• Empty
 • قاطی کردم
 • مهربون
 • موفق
 • متعجب
 • مریض
 • مشغول
 • معترض
 • ناراحت
 • هیچ
 • کنجکاو
 • کسل
 • گیج شدم
 • گریه
 • پکر
 • اخمو
 • از خود راضی
 • بی تفاوفت
 • بد جنس
 • بد حال
 • خونسرد
 • خواب آلود
 • خوشحال
 • خجالتی
 • خسته
 • دلواپس
 • رنجور
 • ریلکس
 • سپاسگزار
 • سر به زیر
 • شوکه
 • شاد و سر حال
 • عاشق
 • عصبانی
 • غمگین
 • غافلگیر
 • User Tag List

  برگ 6 از 18 نخستیننخستین 123456789101112131415161718 واپسینواپسین
  نمایش پیکها: از 51 به 60 از 179
  Like Tree155پسندها

  جُستار: بازی : آموزش

  1. #51
   دفترچه نویس
   Points: 83,861, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 99.6%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   HE
    
   Empty
    
   Dariush آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2012
   ماندگاه
   No man's land
   نوشته ها
   3,040
   جُستارها
   30
   امتیازها
   83,861
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   3,020
   از ایشان 8,976 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   60 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   خب خوب است، من این شانس را داشته‌ام که در عینِ بازیکن نبودن، با زنانِ نسبتا پرشماری رابطه داشته باشم( تعدادِ رابطه‌های بلند مدتم، کمتر از انگشتانِ یک دست است البته) اما هرگز آنطور که باید زنان را نشناختم تا اینکه امیر در پاسخ به آن پرسشی که در همین جستار از او پرسیدم حقیقتی را با من در میان گذاشت که درک و باورش برایم بسیار دشوار بود. این بود که در این مدت کوشیدم بیشتر و بیشتر با بازی آشنا شوم، این بود که زوایای پنهانِ بس هیجان‌انگیزی از طبیعتِ زنان بر من آشنا گشت که در صورتِ ناآشنا ماندن با زنان تا ابد برایم کشف نشده باقی می‌ماندند. من احتمالا هرگز بازیکن نخواهم شد، ولی بازی را بسیار کاربردی و شامخ همیشه در نگر خواهم داشت. راست‌اش در بیرون بازیکنانی که من دیده‌ام تماما با شما و امیر متفاوت بوده‌اند چنانکه تحمل‌شان بیش از چند دقیقه برایم براستی دشوار بود، خوشحالم که دوستی چون شما را اینجا برای هم‌صحبتی در این مورد می‌یابم. امیر چند روزی اینجا در این مورد نوشت اما بعد با رفتن‌اش (که احتمالا چند ماهی طول خواهد کشید) پرسش‌های بی‌پاسخِ پرشماری را برایمان به ارث گذاشت، شاید هم برای شما کارزایی کرده.

  2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Mehrbod (04-04-2014),Russell (04-06-2014),sonixax (04-04-2014)

  3. #52
   نویسنده دوم
   Points: 5,051, Level: 45
   Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   Drink My Blood
    
   هیچ
    
   Crusader آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Apr 2014
   نوشته ها
   260
   جُستارها
   1
   امتیازها
   5,051
   رنک
   45
   Post Thanks / Like
   سپاس
   215
   از ایشان 458 بار در 203 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   13 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   راست‌اش در بیرون بازیکنانی که من دیده‌ام تماما با شما و امیر متفاوت بوده‌اند چنانکه تحمل‌شان بیش از چند دقیقه برایم براستی دشوار بود
   دلیل احتمالا آنجاست که دستگاه فکری شما با بازیکنان تفاوت ماهوی دارد. من قبلا هم گفتم بازیکن در تعریف ساده و ابتدایی یعنی کسی که تمام ستون‌های زندگی خویش را بر اساس «کُس» می‌چیند. بازیکن نه کاری به اگزیستانسیالیسم و سارتر و ... دارد و نه مایل است پیرامون آنها بداند، محور زندگی او پیرامون کُس کار میکند و در تمام عرصه‌های اجتماعی خط محور را حفظ میکند. بیشتر بازیکنانی هم که من دیده‌ام تجربی کار میکنند و گرچه مفهوم نگ را اصولی و تئوریک نمیدانند اما با آن آشنایی کامل دارند. اما اینها تعریف هستند و همانطور که گفتم بیشتر مردان طیفی از خصایل بتا، آلفا و بازیگری را دارند، باید ببینیم کفه‌ی ترازو به سمت کدام تعریف سنگینی میکند. من مرد بتایی را دیده‌ام که یکی چند ویژگی بازی را چنان خوب و تجربی اجرا میکرد که اشتیاق دختران جمع را به خود جذب میکرد. اما برای «نگاه» داشتن دختر، همچنانکه اعتراف کردید بازی استلزام ضروری برای شما دارد. فکر میکنید چرا بعد از ازدواج حرارت داغ رابطه‌ به سرعت سرد میشود و مرد آلفای خواستنی برای دختر تبدیل به مرد خیکی دور انداختنی میشود؟! بله، برای اینکه مرد در رابطه‌ی بلندمدت سرمایه‌گذاری اشتباهی کرده بود، همین که «تمام» زندگی خود را با همسرش شریک میشود و دختر او را «فتح» میکند یعنی کارکتر مرد آلفا کاملا فتح شد و دیگر هیچ چیز «مرموز» و کمترین میزانی از جذابیت را ندارد. یکی از اصول بازی همینست که شما بُعد مرموز زندگی خود را هرچه بیشتر تقویت میکنید و «ذهن» دختر از آن بُعد مخفی و پنهان همچنان سیگنال آلفای پیش‌بینی‌ناپذیر را دریافت میکند. بعد از ازدواج اما مردان نمیدانند و فکر میکنند اگر تمام زندگی خود را با دختر سهیم شوند لابد دختر به آن‌ها اعتماد و اشتیاق بیشتری پیدا میکنند. پس بهوش باشید که همیشه خط قرمز را حفظ کنید، برای خود حریم شخصی و مرموزی داشته باشید که دختر هرگز اجازه‌ی ورود به آن را ندارد و همیشه آن بُعد از شخصیت شما برای او جای سوال باشد. این یعنی پیش‌بینی‌ناپذیری و آلفابودگی. فاتح شدن دختر به شما اما یعنی بتابودگی. پس بتاهای کُس‌لیس بعد از ازدواج بدانند که تمام شخصیت خود را برای دختر رو نکنند، امروزه ما به سبک سنتی زندگی نمیکنیم، هجمه‌ی فرهنگی «مرد خوب» را از ذهنتان بریزید به توالت، ما در دوران مدرنیته زندگی میکنیم و همانطور که دوست عزیزی فرمودند آلفاپرستی مجددا حاکم شده است. دخترها میروند سراغ پسر پیش‌بینی‌ناپذیر شرور، نه بتای کُس‌لیس پیش‌بینی‌پذیر و منظم.
   پس بازی را بیاموزید و برای هرنوع ارتباطی از آن با دخترها استفاده کنید، لازم نیست خودتان را «بازیکن» بخوانید و سقف وزین زندگی خود را بر اساس جلب تمایل کُس‌ها بسازید، همین که اصول مهم بازی را بدانید برای شما کفایت میکند.
   Mehrbod, Reactor and Russell like this.

  4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Crusader گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Dariush (04-05-2014),Mehrbod (04-07-2014),sonixax (04-04-2014)

  5. #53
   نویسنده دوم
   Points: 5,051, Level: 45
   Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   Drink My Blood
    
   هیچ
    
   Crusader آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Apr 2014
   نوشته ها
   260
   جُستارها
   1
   امتیازها
   5,051
   رنک
   45
   Post Thanks / Like
   سپاس
   215
   از ایشان 458 بار در 203 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   13 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   Pre Selection

   می‌خواهم کمی درمورد این رانه‌ی پرقدرت که می‌تواند رابطه‌ی جنسی و عاطفی شما یا دختران را تماما تحت تاثیر قرار می‌دهد بگویم: Pre Selection
   پیش از آن باید این ویدئو از میستری بزرگ را ببینید تا به تاثیر محیرالعقول آن پی ببرید، بی‌شک برای ما بازیکنان کلاس زندگی خواهد بود.

   https://www.youtube.com/watch?v=RfYspQaxPp0

   بله، هیچ چیزی به اندازه‌ی pre selection یا پیش‌گزینی در روابط جنسی شما سایه نمیاندازد، شما باید و می‌باید به هر نحو ممکن، چه بطور ذهنی و چه عینی «وانمود» بکنید که توسط دختران دیگر «پذیرفته» شده‌اید و در لفافه مدام از دوست‌دخترهای قبلی خود خاطرات کذایی بلغور کنید. امگاهای باکره که خود را برای دختران تنگ و کُس‌ندیده جلوه می‌دهند هرگز کمترین میزانی از جذابیت را برای زنان ندارند، نخواهند داشت. در عوض مردی که شمار روابط عاطفی بالاتری داشته باشد برای زنان «اثبات‌شده» به نظر می‌رسد، یادتان باشد پیش‌گزینی یعنی شما توسط زنان تایید شده‌اید.
   شما می‌توایند به چند طریق با این رانه در ذهن دختر بازی کنید. اولین متودی که من هم در آن پاسخ به شدت مثبت گرفتم لاس زدن با دخترهای دیگر در برابر چشمان دوست‌دخترتان است، نه لاس زدن مفعولی و تلاش برای کُس‌لیسی، بلکه لاسیدن فاعلی و مقتدر. (ویدئو میستری را در این باره ببینید)
   در این روش شما با دوستان خود برای تفریح و گشت و گذار بیرون رفته‌اید و نیز دوست‌دخترتان همراه شماست، آن‌گاه برای دخترک دیگری که مجردی آمده رفتاری سراسر آلفا مابانه نشان می‌دهید و دخترک مدام در برابر چشمان دوست‌دخترتان جلوی شما پلاس می‌شود، اینجاست که دوست‌دخترتان می‌بیند شما توسط دختر دیگری هم «تثبیت» شده‌اید و احساس «خطر» می‌کند! خیلی راحت بگویم با این روش تداوم رابطه‌تان را ده برابر کرده‌اید و سیگنال‌های آلفای مقتدر را به سرعت در مغز او تکثیر می‌کنید. اما نه فقط در این مورد، شما باید بتوانید در خیابان، پاتوق، دوستان و یا هر نوعی از روابط اجتماعی دیگر با دخترها رفتاری مقتدر و آلفا داشته باشید، این را فراموش نکنید که این روش باید در برابر چشمان دوست‌دخترتان اتفاق بیفتد.
   پس هیچ چیز به اندازه‌ی پیش‌گزینی برای زنان جذابیت ندارد. علاوه بر این شما باید از خاطرات خود با دخترهای قبلی کُس‌وشعر بگویید و تظاهر کنید «قبلی‌ها» همواره عاشق شما بوده‌ و هستند.
   اما اگر روش قبلی برایتان مقدور نبود، متود دیگری که من آزمودم و در آن پاسخ مثبت گرفتم را با شما در میان می‌گذارم تا یک ایده به شما در این مورد بدهد، در این روش شما نیاز به شخص ثالثی ندارید و باید دروغ بگویید:
   بطور دروغی تظاهر می‌کنید که برایتان موقعیتی پیش آمده و چند روزی‌ست که با دختری دوست شده‌اید، این کار را در میانه‌ی رابطه انجام بدهید تاثیر شگفت‌آورتری می‌گذارد! روش کار من به این ترتیب بود که یکبار برای بازی کردن با پیش‌گزینی و حسادت دخترانه ماجرای دروغینی را با شرح جزئیات برای دوست‌دخترم توضیح دادم. در این تئوری دقت کنید که نباید ناگهانی برگردید و بگویید من با کس دیگری دوست شده‌ام، باید خود دختر شما را سوال‌پیچ کند که کجا بودی؟ داشتی چکار می‌کردی چرا جوابم را نمی‌دادی چرا اشغال بودی و ... سپس شما برای بیان «صداقت» خود ماجرای کذایی را تشریح می‌کنید. دختری که من روی او این روش را آزموده بودم علنا زمین را گاز می‌گرفت و دو ساعت تمام در حال گریه و زاری بود، پس این روش هم صد امتیاز مثبت برای من به ارمغان آورد! 1. قانون «یک پا بیرون در» را رعایت کردم 2. رانه‌ی پیش‌گزینی دختر را به بهترین شکل ممکن قلقلک دادم.

   این دو روش به شما دوستان یک نمونه می‌دهد که چطور با «پیش‌گزینی» بازی کنید و خودتان را تثبیت شده بنمایانید. پس یادتان باشد، اولین قانونی که در دختربازی باید رعایت کنید چیزی جز پیش‌گزینی نمی‌باشد، و شما همانطور که در عینیت (روش اول) پیش‌گزینی می‌کنید ذهنیت این رانه را هم (روش دوم) باید مد نظر داشته باشید. من اقسام پیش‌گزینی را در گشایش‌های خودم نیز بارها آزمودم و جواب مثبت گرفتم. اما در آن افراط نکنید که افراط در بازی در هر روشی برایتان ریسک بزرگی به شمار میاید.
   ویرایش از سوی Crusader : 04-06-2014 در ساعت 03:26 PM
   Mehrbod, Reactor and Russell like this.

  6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Crusader گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Mehrbod (04-07-2014),Ouroboros (05-28-2014),sonixax (04-06-2014)

  7. #54
   نویسنده دوم
   Points: 5,051, Level: 45
   Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   Drink My Blood
    
   هیچ
    
   Crusader آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Apr 2014
   نوشته ها
   260
   جُستارها
   1
   امتیازها
   5,051
   رنک
   45
   Post Thanks / Like
   سپاس
   215
   از ایشان 458 بار در 203 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   13 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   کلید موفقیت در بازی : اعتماد به نفس

   بازیکنان تازه‌کار باید بدانند که بازی‌های برنگرا به سبک میستری موفقیت‌های خود را از طریق افزایش «پیشنهادهای دوستی» بدست میاورند. شما ممکن برای ده دختر آستین بالا بزنید و در هر ده مورد به طرز مفتضحانه شکست بخورید. به هیچ عنوان نباید نگران شوید، یکی از اصول مهم بازی‌های برونگرا «اعتماد به نفس» شماست. زمانی که اعتماد به نفس خودتان را از دست بدهید یعنی همه چیزتان را باخته‌اید، و باید بازی را هم کنار بگذارید. پس یادتان باشد، افزایش موفقیت تنها با افزایش پیشنهادها و گشایش‌ها همراه است. من در آینده برای گشایش و باز کردن سر صحبت با دختران چندین ایده‌ی تجربی به شما می‌دهم تا با یاری سبک بازی خودتان و به انعطاف شرایط آنها را بکار بگیرید. ولی باز هم تکرار می‌کنم، در هر ده گشایش قریب به یقین شما نیمی از آنان را شکست می‌خورید، و پیروزی و فاتح آمدن در نیمه‌ی دیگر به بازی شما بستگی دارد. افزایش گشایش‌ها منجر به افزایش پیروزی‌هایتان می‌شود. کسی که به دختری پیشنهاد می‌دهد و یا گشایش خیابانی می‌کند و ... اما توسط دختر به بدترین شکل ممکن داغ می‌شود و بعد سرخورده و غمین، یکی از اصول مهم بازی را زیر پا می‌گذارد: هرگز نباید دخترها را جدی بگیرید، همیشه رفتارهای دختران «بامزه» و «خنده‌دار» است! پس بازیکنی شجاع باشید که «نه» گفتن دخترها به پشم کیر او هم نیست و سریعا می‌رود سراغ دختر بعدی.   من در آینده گشایش‌ها را طبقه‌بندی می‌کنم و برای هر کدام به شما نمونه می‌دهم. اما اساسا یکی از چیزهایی که دختران را صدبرابر شیفته‌ی شما می‌کند صدا و نوع بیان شماست که با ضریب اعتماد به نفستان رابطه‌ی مستقیم دارد. این مهم در تمامی گشایش‌ها فاکتور حائز اهمیتی به شمار می‌رود، شما اگر تته پته کنید و برای پیشنهاد دادن عرق شرم بر پیشانی بریزید هرگز هیچ‌جایی کیر خر هم بهتان نمی‌دهند! دخترها به صدای مردانه، نوع بیان جذاب و فریبنده که برآمده از اعتماد به نفس شماست تمایل دارند. ویدئوی زیر را در این باره ببینید، به نظر من درست به نظر می‌رسد و بارها نمود عینی «ذهن‌پردازی» آن را به طرز عجیبی آزموده‌ام. ببینید و به جادوی صدای مردانه پی ببرید! بنابراین اگر شما تیپ و قیافه‌ی چندشی هم داشتید باید روی صدا و نوع بیان خودتان در هر موقعیتی حساب ویژه‌ای باز کنید و اگر بازیکن خبره‌ای باشید براحتی با جادوی بیان و زبان چربتان دختران را عاشق و شیدا خواهید کرد:

   دکتر انوشه و تاثیر صدای مردان روی دخترها
   Mehrbod and Reactor like this.

  8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Crusader گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Dariush (04-07-2014),Mehrbod (04-07-2014),Ouroboros (05-28-2014),Russell (04-06-2014),sonixax (04-06-2014)

  9. #55
   دفترچه نویس
   Points: 83,861, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 99.6%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   HE
    
   Empty
    
   Dariush آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2012
   ماندگاه
   No man's land
   نوشته ها
   3,040
   جُستارها
   30
   امتیازها
   83,861
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   3,020
   از ایشان 8,976 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   60 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   ضمیمه‌‌ای که در این پست می‌آید بی‌هیچ تبصره‌ای باید تبدیل به انجیلِ هر مردی، به ویژه بازیکن‌ها شود. از نگاهِ من Rollo Tomassi شایسته‌ترین کس برای لقبِ ابرمرد است! این کتاب حدود 300 صفحه است و وقتی آن را به پایان می‌رسانید نمی‌توانید خود را برای بازخوانی‌اش کنترل کنید. گاهی چنان حقایقی در آن می‌بینید که تا پیش از این هرگز برایتان قابلِ تصور نبود. در این کتاب شما درباره‌ی هر چیزی که به مباحثی زنامرد مربوط باشد خواهید خواند با این تفاوت که اینبار اینها را از زبانِ یک نویسنده‌ی بازیکنِ قهارِ روانشناسِ آنتی‌فمنیست می‌شنوید. او حرفهای نابی دارد که احتمالا هرگز آنها را از جانبِ کسانی چون میستری و استایل نخواهید یافت. پس بی‌هیچ وقت‌تلف‌کردنی این کتاب را دانلود کرده و بخوانید.

   آپدیت: این اثر مشمولِ قانونِ کپی‌رایت است، به همین خاطر من نتوانستم آن را آپلود کنم. دوستانِ ایرانی با اندکی سرچ در اینترنت می‌توانند (احتمالا) آن را به راحتی پیدا کنند.
   Russell این را پسندید.
   Confusion will be my epitaph
   As I crawl a cracked and broken path
   If we make it we can all sit back
   And laugh
   But I fear tomorrow I'll be crying,
   Yes I fear tomorrow I'll be crying
   .Yes I fear tomorrow I'll be crying

  10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Crusader (04-08-2014),Mehrbod (04-07-2014),Russell (04-07-2014),sonixax (04-07-2014)

  11. #56
   دفترچه نویس
   Points: 155,473, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 99.8%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   نِشان‌ها:
   Community Award
   بدون وضعیت
    
   Empty
    
   Russell آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Nov 2010
   نوشته ها
   6,147
   جُستارها
   65
   امتیازها
   155,473
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   19,613
   از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   67 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
   ضمیمه‌‌ای که در این پست می‌آید بی‌هیچ تبصره‌ای باید تبدیل به انجیلِ هر مردی، به ویژه بازیکن‌ها شود. از نگاهِ من Rollo Tomassi شایسته‌ترین کس برای لقبِ ابرمرد است! این کتاب حدود 300 صفحه است و وقتی آن را به پایان می‌رسانید نمی‌توانید خود را برای بازخوانی‌اش کنترل کنید. گاهی چنان حقایقی در آن می‌بینید که تا پیش از این هرگز برایتان قابلِ تصور نبود. در این کتاب شما درباره‌ی هر چیزی که به مباحثی زنامرد مربوط باشد خواهید خواند با این تفاوت که اینبار اینها را از زبانِ یک نویسنده‌ی بازیکنِ قهارِ روانشناسِ آنتی‌فمنیست می‌شنوید. او حرفهای نابی دارد که احتمالا هرگز آنها را از جانبِ کسانی چون میستری و استایل نخواهید یافت. پس بی‌هیچ وقت‌تلف‌کردنی این کتاب را دانلود کرده و بخوانید.

   آپدیت: این اثر مشمولِ قانونِ کپی‌رایت است، به همین خاطر من نتوانستم آن را آپلود کنم. دوستانِ ایرانی با اندکی سرچ در اینترنت می‌توانند (احتمالا) آن را به راحتی پیدا کنند.
   دقیقا
   من تنها اضافه کنم که مطالب کتابش همان پست‌هایِ مهمتر وبلاگش است که بصورت کتاب (برای سهولت و ارائه‌یِ راحتتر) درآمده.

   داریوش جان از بازیکنان دیگر هم کتاب‌داری قرار بده، یا حداقل برای من پ.خ کن.

   "Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound  12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Dariush (04-08-2014),Mehrbod (04-11-2014)

  13. #57
   نویسنده یکم
   Points: 11,501, Level: 70
   Level completed: 63%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 7.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   کارگر
    
   متعجب
    
   Philo آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Feb 2011
   نوشته ها
   378
   جُستارها
   5
   امتیازها
   11,501
   رنک
   70
   Post Thanks / Like
   سپاس
   1,049
   از ایشان 896 بار در 338 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   7 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
   افراط در بازی!
   آدمهای تازه‌کار و ناشی اغلب از یک فرمولی که جواب می‌دهد زیادی و نابجا استفاده می‌کنند. برای اینکه در برابر بدترین نوع متصور اشتباهات مقاوم بشوید این قانون را رعایت بکنید «سه تا از دست چپ بده، یکی از دست راست»، در برابر هر سه نگی که می‌زنید یک تعریف بکنید، در برابر هر سه شوخی یک حرف جدی هم بزنید و ... حواستان باشد که تصویر کنونی شما در ذهن او طی مدتی طولانی شکل گرفته و تغییر آن باید آهسته و پیوسته باشد. الان احتمالا تصور کرده اتفاق خاصی افتاده، در حالی که او «متوجه» هیچ چیز نباید بشود و تغییر باید آنقدر آرام‌آرام اتفاق بیافتد که آنرا حس نکند. پس برگردید به همان شرایط قبلی، فقط هر بار او را دیدید یک نگ بزنید، هربار گه‌تست کرد به آرامی آنرا رد بکنید(جوابهای آن‌چنانی نمی‌خواهد، یک موافقت و تشدید ساده کافی‌ست)، از هر سه درخواست او یکی را مسخره بکنید و به ان نه بگویید و ... خلاصه آرام آقا جان، چه خبر است!؟ رسیدن از بتا به آلفا باید سه ماه طول بکشد نه سه روز. اگر می‌خواستید رابطه‌ی جدیدی را شروع بکنید به شما می‌گفتم که همه‌ی توان خود را یکجا بکار بگیرید، اما این دختر اکنون از شما یک برداشت و تصوری دارد که یک شبه آنرا برهم زدن چندان مناسب نیست. حداقل اگر حفظ او برایتان مهم است؟ اگر مایل به قمار هستید و باکی نیست، همین روال کنونی را ادامه بدهید، اما اگر زیاد سرمایه‌گذاری کرده‌اید و برایتان مهم است آرام‌آرام تغییر بکنید نه طوفنده و ناگهانی!
   بله، همین کارا رو کردم، تا حدی جواب داد. اما حس خوبی ندارم. من آدم خوبی بودم، الان دیگه نیستم.

   Nevermore گرامی، نه حدست اشتباه بود.

  14. #58
   دفترچه نویس
   Points: 439,435, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 100.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   نِشان‌ها:
   Most Popular
   سرور خویـشتـن
    
   Empty
    
   Mehrbod آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   لاجیکستان
   نوشته ها
   8,656
   جُستارها
   187
   امتیازها
   439,435
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   12,044
   از ایشان 21,589 بار در 7,541 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   62 Post(s)
   Tagged
   1 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Philo نمایش پست ها
   بله، همین کارا رو کردم، تا حدی جواب داد. اما حس خوبی ندارم. من آدم خوبی بودم، الان دیگه نیستم.
   وژداندرد شما نابجاست, دختران برای هزاره‌ها از این ترفند‌ها و بدتر اش زده‌اند و میزنند بی اینکه یک جو وژداندرد بگیرند.

   هر رفتاری را باید بفراخور و بسزای همان پاسخ داد.

   Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

   —مزدک بامداد


  15. #59
   دفترچه نویس
   Points: 90,825, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   The last militant
   judgmentalist
    
   Empty
    
   undead_knight آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Nov 2012
   ماندگاه
   Hell inc
   نوشته ها
   3,623
   جُستارها
   14
   امتیازها
   90,825
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   9,174
   از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   36 Post(s)
   Tagged
   2 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
   وژداندرد شما نابجاست, دختران برای هزاره‌ها از این ترفند‌ها و بدتر اش زده‌اند و میزنند بی اینکه یک جو وژداندرد بگیرند.

   هر رفتاری را باید بفراخور و بسزای همان پاسخ داد.
   والا من کاری به اخلاقی بودن یا نبودن کار شما ندارم ولی اگر فکر میکنید این کار "ذاتا" نادرسته ولی در مقابله به مثل "درست" میشه دچار سفسطه شدی:
   Fallacy: Two Wrongs Make a Right
   To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
   Tacitus-

  16. #60
   دفترچه نویس
   Points: 439,435, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 100.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   نِشان‌ها:
   Most Popular
   سرور خویـشتـن
    
   Empty
    
   Mehrbod آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   لاجیکستان
   نوشته ها
   8,656
   جُستارها
   187
   امتیازها
   439,435
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   12,044
   از ایشان 21,589 بار در 7,541 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   62 Post(s)
   Tagged
   1 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
   والا من کاری به اخلاقی بودن یا نبودن کار شما ندارم ولی اگر فکر میکنید این کار "ذاتا" نادرسته ولی در مقابله به مثل "درست" میشه دچار سفسطه شدی:
   Fallacy: Two Wrongs Make a Right

   اگر کسی میخواست ما را بکشد, بر پایه‌یِ سخن تو ما نباید او را در پدافند از خود بکشیم, اگرنه دچار سفسته‌یِ نامبرده میشویم!

   در همینباره سه باری پاسخ ات را داده‌ام, ولی هیچبار نخوانده‌ای و همینجور توتی‌وار سخن ات را میزنی: بنگاه سفسته یابی - برگ 32

   دو تا - هم رفتار را درست و همان + میکنند. در روانشناسی زیستیک سازوکار negative reinforcement از پایه همین است, با دادن - به رفتار -, برآیند + خواهیم گرفت:

   Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

   —مزدک بامداد


  17. یک کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Russell (04-12-2014)

  داده‌های جُستار

  کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

  هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

  جُستارهای همانند

  1. آموزش زبان آلمانی از صفر
   از سوی مزدك بامداد در تالار Deutsch
   پاسخ: 33
   واپسین پیک: 07-31-2015, 08:39 AM
  2. خاطرات روزانه
   از سوی blackswan در تالار ادبسار
   پاسخ: 1
   واپسین پیک: 01-23-2014, 01:47 PM
  3. پارسی سازی واژگان تازی شده.
   از سوی homayoun در تالار ادبسار
   پاسخ: 0
   واپسین پیک: 10-14-2013, 02:11 PM
  4. معرفی منابع علمی و آموزشی در اینترنت
   از سوی Russell در تالار رایانه، اینترنت، تلفن‌های همراه
   پاسخ: 2
   واپسین پیک: 08-15-2012, 01:25 PM
  5. روزان ابری
   از سوی Mehrbod در تالار داستا‌ن‌هایِ اروتیک
   پاسخ: 0
   واپسین پیک: 02-22-2012, 10:34 PM

  کلیدواژگان این جُستار

  مجوز های پیک و ویرایش

  • شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
  • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •