• Empty
 • قاطی کردم
 • مهربون
 • موفق
 • متعجب
 • مریض
 • مشغول
 • معترض
 • ناراحت
 • هیچ
 • کنجکاو
 • کسل
 • گیج شدم
 • گریه
 • پکر
 • اخمو
 • از خود راضی
 • بی تفاوفت
 • بد جنس
 • بد حال
 • خونسرد
 • خواب آلود
 • خوشحال
 • خجالتی
 • خسته
 • دلواپس
 • رنجور
 • ریلکس
 • سپاسگزار
 • سر به زیر
 • شوکه
 • شاد و سر حال
 • عاشق
 • عصبانی
 • غمگین
 • غافلگیر
 • User Tag List

  برگ 2 از 11 نخستیننخستین 1234567891011 واپسینواپسین
  نمایش پیکها: از 11 به 20 از 109
  Like Tree13پسندها

  جُستار: معجزه تربت امام حسین علیه السلام بر روی گوشی های اندروید

  1. #11
   بازداشت همیشگی
   Points: 7,801, Level: 59
   Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   kourosh_iran آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jul 2014
   نوشته ها
   675
   جُستارها
   39
   امتیازها
   7,801
   رنک
   59
   Post Thanks / Like
   سپاس
   537
   از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   این مهره هم که دائم در تماس با بدن انسان بوده شاید توش رطوبت و عرق پیشانی طرف نفوذ کرده، معمولا روش هم لایه چربی و اینا میگیره که شاید بنوعی به این آزمایش کمک کنه، این طرف هم احتمالا بیشتر از همین مهر استفاده میکرده.

   باید با یک مهر صفر کیلوتر خشک امتحان میکرد. باید با عایق کردن دستش نسبت به مهر هم تست میکرد که ببینیم ارتباط به دست خودش هم داره یا نه.

   خلاصه روش علمی رو باید یاد گرفت و استفاده کرد. ولی این افراد اکثرا یا بلد نیستن یا نمیخوان یا به خودشون زحمت نمیدن که اصول علمی رو رعایت کنن. آخه مخ که همش منابع مذهبی رو خونده باشه و چیزهای عجیب و غریب که همینطور باید باور کرد، پای منبر ملاها نشسته باشه و مغلطه ها و دروغها و حقه ها و عوامفریبی های اونا روش کار کرده باشن، دیگه مخ درست و حسابی علمی و دانشمند و نابغه واقعی میشه؟

  2. #12
   سخنور سوم
   Points: 9,831, Level: 66
   Level completed: 46%, Points required for next Level: 219
   Overall activity: 99.5%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   Hezbollah_YaHasan آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Nov 2012
   نوشته ها
   427
   جُستارها
   39
   امتیازها
   9,831
   رنک
   66
   Post Thanks / Like
   سپاس
   119
   از ایشان 349 بار در 210 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   اخوی ما کوشا یک نمونه از میلیونها نمونه معجزات ائمه اطهار را بیان کرده و بعد میلاد آمده اظهار فضل کرده به خیال باطل آن را ابطال کند! پس این همه یا حسین و الله اکبر و ... که روی میوه ها بصورت طبیعی پدید می اید معجزه نیست؟
   یا حسن! شیخ حسن!
   نرمش قهرمانانه حق مسلم ماست.

   ترامپ با لغو برجام میخی بر تابوت آمریکا زد.

   یالثارت الحسین
   امروز حزب الله با سلاح منطق و گفتگو مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب می کوبد.

   حزب الله! یا علی! تا آزادی قدس یک یا حسین بیش نیست!

  3. #13
   بازداشت همیشگی
   Points: 7,801, Level: 59
   Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   kourosh_iran آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jul 2014
   نوشته ها
   675
   جُستارها
   39
   امتیازها
   7,801
   رنک
   59
   Post Thanks / Like
   سپاس
   537
   از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   من واقعا در زندگیم به این رسیدم که حداقل در حال حاضر، معتبرترین و کاراترین معیار همون عقل و خرد و روش علمیه بعلاوهء تجربه و وجدان و دریافتهای شخصی خودش، نیروهای اصیل و درونی خودش. هرکس مغز قوی داشت، خرد خوبی داشت، علم داشت، روش علمی رو کامل مسلط بود و بکار گرفت، واقعا در زندگی براش از همه چیز بهتره. البته همیشه گفتم بازم میگم که این لزوما کافی نیست و یک مقدار اصول بنیادین معنویت و مشترکات میان ادیان هم میتونن خیلی کمک کننده و اصلا لازم باشن. یعنی برای خود منکه اینطور بوده. هرچی بگی بازم معنویت و این آموزه ها و هشدارها و اشاره ها یه چیز دیگس و میتونه خیلی مفید و سرنوشت ساز واقع بشه. علم همینطوریش اصلا زیاد توی این وادیها نرفته و کاری نداره که! علم ابزار واسه چیزای دیگس بطور معمول و خودمون اول یه جهت و پایه ای داریم بعد علم رو برای اون استفاده میکنیم. معمولا علم برای شناسایی و ارج نهادن اخلاق و انسانیت و اینطور چیزا نیست! هرچی هم دلیل بیاری منطق بیاری، بازم اون قوت و عمقی که معنویت به آدم میده علم یه جاهایی هست کم میاره. یعنی من خودم اگر یک معنویت پایه نداشتم و به مشترکات میان ادیان احتیاطی هم که شده سعی نمیکردم پایبند باشم، ممکن بود تاحالا اگر موقعیت شده بود حتی آدم هم کشته بودم!

   الان دوران دوران علم و خرد و اومانیسمه. همه چی متمرکز شده روی خود هر آدمی. این کاراترین روشه. حتی مذهبیون هم بهتره اینو کشف و درک کنن، چون بنظر من عین حقیقته حتی در مسائل معنوی و مذهبی هم واقعا مهمه. الان دیگه دورهء ایمان کلیشه ای و تقلید کور نیست!

   معجزات دیگه کارایی ندارن. معجزات مال بشر قدیم بودن. مال شرایط قدیم بوده. الان ذهن بشر و علم و احتمالاتی که داره و تصور میکنه و ارتباطها و شرایط خیلی گسترده تر و پیچیده تره از اینکه دوتا به اصطلاح معجزه بتونه کار خاصی بکنه و همهء تناقضها و مشکلات فکری و عملی رو حل بکنه. اینا بیشتر بازیه و چیزهای سطحی.

   امروز علم بصورت عملی کاملا ثابت کرده که مغز انسان تا چه حد یک دستگاه شبیه سازی قدرتمندی هست که میتونه همه چیز رو کاملا تغییر بده و جعل کنه و از خودش بسازه. مثلا من نمونه های خطاهای دید رو دیدم که فهمیدم واقعا چیزی که در ذهن ما مغز میسازه میتونه چقدر دستکاری شده و ساختگی باشه! شما هم شاید دیده باشید. مثلا یکی از واضحترین هاش بنظر من اینه: علم خوره

   در چنین آشفته بازاری، مشعل عقل و خرد و استدلال و علم و روش علمی است که فروزان و قابل اتکاست. هرچند شاید تاحدودی مثل این باشه که در تاریکی دست به دیوارها و در و دیوار میکشی و پیش میری، ولی بنظر منکه هیچ گزینهء دیگری که اینقدر هم مطمئن و کارا باشه وجود نداره! در زمانی که براستی معلوم نیست اصلا هیچ چیزی دیگری هیچوقت وجود داشته یا نه! و شاید همیشه هم همینطور بوده و درواقع همه توهم و باورهای اشتباه و دروغ و فریب بودن. شواهد زیادی بر این امر در تاریخ و آثار گذشتگان دیده میشه. چرا همیشه انسانهای باهوش و خردمندی بودن که باورهای ماورایی و ادیان و مذاهب رو به سخره گرفتن و از اونها خشمگین شدن؟ چون این آموزه ها اکثرا خرد و استقلال و توانایی های ذاتی و درونی انسان رو تحقیر کردن و اینطور آدمها رو برای مدتی هم که شده گمراه و گیج نموده اند. چیزی که عقل و خرد انسان رو نفی کنه و به تمسخر بگیره، خودش هم مسخره و بی اعتباره. انسان هرچی ضعیف باشه دیگه اینقدر ضعیف و بدبخت نیست که از روی ترس و ناامیدی و درماندگی به این چرندیات بزدلانه پناه ببره. یعنی مجبور نیست که حتما اینطور باشه!

   راستی من در باب معجزه واقعا شک دارم و بطور اکید رد نمیکنم و نمیگم که هرگز هیچ معجزه واقعی ندیدم. چون خودم در زندگیم موارد و تجربه های عجیب و حس هایی در این باب داشتم. مثلا خوابهایی که منو از حوادثی که ازشون خبر نداشتم مطلع کردن، یا حتی مواردی که پیشاپیش بوده و اون اتفاق به زودی رخ داده. اینها نشون میدن که جهان ما حتی اگر خدایی به شکل خدای ادیان هم نداشته باشه اما میتونه خیلی پیچیده تر و مرموزتر از چیزی باشه که ما فکر میکنیم.

   راستی من یک بار به خدا گفتم تو که منو آفریدی و برام ارزش قائل هستی بیا و خودت رو به من نشون بده مثلا حداقل توی خوابم بیا که من بفهمم یا مطمئن تر بشم که واقعا وجود داری! خلاصه از اینطور حرفها و و درخواست صادقانه و جدی در این باب از خدا و سعی کردم یجور قانعش کنم.
   آقا خلاصه ما یکی دو شب بعد خدا اومد توی خوابمون
   به شکل یک مرد مسن، یعنی تقریبا پیرمردی اومد. پیر بود اما سالم و استوار بنظر میامد. تقریبا با زاویهء 45 درجه نسبت به من ایستاده بود، یعنی صورتش کامل به سمت من نبود. فاصلش هم چند متر، مثلا هفت هشت متر بود. من تا دیدمش بصورت مستقیم دریافتم که خداست! یعنی میدونستم، بدون اینکه بدونم چطوری و چیزی گفته باشه و کاری کرده باشه. منتها بازم نمیدونم برای اطمینان بود یا شاید برای اینکه داستان و کار رو تموم و قطعی کنم، به اون پیرمرد گفتم «شما خدا هستید؟». جواب داد بله! همین. فقط همین یک کلمه بین ما رد و بدل شد. البته باید بگم موقع گفتن این کلمه به من با عصبانیت و بهتر بگم یک حرس خاصی نگاه میکرد و مستقیم بهم بصورت مخوفی نگاه کرد و این رو با لحن عصبانی و کنایه آمیز یا تمسخرآمیزی گفت (پیش خودم گفتم ای داد بیداد مث اینکه میخواد دمار از روزگارم دربیاره ). البته من یجورایی نمیدونم این عصبانیت رو باور نمیکردم، شاید چون فکر میکردم منکه کار بدی نکردم هر اعتقادی داشتم هرچیزی رو باور کردم یا نکردم عمل کردم یا نکردم از روی دروغ و حقه بازی و لجبازی نبود بلکه درحد درک و توان و تشخیص و وجدان خودم بوده، و بنابراین از این بابت احساس تقصیر و گناه و مجرم بودن و ندامت خاصی نداشتم، بخاطر همین نمیدونم فکر میکردم یا شایدم حس میکردم که این قیافه گرفتن خدا یا اون طرف هرکسی که بود یجورایی ساختگی و فرمالیته بود!! پیش خودم میگفتم حالا اگر عصبانی هم باشه فکر نمیکنم بخواد منو تا ابد اون شکنجه های سخت بکنه آخه چرا، این کار درست نیست، منطقی نیست، نمیفهممش، اصلا خدای کمال مطلق و نیکی محض نمیتونه اینقدر خشن و بیرحم و کینه ای باشه! یه فکر دیگه هم کردم گفتم شاید از اینکه ازش خواستم بیاد توی خوابم عصبانی شده و اومده خب بالاخره خداست فکر کن من بگم بیا بعد اون بیاد توی خوابم شاید توهین آمیز باشه من چه میدونم! البته میگم اینا هیچکدام با عقل و منطق من جور در نمیان بهرحال! فقط افکار و احتمالاتی بودن که از فکرم گذشتن.
   خلاصه بعد از این خواب من فکر کردم دیدم بابا حالا از کجا معلوم اینم شبیه سازی خود مغز و روان ناخودآگاه من نبوده! و به اینکه چنین درخواست و انتظار بیهوده ای داشتم مقداری پوزخند زدم و از حماقت خودم تعجب کردم! نمیدونم شایدم انتظار دیگری/بیشتری از خدا داشتم که مثلا یک الهامی ایمانی چیزی بهم بده. یادم نیست! بهرحال بنظرم از این ماجرا چیز زیادی عایدم نشد؛ ولی دیگه دنبال چنین چیزی نیستم، چون میدونم صرف دیدن، اعتبار و فایدهء بیشتری نداره.

   الان کوشا از این روایت خوشش میاد حتما
   ولی فکر کنم اگر کوشا چنین خوابی میدید از ترس دیگه حالش بد میبود که آره خدا از دستم عصبانی و این حرفاس و جهنم و بدبختی بدی در انتظارمه، میرفت دنبال توبه و کفاره و کمک از علما و مراجع تقلید
   ویرایش از سوی kourosh_iran : 03-21-2015 در ساعت 11:38 PM

  4. #14
   سخنور سوم
   Points: 9,831, Level: 66
   Level completed: 46%, Points required for next Level: 219
   Overall activity: 99.5%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   Hezbollah_YaHasan آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Nov 2012
   نوشته ها
   427
   جُستارها
   39
   امتیازها
   9,831
   رنک
   66
   Post Thanks / Like
   سپاس
   119
   از ایشان 349 بار در 210 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   اگر اندروید نسبت به تربت حضرت امام حسین (ع) ارادت دارد شاید علتی دارد جا دارد مسلمین جهان از اندروید استفاده کنند نه گوشی اپل. این استیو جابز شخصیتی شیطان پرست بوده و گوشی ساخت وی ارادت به خاندان عصمت و طهارت ندارد همانطور که یزید به امام حسین ارادت نداشت ولی حر آخرین لحظه خود را از عذاب جهنم نجات داد.
   یا حسن! شیخ حسن!
   نرمش قهرمانانه حق مسلم ماست.

   ترامپ با لغو برجام میخی بر تابوت آمریکا زد.

   یالثارت الحسین
   امروز حزب الله با سلاح منطق و گفتگو مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب می کوبد.

   حزب الله! یا علی! تا آزادی قدس یک یا حسین بیش نیست!

  5. #15
   Boy
   mbk
   mbk همگاه نیست.
   سخنور یکم
   Points: 4,105, Level: 40
   Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   mbk آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2014
   نوشته ها
   622
   جُستارها
   2
   امتیازها
   4,105
   رنک
   40
   Post Thanks / Like
   سپاس
   0
   از ایشان 67 بار در 64 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   4 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
   " إن هی إلا أسماء سمیتموها أنتم وآباؤكم ما أنزل الله بها من سلطان إن یتبعون إلا الظن وما تهوى الأنفس ولقد جاءهم من ربهم الهدى أم للإنسان ما تمنى فلله الآخرة والأولى وكم من ملك فی السماوات لا تغنی شفاعتهم شیئا إلا من بعد أن یأذن الله لمن یشاء ویرضى "
   "اگر هست جز شناسه هایی شناسه گذاشتیدشان شما هم پدرانتان چه فرود آورد خداوند بهش انگیزانی اگر پی می روند
   جز گمان هم چه دل می کشد تنها هم تا پیش آمدشان از پروردگارشان نمایانگر یا برای آدمیست چه آرزو می دارد باز برای خداوندِ واپسین هم آغازین هم جور چند از داراگشته فرشته در آسمانها نباشد بهره مند می کند میانجیگریشان چیزی جز از چندی که دستور می دهد بهش خداوند برای کسی می خواهد هم خوشنود است "
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Hezbollah_yaAli نمایش پست ها
   اگر اندروید نسبت به تربت حضرت امام حسین (ع) ارادت دارد شاید علتی دارد جا دارد مسلمین جهان از اندروید استفاده کنند نه گوشی اپل.
   ما پول نداریم گوشی های اینچنینی دست پا کنیم زمانی که هم می خواهیم به گوشی نزدیکانمان سیخ بدهیم ازمان دلخور می شوند
   پیشتر گفتم پاسخ دانش پایه هست برای رخدادهای اینچنینی من هم دیگر روی مهرخاکی که نوشته شده باشد پیشانی بخاک نمی گذارم می خواهد خاک هر کجا باشد خداوند مهربانی کندشان اگر خوبکار بودند هم بیامرزدشان زمانی که بیمار شدم از خود خداوند با بیچارگی درخواست یاری دارم که نزدیک دنیا هم واپسینم دست اوست
   اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

  6. #16
   بازداشت همیشگی
   Points: 7,801, Level: 59
   Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   kourosh_iran آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jul 2014
   نوشته ها
   675
   جُستارها
   39
   امتیازها
   7,801
   رنک
   59
   Post Thanks / Like
   سپاس
   537
   از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   راستش منم پول نداشتم از این گوشی ها بخرم، بعد از خدا خواستم برام تهیه کنم گفتم من پول ندارم تو که خدایی برات کاری نداره یدونه جور کن بابا از علم و روز و تخصص توی رشتهء خودم عقب نمونم انصافا برای من بعد علمی و فنی تسلطش مهم تره.
   آقا چند وقت بعد رئیسمون برام یدونه گوشی سامسونگ اندرویدی خرید به قیمت 300 تومن! (خب از این ارزوناش بود ولی واسه هدف من کافی بود)
   حالا چرا این کار رو کرد؟ داستانش طولانیه. یه نفر دوستش آقای X که بنوعی با رئیس ما شریک هم شد اومده بود از مدتی قبل رئیس ما رو انداخت توی خط وایبر و واتس اپ و این حرفها و رئیسمون گوشی اندرویدی سامسونگ خرید، بعدش تبلتش رو هم خرید و از این چیزا خیلی خوشش اومده (خصوصا که همیشه دنبال زنهاست )، ولی هروقت میگفت براش روی این بند و بساط گوشی و تبلت و وایبر و واتس اپ و این حرفا کاری بکنم من میگفتم چون خودم نداشتم ندارم وارد نیستم نمیتونم. خلاصه اون آقاهه به رئیسمون میگفت بیا یدونه واسه آقای *** هم بگیر که وارد بشه کارمون رو راه بندازه دیگه، ولی رئیس مقاومت میکرد، یعنی مث اینکه میخواست نصف پولش رو هم اون آقا بده. دست آخر بالاخره دقیقا مدتی بعد از اینکه من از خدا درخواست کردم رئیسم نمیدونم چطور شد که تسلیم شد و واسه من اون گوشی رو خرید! گرچه خود اون آقا هم بلد بود و کارش رو اغلب انجام میداد. البته من الان خیلی قوی ترم و توی چیزهایی که اونا گیر میکنن کار راه میندازم چون طبیعتا تخصص و سوادم توی کامپیوتر و اینترنت در حد خوفه و به سرعت توی اندروید هم به همه چیزش مسلط شدم و از اون آقای X هم فراتر رفتم.

   حالا من نمیدونم اینطور چیزا رو توی زندگی باید معجزه نامید یا نه. خب بهرحال معجزه های احتمالی هستن دیگه! موضوع اینه اکثر وقتا میشه معجزه رو با دلایلی مثل شانس و تصادف هم توجیه کرد، ولی بهرحال آدم خودش باید یه انصاف و وجدانی داشته باشه و اینا رو مد نظر داشته باشه و احتیاط کنه. اینطور مسائل در زندگی من بارها پیش اومده.

   موضوع دربارهء خدا و ماورا چیز عجیبیه! خیلی وقتا آدم شک میکنه بخاطر اینکه یه وقتایی که فکر میکنه ضروریه و خدا باید نشونه ای از خودش بروز بده و کمکی چیزی بکنه هیچ اثری ازش پیدا نمیکنی انگار که اصلا هیچوقت از اول وجود هم نداشته! اونوقت ها آدم بدجوری حالش گرفته میشه و احساس تنهایی و بی اعتقادی مطلق بهش دست میده.

   خلاصه من که امید نمیبرم تا آخر عمرم هم بتونم بالاخره به این حقایق پی ببرم. بنابراین دیگه خسته شدم و پرونده رو به حالت تعلیق درآوردم و فرستادم بایگانی و هدف و تلاشم رو گذاشتم روی چیزهای واقعی تر و ملموس تر و چیزهای شدنی تر مثل علم و قدرتهای اصیل و درونی بطور کلی و بالا بردن کیفیت زندگیم از این راه. البته در کنارش معنویتی بنیادین/حداقلی هم داریم چون بعنوان مکمل لازمه. آدم اگر ضعیف باشه و نتونه زندگی خودش رو به کیفیت کافی برسونه و برش کنترل کافی داشته باشه، بنظر من نمیتونه در معنویت هم موفق بشه و امید و انگیزه حداقلی داشته باشه. حداقل این تجربهء شخصی خود من بوده.

   خدا خیلی از دور از دسترس و این حقایق عملا تقریبا غیرممکن هستن که بشه اثبات واضح و محکمی براشون داشت (حتی از نوع کاملا شخصی). اونایی هم که ادعاش رو میکنن من تا دیدم قابل اثبات نیست و اکثریتشون هم نادان و احمق و کلاهبردار و غیره هستن.
   ولی علم و قدرتهای اصیل و درونی خیلی در دسترس تر هستن و ملموس و اثبات شده و دارای کارایی.
   من نمیدونم چرا خدا باید از ما انتظار داشته باشه در چنین شرایطی، همینطور بهش باور بیاریم و بریم مرید این ادیان بی سر و ته و متناقض و مدعیان مسخره اونا بشیم. از نظر مغز علمی و منطقی من، این کاملا مسخره و بی معنیه و در تضاد با روح و حقیقت علم و خرد و روش علمی!

  7. #17
   بازداشت همیشگی
   Points: 7,801, Level: 59
   Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   kourosh_iran آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jul 2014
   نوشته ها
   675
   جُستارها
   39
   امتیازها
   7,801
   رنک
   59
   Post Thanks / Like
   سپاس
   537
   از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Hezbollah_yaAli نمایش پست ها
   اگر اندروید نسبت به تربت حضرت امام حسین (ع) ارادت دارد شاید علتی دارد جا دارد مسلمین جهان از اندروید استفاده کنند نه گوشی اپل. این استیو جابز شخصیتی شیطان پرست بوده و گوشی ساخت وی ارادت به خاندان عصمت و طهارت ندارد همانطور که یزید به امام حسین ارادت نداشت ولی حر آخرین لحظه خود را از عذاب جهنم نجات داد.
   اندروید یه سیستم عامله. فکر نمیکنم این قضیه به سیستم عامل ربط زیادی داشته باشه. بلکه بیشتر به طرز کار و فناوری صفحات لمسی مربوط میشه. این صفحات از اصول فیزیکی مختلفی استفاده میکنن فناوریهای مختلفی هست براش. حالا شما هر سیستم عاملی میخواد روی گوشی داشته باشه، اون سیستم عامل فقط از مدارهای اون صفحهء لمسی ورودی میگیره، نه اینکه خودش اون رو کنترل کنه.

  8. #18
   سخنور سوم
   Points: 9,831, Level: 66
   Level completed: 46%, Points required for next Level: 219
   Overall activity: 99.5%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   Hezbollah_YaHasan آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Nov 2012
   نوشته ها
   427
   جُستارها
   39
   امتیازها
   9,831
   رنک
   66
   Post Thanks / Like
   سپاس
   119
   از ایشان 349 بار در 210 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   همانطور که از حضرت امام صادق (ع) حدیث داریم که بادمجان اولین درختی بود که خداپرست شد شاید علت ارادت اندروید به امام مظلوم این باشد که به تشیع گرویده باشد چون این گوشی ها هوشمند هستند و هر موجودی اندک هوشی داشته باشد پی به حقانیت تشیع و امام مظلوم می برد.
   یا حسن! شیخ حسن!
   نرمش قهرمانانه حق مسلم ماست.

   ترامپ با لغو برجام میخی بر تابوت آمریکا زد.

   یالثارت الحسین
   امروز حزب الله با سلاح منطق و گفتگو مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب می کوبد.

   حزب الله! یا علی! تا آزادی قدس یک یا حسین بیش نیست!

  9. یک کاربر برای این پست سودمند از Hezbollah_YaHasan گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   kourosh_iran (03-24-2015)

  10. #19
   Boy
   mbk
   mbk همگاه نیست.
   سخنور یکم
   Points: 4,105, Level: 40
   Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   mbk آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2014
   نوشته ها
   622
   جُستارها
   2
   امتیازها
   4,105
   رنک
   40
   Post Thanks / Like
   سپاس
   0
   از ایشان 67 بار در 64 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   4 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
   "( ولقد كرمنا بنی آدم وحملناهم فی البر والبحر ورزقناهم من الطیبات وفضلناهم على كثیر ممن خلقنا تفضیلا ( 70 )"

   "هم تا پیش بزرگواری دادیم فرزندان آدم ُ هم سوارکردیمشان در خشکی هم دریا هم توشه دادیمشان از پاکیزه ها هم بیشتری دادیمشان بر فراوانی از کسی آفریدیم چند بیشتری دادنی 70"
   آقای کوروش ایران خودش را جوری دانشمند می داند هم دیگران را نادان که آنگار روی قله های دانش راه می رود هم دیگران توی چاه نفهمی گیر کردند
   واسه همین درس هم دانشگاه را رها کردم که جز آدمهای خودخواه چیزی بار نمی آورد حزب الکذاب هم شورش را درآورده با این پوسخند زدنهاش یا نمی دانم نادانیهایش
   خداوندا مرا از این دستها مکن که به هیچ روی آماده نیستند پذیرایی درستی کنند
   درست است آدمی که بوزینه هم الاغ نیست یک چیزهایی می سازد با اندیشه های خدادایش یکی کارگر آشغال گرد آور می شود یکی خلبان دیگری دیگر ,آن چیزی که ارزش دارد یک چیز بیشتر نیست باور به یگانه خداوند هم فرمانبری از این مهربان که او را آفرید خداوندا مرا نمازگذار کن هم از دوگانه پرستی ها دور ساز هم مرا درون کن درونگاهی راستین هم درآورم درآورگاهی راستین هم بگذار واسم از سویت انگیزانی یاری کننده که درست آمد هم ناچیز شد بیهوده چون بیهوده بود ناچیز هم نابود شونده که از سخنت قرآن آوردی چیزی که درمانگر هم راهنمایی برای باورمندان است هم نیافزاید برای ستمکاران جز تباهی ای
   اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

  11. #20
   Boy
   mbk
   mbk همگاه نیست.
   سخنور یکم
   Points: 4,105, Level: 40
   Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   mbk آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2014
   نوشته ها
   622
   جُستارها
   2
   امتیازها
   4,105
   رنک
   40
   Post Thanks / Like
   سپاس
   0
   از ایشان 67 بار در 64 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   4 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
   " ( لیس البر أن تولوا وجوهكم قبل المشرق والمغرب ولكن البر من آمن بالله والیوم الآخر والملائكة والكتاب والنبیین وآتى المال على حبه ذوی القربى والیتامى والمساكین وابن السبیل والسائلین وفی الرقاب وأقام الصلاة وآتى الزكاة والموفون بعهدهم إذا عاهدوا والصابرین فی البأساء والضراء وحین البأس أولئك الذین صدقوا وأولئك هم المتقون ( 177 ) ) "
   "نیست راستگو شدن در سوگند که روی کج می کنید چهره هاتان روبروی برآمدگاه هم فروگاه آفتاب هم تا بود راستگو شدن در سوگند کسی باور می کند به خداوند هم زمان واپسین هم داراگشته های فرشته هم نوشتار هم پیامبران هم دهید دارایی بر دوستیش دارای نزدیکان هم بی پدران هم برجاماندگان هم مانده در راه هم درخواست کنندگان هم در بند شده ها هم برپاداری نماز هم دادن پاکیزه هم رساکننده گشته ها به پیمانشان گداری پیمان بستید هم شکیبایان در سخت سازیها هم آسیب ها هم هنگام سخت سازی آندسته کسانیند راستکاری کردند هم آندسته آنان بیمناک گشته اند 177"
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
   اندروید یه سیستم عامله. فکر نمیکنم این قضیه به سیستم عامل ربط زیادی داشته باشه. بلکه بیشتر به طرز کار و فناوری صفحات لمسی مربوط میشه. این صفحات از اصول فیزیکی مختلفی استفاده میکنن فناوریهای مختلفی هست براش. حالا شما هر سیستم عاملی میخواد روی گوشی داشته باشه، اون سیستم عامل فقط از مدارهای اون صفحهء لمسی ورودی میگیره، نه اینکه خودش اون رو کنترل کنه.
   تو این گفتاوردهان می گفتید مایکرورها از برنامه های جاوا بهره می بردند برخی گفتند جاوا کمی از c++ هم شاید این هم از برنامه های ریز سامانه های الکترونیکی بهره می برد
   شاید اینجا هم به این دید بنگریم
   تازه گوناگونی هم فراز چندانی برای برگه نمایش های سایشی با برگ کلید های فشاری نباشد هر کدام با روانه های ریز پایه base راه اندازی می شوند که می گویید جابجا سازان ترانزیستوری که این با فهم ناچیزم گفتم یاد درس الکترونیک دانشگاه افتادم
   خداوندا تویی که واپسین خواهان را بیشتر دوست داری
   اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

  داده‌های جُستار

  کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

  هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

  جُستارهای همانند

  1. پاسخ: 44
   واپسین پیک: 01-23-2015, 12:25 PM
  2. پاسخ: 2
   واپسین پیک: 08-22-2014, 09:48 PM
  3. پاسخ: 22
   واپسین پیک: 04-17-2014, 04:53 PM
  4. پاسخ: 15
   واپسین پیک: 05-26-2012, 06:20 AM
  5. پاسخ: 0
   واپسین پیک: 04-28-2012, 04:12 PM

  مجوز های پیک و ویرایش

  • شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
  • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •