نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یارانه ها عجب داستانی:دی
#1

اینم از سایت یارانه ها


فقط خبرارو داشته باش

مدیر روابط عمومی سازمان هدفمندی یارانه‌ها در مورد پهنای بند سایت رفاهی گفت: امکان ثبت نام همزمان ۲۵هزار نفر در سایت رفاهی وجود دارد.
[عکس: 51.jpg] به گزارش مشرق، مسعود کاووسی با اشاره به اینکه ثبت‌نام سرپرستان خانوار نیازمند و متقاضی دریافت یارانه نقدی از ساعت 24 امشب آغاز می‌شود، افزود: در مورد پهنای باند سایت رفاهی که مورد سؤال مردم است، باید بگویم هیچ دغدغه‌ای نباید داشته باشند و پهنای باند این سایت بسیار توسعه یافته است.

مدیر روابط عمومی و ارتباط مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها افزود: پهنای باند سایت رفاهی به اندازه‌ای است که طبق گفته مسئولان فناوری در هر ثانیه امکان ثبت‌نام 25 هزار نفر در کشور وجود دارد.

وی افزود: همچنین ارتباطات غیرضروری و نیز ثبت‌نام خارج از کشور فعلا امکان‌پذیر نیست.

کاووسی افزود: اگر تمام جمعیت کشور هم در یک روز بخواهند ثبت‌نام کنند، امکان پوشش اینترنتی سایت رفاهی وجود دارد و آنچه که مورد نیاز است کد ملی سرپرست خانوار متقاضی دریافت یارانه است.

ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی توسط سرپرستان خانوار متقاضی دریافت یارانه نقدی از ساعت 24 امشب شروع می‌شود و بر حسب رقم آخر شماره ملی هر نفر روز بیستم برای کسانی که شماره سمت راست کد ملی رقم صفر، روز 21 برای کسانی که رقم آخر کد ملی یک باشد و همینطور تا روز 29 برای سرپرستانی که رقم آخر کد ملی آنها 9 باشد و دو روز آخر فروردین برای جا مانده‌ها در نظر گرفته شده است و ثبت‌نام در ساعت 24 روز 31 فروردین 93 به پایان می‌رسد.منبع: فارس

حالا:

اختلال در سایت رفاهی همزمان با آغاز ثبت نام متقاضیان یارانه نقدی
همزمان با آغاز ثبت نام اولین گروه از متقاضیان دریافت یارانه نقدی در نخستن روز، سامانه رفاهی با اختلالاتی مواجه شده است و مراجعان با این پیام مواجه می شوند که " سامانه در حال به روز رسانی است، بعدا مراجعه کنید".
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آغاز اولین گروه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی از بامداد روز چهارشنبه 20 فروردین ماه جاری، سایت http://www.refahi.ir که برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته است، دچار اختلال شد، این در حالی است که مسئولان این سازمان از رفع مشکلات مربوط خبرمی دهند.
رئیس مرکز داده‌ورزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها دو روز پیش از آغاز اجرای طرح با اعلام اینکه در زمان ثبت نام متقاضیان یارانه نقدی اختلال در سایت رفاهی نخواهیم داشت، گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای زیرساخت‌ها و فضای اینترنتی از سوی وزارت ارتباطات، مشکل خاصی در این زمینه از نظر افزایش حجم مراجعه کنندگان به سایت رفاهی نخواهیم داشت.
با این وجود مشکلاتی برای ثبت نام کنندگان ایجاد شده است و مراجعان به سایت رفاهی با این پیام مواجه می شوند که " سامانه در حال به روز رسانی است، بعدا مراجعه کنید".
در عین حال ایراداتی در بخش های مختلف ثبت نام وجود دارد از جمله اینکه در بخش مربوط به تعیین شهرستانها، سامانه دارای ایراداتی است و بخش مربوط اسامی شهرستانهای مختلف را نشان نمی دهد.
همچنین سامانه در بخش های مختلف ثبت نام قطع می شود و ثبت نام کننده مجبور می گردد که برای ثبت نام تمام مراحل را از ابتدا آغاز کند. در عین حال در بخش مربوط به اعلام شماره ملی اعضای خانوار، پس از ثبت شماره های ملی نام اعضای خانوار بر روی سایت درج نمی شود.
نرگس نجفی مدیر امور بانکی ستاد هدفمندی یارانه‌ها به مردم توصیه کرده است که در ساعت‌های پرترافیک از مراجعه به سایت خودداری کرده و ثبت نام را به زمانی موکول کنند که سایت رفاهی از بار ترافیکی کمی برخوردار باشد.
راساس برنامه اعلام شده، ثبت‌نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به‌طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به‌نشانی http://www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.
همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت‌نام یعنی 21 فروردین ماه جاری اقدام به نام‌نویسی در سایت رفاهی کنند.
سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به‌ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.
همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت‌نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی‌ای تعلق دارد که طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.
ثبت‌نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت http://www.refahi.ir امکان‌پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می‌کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می‌توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و استانداری‌ها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

و از همه خنده دار تر


به شایعات یارانه‌ای توجه نکنید/
ارائه تسهیلات به انصراف دهندگان یارانه نقدی/ اختلالات سایت رفاهی رفع شد
یک مقام مسئول در سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اعلام اینکه اختلالات در سایت رفاهی رفع شده است، از ارائه مشوق ها، مزایا و تسهیلاتی برای انصراف دهندگان از دریافت یارانه نقدی خبرداد و گفت: شایعاتی مبنی بر اینکه که اگر افراد ثبت نام نکنند، جزو اقشار پردرآمد محسوب می شوند یا اینکه مالیات بیشتر به آنها تعلق می‌گیرد و یا سبد کالا دریافت نمی‌کنند، صحت ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود کاووسی با اشاره به آغاز ثبت نام از سرپرستان خانوارها برای دریافت یارانه نقدی که از ساعت 24 آغاز شده است، گفت: سایت از اولین ساعت روز چهارشنبه جاری آغاز به ثبت نام از هموطنان متقاضی دریافت یارانه نقدی کرده است اما به دلیل مراجعه تعداد زیاد متقاضیان در اولین ساعات و ایجاد ترافیک مراجعه، اختلالاتی در سایت ایجاد شد که پس از آن حل شد.
مدیر روابط عمومی سازمان هدفمند یارانه ها افزود: هموطنان عزیزی که اولین رقم سمت راست شماره ملی آنها صفر است امروز می توانند به سایت رفاهی مراجعه و ثبت نام کنند و از روزهای بعد نیز تا پایان فروردین ماه بر اساس رقم سمت راست کد ملی اقدام به ثبت نام نمایند. فرم ثبت نام نیز 3 صفحه است که با تائید هر صفحه می توانند وارد صفحه بعدی شوند تا در نهایت ثبت نام به اتمام برسد.
وی در مورد مشوق هایی که برای انصراف دهندگان از دریافت یارانه نقدی در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: افرادی که برای دریافت یارانه نقدی اقدام نکنند، به منزله انصراف آنها تلقی می شود و نباید هیچ دغدغه ای در این زمینه که از سایر تسهیلات و خدمات اجتماعی نیز محروم می شوند، داشته باشند.
کاووسی با تاکید بر اینکه اینگونه نیست که با انصراف از دریافت یارانه تسهیلاتی برای این افراد اعمال نشود، افزود: شایعاتی مطرح شده است مبنی بر اینکه که اگر افراد ثبت نام نکنند، جزو اقشار پردرآمد محسوب می شوند یا اینکه مالیات بیشتر به آنها تعلق می گیرد و یا سبد کالا دریافت نمی کنند، صحت ندارد و این موضوع ممکن است که برعکس نیز باشد.
وی ادامه داد: احتمال اینکه یکسری مزایایی هم به انصراف دهندگان تعلق گیرد، وجود دارد، به طوریکه شب گذشته معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد که مزایایی برای کارکنان این سازمان در نظر گرفته می شود. همچنین تسهیلاتی به افرادی که ثبت نام نمی کنند تعلق می گیرد.
این مقام مسئول در سازمان هدفمندی یارانه ها خاطرنشان کرد: انصراف از دریافت یارانه نقدی اقدامی خیرخواهانه و داوطلبانه است و افرادی که احساس می کنند دارای تمکن مالی هستند و نیازی به دریافت آن ندارند بهتر است که برای پیشرفت، آبادانی و عمرانی کشور داوطلبانه انصراف دهند.


عجب داستانی داریما حالا خوبه پهنای باندش زیاده اگه نبود چیکار باید میکردن این مردم پرشور تر:دی
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان