نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا در فیلم های پورن زنان ارضا نمیشوند؟!
#71

m@hdi نوشته: مردان جذاب را همیشه زنان دوست دارند ولی منظور من این است که وقتی زن بیشتر لذت میبرد چرا مرد باید پول بدهد؟!

همان که میلاد گفت درست است، چون پستانداران ماده در مقام گزینش‌گران جنسی هستند، در تاریخ تکامل بهای این لذت برای زن به قمیت گرانی تمام می‌شده (کاندوم و قرص و نبوده، نتیجه‌ی آن ماه‌ها حاملگی و صیانت از فرزندان حاصله و... بوده است)
پاسخ
#72

> زن
> ارضای جنسی


فقط یکی را انتخاب بکنید!

زنده باد زندگی!
پاسخ
#73

Ouroboros نوشته: > زن
> ارضای جنسی


فقط یکی را انتخاب بکنید!

هر دو یکیست!

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ
#74

Moshref نوشته: برو مُخ‌زنی کن. بجای اینکه دختر مردم رو سلاخی کنی مُخش رو میزدی و خودت رو تو دلش جا میدادی، آن هم با کمال میل به تو کُس میداد و یا نهایتا کون بعد در کونش میزدی و ردش میکردی

بابا طرف باید بخاره که تو بتونی ترتیبش رو بدی! من هم یک مدت sms های دو پهلو میدادم که ببینم میخاره یا نه و بعدا که چت کردیم بهم گفت منظورتو فهمیدم و توهین کرد! یعنی از اون دست دخترا نبود که پا بده. آکبند گذاشته واسه شوهرش!
پاسخ
#75

m@hdi نوشته: بابا طرف باید بخاره که تو بتونی ترتیبش رو بدی! من هم یک مدت sms های دو پهلو میدادم که ببینم میخاره یا نه و بعدا که چت کردیم بهم گفت منظورتو فهمیدم و توهین کرد! یعنی از اون دست دخترا نبود که پا بده. آکبند گذاشته واسه شوهرش!

محاله! پس چه دلیلی داره با این همه پسر دوستی کنه؟ فایده‌ی این کار چیه؟ شاید از راه درست وارد نشدی باید نکنیک‌های مختلف را به کار ببری از این در نشد از در دیگری امتحان کنی البته شاید اینها زمان میبرد باید خوب روی مُخش کار کنی، مثلا اول از او باید دختر بی‌ادب و هرزه بسازی از جُک sms adult شروع کن کم‌کم حرف‌های زشت اما "به جا" بزن بعدها که ذهنش را برای حرف‌های کیر و کُس و کون مهیا کردی مثلا یه نگاهی به کونش می‌اندازی میگویی عجب کونی! خوش بحال شوهرت با این کون زیبا شاید در جواب بگوید خفه شو بی‌ادب. شاید هم قهر کند. تو هم نباید خودت رو ببازی در جواب میگویی به کیرم آدم نیستی. قطعا همین حرفا در مدت نچندان دور تاثیر مثبتی داره مثلا به مهمانی و پارتی دعوتش کن و سعی کن رابطه خودت را با طرف نزدیک و نزدکتر کنی، دختر را نباید پررو کنی فکر کنم مقصر خودت هم بودی زیاد دنبالش میپردی و ثانیه به ثانیه طرفت رو زیر نظر داشتی که مبادا خطا کند، دختر لوس میشود و آنوقت طرفش رو راحت کنار میگذارد و نتیجه‌اش میشود همین. ولی خب جنبه داستانت فرق میکرده تو دنباله ازدواج بودی و نه به فکر گاییدن؟.

یکی از دوستانم یه مدت کارش شده بود دوستی و سکس با دخترکان مذهبی/ چادری :e057: از اینها جنده تمام عیار میساخت سر یک هفته عکس کون و سینه ازشان میگرفت و با چند نفری قرار سکس میگذاشت. پس این حرفا رو به من نگو که پا نمیده و آکبنده انتظار نداشته باش همون لحظه لنگهایش را برای تو باز کند و بگوید بفرما بکن. شاید برای یک پروژه‌ای ماها باید وقت بزاری بستگی به کیس طرفت داره که از 10 چه نمره‌ای ظاهر و رفتاری داشته باشه. اما یه مثلی هست که میگن کار نشد نداره.
پاسخ
#76

Ouroboros نوشته: > زن
> ارضای جنسی


فقط یکی را انتخاب بکنید!

همجنس‌بازی را نیز اضافه کنید. E40e
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان