قرار داده است و آن، مسئله‌ى دردآور فلسطین است. خلاصه‌ى این ماجرا آن است كه یك كشور مستقل و داراى شناسنامه‌ى روشنِ تاریخى به نام «فلسطین»، بر اساس یك توطئه‌ى وحشتناك غربى با سردمدارى انگلیس در دهه‌ى 40 قرن بیستم، از ملت آن، غصب و به زور سلاح و كشتار و فریب، به جماعتى كه عمدتاً از كشورهاى اروپائى مهاجرت داده شده‌اند، واگذار گردیده است. این غصب بزرگ كه در آغاز با كشتارهاى جمعىِ مردم بى‌دفاع در شهرها و روستاها و راندن مردم از خانه و كاشانه‌ى خود به كشورهاى هم‌مرز همراه بود، در طول بیش از شش دهه همچنان با همین جنایتها ادامه یافته است و امروز هم ادامه دارد. این، یكى از مهمترین مسائل جامعه‌ى بشریت است
   - بعد از 65 سال و علیرغم اذعان همه ملتها به حقوق حقه ملت فلسطین، رفتار شورای امنیت در عمل به تثبیت و گسترش اشغالگری و ظلم و جنایات رژیم جعلی و تحمیلی صهیونیستی منجر شده است.
   14- همکاری همه جانبه اعضای جنبش در رسیدن به هدف
   خامنه ای-پیوند مستحكم و منطقى و همه‌جانبه‌ى كشورهاى عضو جنبش عدم تعهد میتواند در یافتن و پیمودن راه علاج، تأثیرات عمیقى بر جاى بگذارد.
   لازمه رسیدن به آن دوران، عشق و همدلی، نگاه جهانی و همكاری و مدیریت مشترك و فعال همه ملتها و دولت هاست.
   15- تروریسم
   خامنه ای-میگویند «مبارزه با تروریسم»، و مردم بى‌دفاع روستاها و شهرها را آماج بمبها و سلاحهاى خود میسازند.
   قاچاق انسان، كشت و توزیع مواد مخدر و تروریسم، آشكارا مورد حمایت و تقویت و گسترش قرار می گیرند.

   16- همه از این وضع خسته اند
   خامنه ای-دوستان! این وضعیت معیوب و پر زیان، غیرقابل ادامه است. همه از این هندسه‌ى غلط بین‌المللى خسته شده‌اند.
   شك نداریم كه همه ما و بلكه همه ملتها از وضع موجود ناراضی اند.
   17- نژاد پرستی
   خامنه ای-در نگاه آنها، بشریت به شهروندان درجه‌ى یك و دو و سه تقسیم میشوند. جان انسان در آسیا و آفریقا و آمریكاى لاتین ارزان، و در آمریكا و غرب اروپا گران قیمت‌گذارى میشود. امنیت آمریكا و اروپا مهم، و امنیت بقیه‌ى بشریت بى‌اهمیت دانسته میشود. شكنجه و ترور اگر به دست آمریكائى و صهیونیست و دست‌نشاندگان آنها صورت گیرد، مُجاز و كاملاً قابل چشم‌پوشى است.
   صدها سال پی در پی رنج نوع انسان و ملت ها ادامه یافته است و در دوره اخیر پس از عبور از برده داری و استعمار، مشابه همان شرایط اما به شكلی دیگر بر سر ملت ها سایه انداخته است.
   18- کانونهای قدرت و ثروت
   خامنه ای-جنبش 99 درصدى مردم در آمریكا بر ضدّ كانونهاى ثروت و قدرت در آن كشور، و اعتراض عمومى در كشورهاى اروپاى غربى به سیاستهاى اقتصادى دولتهاشان نیز نشان لبریز شدن پیمانه‌ى صبر و تحمل ملتها از این وضعیت است. باید این وضعیت نامعقول را علاج كرد.
   -بخش عمده ثروت و مراكز اصلی اقتصادی جهان در اختیار چند گروه سرمایه دار از چند دولت قرار دارد و اكثریت ملت ها در فقر به سر می برند و باید تاوان سوء‌ استفاده ها و سوء‌ مدیریت های آنان را بپردازند.
   19- صلح و امنیت پایدار
   خامنه ای-حضار محترم!
   صلح و امنیت بین‌المللى از جمله‌ى مسائل حادّ جهان امروز ما است.
   مدیریت حاكم بر جهان مانع از آن بوده است كه شرایط بهبود یابد و با استقرار صلح و امنیت پایدار زندگی بهتری برای مردم دنیا فراهم شود.


   20- قتل عام مردم جهان
   خامنه ای-میگویند «دموكراسى»، و دخالت نظامى در كشورها را به جاى آن مى‌نشانند؛ میگویند «مبارزه با تروریسم»، و مردم بى‌دفاع روستاها و شهرها را آماج بمبها و سلاحهاى خود میسازند.
   خود را مجاز می دانند ملت ها را تحقیر و حقوق آنان را تضییع كنند و برای حل مشكلات اقتصادی خود جنگ راه بیندازند و كثیری از مردم جهان را قتل عام نمایند.

  2. #72
   نویسنده دوم
   Points: 10,679, Level: 68
   Level completed: 58%, Points required for next Level: 171
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   بهمنیار آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Mar 2011
   نوشته ها
   226
   جُستارها
   27
   امتیازها
   10,679
   رنک
   68
   Post Thanks / Like
   سپاس
   203
   از ایشان 604 بار در 207 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   3 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   این هم از خبرگزاری کشور دوست و برادر روسیه : بالاش نوشته شده بود درود بر خمینی بت شکن
   ریانووستی - مقالات و نظرات - دیدگاه ها - آیا آیت الله خامنه ای برای مذاکره با آمریکا چراغ سبز نشان داد؟

   انتخابات ریاست جمهوری و مذاکره با آمریکا

   سال 2013 میلادی، سالی مهم برای حکومت جمهوری اسلامی در ایران است، زیرا اگر میزان مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری ژوئن پایین باشد، مشروعیت حاکمیت زیر سوال خواهد رفت. آیت الله خامنه ای به خوبی آگاهی دارند که هر رای در انتخابات ریاست جمهوری، در ابتدا رایی به نظام سیاسی حاکم، سپس رایی به وی و بعد از آن به یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری است. پس تلاش می کند تا از هر راهی شده بر شکاف های ایجاد شده در جامعه ایران پس از انتخابات جنجال برانگیز 2009 میلادی (1388) فائق آمده و باعث مشارکت بیشتر در انتخابات شود.

   برایم این بخش که سرخش کردم گیراست
   اختلاف میان احمدی نژاد و خامنه‌ای - برگ 7

  3. #73
   شناس
   Points: 7,448, Level: 57
   Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   مهربون
    
   ixzee آواتار ها
   تاریخ هموندی
   May 2012
   نوشته ها
   54
   جُستارها
   14
   امتیازها
   7,448
   رنک
   57
   Post Thanks / Like
   سپاس
   255
   از ایشان 217 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)

   کیهان تهران ، ناخواسته اسرار پشت پرده سیستم جمع آوری "امت ملیونی"در تظاهرات های جمهوری اسلامی رالوداد

   عدو شود سبب خیر موضوع از این قرار است که گویا باند احمدینژاد واقغن تصمیم دارد با تمام نیرو وارد این بازی مضحک انتخابات ولی برای او سرنوشت ساز گردد در این رابطه می خواهند در استادیوم آزادی تظاهراتی بر پا سازند و برای این کار دارند از همان مکانیزم استفاده می کنند که در این 34 سال رژیم از آن به عنوان چماقی بر علیه مردم استفاده کرده و می کند برای خامنه ای و یاوه گویی هایش هم از همین سیسنم استفاده کرده و می کنند این مکانیزم را در گذشته افشا کرده اند ولی اینکه حالا نزاع گرگان ولایت باعث شود این تنها ممر عوامفریبی های 34 جمهوری اسلامی را خودشان افشا کنند کمی دور از انتظار بود در این نوشته ،کیهان شریعتمداری ناخواسته وبرای افشای احمدی نژاد توضیخ می دهد که در تظاهراتهای گوناگون و برای مراسم مختلف این امت ملیونی همیشه در صحنه نبودند و نیستند که به مانند سیل خروشان به خیابانها سرازیر می شوند ، بلکه سیستمیست که با صرف هزیته های ملیاردی دقیقن از پرسنل و کلرمندان دولتی سوءاستفاده می کنند وآنها را وارد خیابانها می کرده اند و می کند احمدینژاد هم حالا می خواهد از همان مکانیزم آماده برای تبلیغات خود و باندش استفاده کند و در اینجاست که جیغ بنفش باند مقابل به هوا برخواسته است ، که آهایی مردم اینها می خواهند از بیتالمال برای خود هزینه کنند . احمدینژاد خاتمی نیست و برایش هم نظامش مهم نیست تا برای حفظ آن بی آبرو شود و به مانند زائده ای بیرون پرتش کنند و سالها بر سرش زنند و او اهم ربانا طاعتا گوید . احمدینژاد ولی دقیقن درس دنائت و رزالت را از رهبرش آموخته است و به مانند رفسنجانی معتقد است " دیگی که برای او نجوشد بگذار سر سگ در آن باشد" و با هم این افشاگری را مطالعه کنیمسوءاستفاده اجباری از كارمندان به عنوان سیاهی لشكر انتخاباتی ؛ خبر ویژه سازمان میراث فرهنگی با اختصاص بودجه هنگفت از بیت المال و با استفاده ازكاركنان دستگاه های مختلف، میتینگی را در استادیوم صد هزار نفری آزادی برگزار می كند. به گزارش رجانیوز، طبق برنامه ریزی رئیس سازمان میراث فرهنگی، این میتینگ در روز پنجشنبه 29/1/92 با حضور بیش از یكصد هزار نفر از اعضای سازمان ها و دستگاه های مختلف سراسر كشور تحت عنوان جشن و مراسم تقدیر از دست اندركاران سفرهای نوروزی برگزار خواهد شد. انتخاب پوشش تقدیر از برگزاركنندگان سفرهای نوروزی در حالی است كه براساس برنامه ریزی های انجام شده، قرار است كه ازكاندیدای انتخاباتی جریان انحرافی نیز با وجود اینكه مسئولیت كنونی او هیچ ارتباطی به این همایش ندارد، رونمایی شود! رجانیوز كه سالها از دولت حمایت می كرد و پس از عملكرد حلقه انحرافی، به صف منتقدان پیوسته می افزاید: كلیه هزینه های مربوط به ساخت جایگاه، نور، صدا، تصویربرداری، دعوت از هنرمندان، موسیقی، مجری، قاری، تبلیغات محیطی، چاپ كارت های دعوت و هزینه های مرتبط از محل یكی از مراكز وابسته به سازمان میراث تأمین شده كه حدود بیش از 800 میلیون تومان برآورد شده است. از سوی دیگر برای پر كردن ورزشگاه بزرگ آزادی، برای تمام استان ها و سازمان ها سهمیه مشخص شده است تا با حضور پرسنل و مرتبطین خود استادیوم آزادی را پر كنند كه از جمله می توان به سهمیه های اختصاصی زیر اشاره كرد؛ هلال احمر 30 هزار نفر، سازمان میراث فرهنگی 20 هزار نفر، سازمان حمل و نقل و راهداری 10هزار نفر، وزارت كشور(فرمانداران، بخشداران، شهرداران و...) 10 هزار نفر، آموزش و پرورش (دانش آموزان و كادر استان های تهران، البرز، قزوین، قم و...) 10 هزار نفر، بخش خصوصی و گردشگری 10 هزار نفر و... پرسنل سازمان میراث فرهنگی هم برای حضور در مراسم به همراه خانواده های خود (حداكثر تا 10نفر) توجیه شده اند. همچنین گفته می شود در پی هماهنگی با وزیر ارتباطات مقرر شده است كه شركت رایتل وابسته به سازمان تأمین اجتماعی، مسئولیت پذیرایی (بسته های پذیرایی و ناهار روز مراسم) را به سبك هواپیمایی و توسط كترینگ هواپیمایی ماهان تهیه و آماده و در میان مدعوین توزیع كند كه برای این كار هزینه هر نفر 40 هزارتومان برآورد شده است. سازمان میراث فرهنگی مبالغی را تحت عنوان هزینه های سفر نوروزی به استان ها به منظور هزینه حمل و نقل و پذیرایی بین راهی مدعوین اختصاص داده است كه جمعاً حدود 6 میلیارد تومان تخمین زده می شود. این گزارش حاكی است: برخی از مدعوین مراسم روز 29 فروردین از نحوه جمع آوری لیست افراد و حضور در مراسم و فیلم و عكس برداری و... ابراز نگرانی كرده و احتمال می دهند كه پس از سپری شدن این مقطع، در آینده با مشكلات جدی مواجه شوند، بنابراین تمایل چندانی برای حضور در مراسم ندارند. برخی از مدعوین نیز از نحوه هزینه كردها و مخارج این مراسم كه منشأ آن نامشخص و شبهه ناك است ابراز نگرانی كرده و عقیده دارند حضور در این مراسم صحیح نیست. انتظار مردم از دستگاه های قضایی و اطلاعاتی كشور آن است كه در شرایط اقتصادی حساس كنونی و در حالی كه اقشار كم درآمد با شرایط معیشتی سختی دست به گریبانند، اجازه ندهند چند میلیارد تومان از كیسه بیت المال برای تبلیغات انتخاباتی حلقه انحرافی هزینه شود. گفتنی است كه از دستگاه های قضایی و اطلاعاتی كشور پذیرفته نیست كه بعد از وقوع واقعه و اتلاف میلیاردها تومان از بیت المال فقط در حد گزارش ماجرا بسنده كنندمنبعبیان آزاد ناخواسته اسرار پشت پرده سیستم جمع آوری "امت ملیونی"ئر تظاهرات های جمهوری اسلامی رالوداد
   ملت مریض حکومت مریض به بار میاورد .

  4. 6 کاربر برای این پست سودمند از ixzee گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Ouroboros (04-14-2013),SAMKING (04-15-2013),Soheil (04-14-2013),sonixax (04-14-2013),undead_knight (04-15-2013),بهمنیار (04-16-2013)

  5. #74
   نویسنده دوم
   Points: 10,679, Level: 68
   Level completed: 58%, Points required for next Level: 171
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   بهمنیار آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Mar 2011
   نوشته ها
   226
   جُستارها
   27
   امتیازها
   10,679
   رنک
   68
   Post Thanks / Like
   سپاس
   203
   از ایشان 604 بار در 207 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   3 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   بگذارید پرسش را این گونه بپرسم:
   اگر رحیم مشاعی رای بیاورد چه روی خواهد داد؟

  برگ 8 از 8 نخستیننخستین 12345678

  داده‌های جُستار

  کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

  هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

  مجوز های پیک و ویرایش

  • شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
  • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •