نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهاد شما برای زنان کفار چیست؟
#1

با سلام

در یک سایتی خواندم فردی در توجیه تجاوز جنسی مسلمین به زنان کفار میگفت با توجه به کشته شدن کفار و بی سرپرستی این زنان اگر آنها بین مسلمین تقسیم نشوند برای تامین مالی خودشان به فساد کشیده میشوند و جامعه اسلامی را فاسد میکنند پس بهترین راه این است که بین مسلمین تقسیم شوند تا هم مسلمین خرجی آنها را بدهند هم جامعه به فساد کشیده نشود.

پیشنهاد شما برای زنان کفار پس از کشته شدن کفار چیست؟
پاسخ
#2

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِذَا جَاءكُمُ الْمُؤْمِنَاتُ مُهَاجِرَاتٍ فَامْتَحِنُوهُنَّ اللَّهُ أَعْلَمُ بِإِیمَانِهِنَّ فَإِنْ عَلِمْتُمُوهُنَّ مُؤْمِنَاتٍ فَلَا تَرْجِعُوهُنَّ إِلَى الْكُفَّارِ لَا هُنَّ حِلٌّ لَّهُمْ وَلَا هُمْ یَحِلُّونَ لَهُنَّ وَآتُوهُم مَّا أَنفَقُوا وَلَا جُنَاحَ عَلَیْكُمْ أَن تَنكِحُوهُنَّ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ وَلَا تُمْسِكُوا بِعِصَمِ الْكَوَافِرِ وَاسْأَلُوا مَا أَنفَقْتُمْ وَلْیَسْأَلُوا مَا أَنفَقُوا ذَلِكُمْ حُكْمُ اللَّهِ یَحْكُمُ بَیْنَكُمْ وَاللَّهُ عَلِیمٌ حَكِیمٌ 11 وَإِن فَاتَكُمْ شَیْءٌ مِّنْ أَزْوَاجِكُمْ إِلَى الْكُفَّارِ فَعَاقَبْتُمْ فَآتُوا الَّذِینَ ذَهَبَتْ أَزْوَاجُهُم مِّثْلَ مَا أَنفَقُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ الَّذِی أَنتُم بِهِ مُؤْمِنُونَ12 ممتحنة "
"ای هر آنکه باور کردید گداری آمده اندتان باورمندگشته گان زنان دورسراهاگشته ها باز بیازمائیدشان خداوند داناتر به باورکردنشانِ باز اگر دانستیدشان باورمند گشته هایی باز نباشد بر می گردانیدشان سوی رویگردانان نباشد آنزنان آزادی تا برای مردانشان هم نباشد آنان آزاد می شوندزنانشان هم بدهیدشان چه پرداخت کردند هم نباشد رنجی برتان که آمیزش در می آوریدشان گداری دادیدشان مزدهاشان هم نباشد چنگ می زنید به نگهبانی رویگردانان هم بپرسید چه پرداخت کردید هم تا بایستی می پرسند چه پرداخت کردند اینتان فرمان خداوند فرمان می راند میانتان هم خداوند خیلی دانایی خیلی فرمانرواییست 11 هم اگر سراسر رفتِتان چیزی از جفت هاتان سوی رویگردانان باز دنبالگیری کنید باز بدهید کسانی رفته جفتهاشان مانند چه پرداخت کردند هم بیم بدارید خداوندُ کسی شما بهش باورمندگشته هایید 12 آزمایش گشته ها"
m@hdi نوشته: با سلام

در یک سایتی خواندم فردی در توجیه تجاوز جنسی مسلمین به زنان کفار میگفت با توجه به کشته شدن کفار و بی سرپرستی این زنان اگر آنها بین مسلمین تقسیم نشوند برای تامین مالی خودشان به فساد کشیده میشوند و جامعه اسلامی را فاسد میکنند پس بهترین راه این است که بین مسلمین تقسیم شوند تا هم مسلمین خرجی آنها را بدهند هم جامعه به فساد کشیده نشود.

پیشنهاد شما برای زنان کفار پس از کشته شدن کفار چیست؟
درودی بر باورمندان
اینجا خداوند گفت پیوند میانتان هم رویگردانان برجا باشد اگر زنان رویگردانان ازشان جداشدند هم مردانشان بهشان مهریه ای دادند آن مهریه را به رویگردانان بی ارزش پس بدهید هم این زنان باورمند واسهء رویگردانان آزاد نیستند
همچنین اگر زنانتان ازتان جدا شدند رفتند سوی رویگردانان پی برویددنبالگیری کنید چه اندازه واسهء این بی ارزشان مهریه دادید بروید از مردانشان رویگردانشان برگیرید
تازه مرد باورمند هیچگاه پیوند جنسی با بیگانهء همسرش ندارد هم با رویگردانان زن پیوند همسری برپا نمی کند
پناه بر خداوند یگانه که دوست ندارم مرا هیچگاه گناهکار ببیند
پاسخ
#3

m@hdi نوشته: در یک سایتی خواندم فردی در توجیه تجاوز جنسی مسلمین به زنان کفار میگفت با توجه به کشته شدن کفار و بی سرپرستی این زنان اگر آنها بین مسلمین تقسیم نشوند برای تامین مالی خودشان به فساد کشیده میشوند و جامعه اسلامی را فاسد میکنند پس بهترین راه این است که بین مسلمین تقسیم شوند تا هم مسلمین خرجی آنها را بدهند هم جامعه به فساد کشیده نشود.
بنده قبلا چیزی مشابه به این به ذهنم رسیده بود و در جایی بیان کرده بودم.
بنظر من این مسائل رو احتمالا بیش از حد بزرگ کردن و روش مانور دادن که این اشتباه میتونه اینطور به نفع مذهبیون بهره برداری بشه.

نقل قول:پیشنهاد شما برای زنان کفار پس از کشته شدن کفار چیست؟
بابا ولمون کن حال نداریم. یکی میپرسه اگر به مادر و خواهرت تجاوز کنن چه مجازاتی میخوای، شما میپرسی با زنان کفار کشته شده چکار کنیم!
بنظر من اینا مسائل مهم و کاربردی و اولویت های اول امروزه نیست. گذشته هم که گذشته و خیلی وقتا درمورد شرایط اون زمان نمیشه قضاوت بقدر کافی مطمئنی داشت چون از تمام جو و شرایط و واقعیت های اون موقع نمیشه اطلاع مطمئن داشت و خوب درک کرد.
بنظر من اون مرام و تفکری بهتره که اول برای مسائل اصلی و پایه و مطرح عمومی جواب درخوری داشته باشه.
شاید انسان باید در context بعضی چیزا قرار بگیره تا بتونه خوب درک کنه ماهیت و اهمیتش رو. اینکه همینطور بخوایم درمورد هر چرند و مسئله ای که مطرح میشه فکر و تحلیل کنیم بنظر من زیاد مفید نمیاد و هدر دادن وقت و انرژی ارزشمند و محدوده. منکه شخصا خیلی کارهای اولیه و اساسی تر و مهمتر دارم که انجام بدم بنظر خودم.

گور بابای هرچی ادیان یاوه گو و کافر و مومن! منکه میگم احمق و کسخل توی هردوتاشون زیاده!!
آدم باید خردمند باشه. باید قوی باشه. خودت وجدان و شعور داشته باشی، وگرنه هیچ دین و فلسفه و حقوق بشری به درد نمیخوره و نمیتونه جلوی سوء استفاده و انحراف رو بگیره.
دین که آدما رو با مغلطه های خودش تحمیق میکنه واضحا در راستای این هدف نیست.
دین که واقعیت ها رو بیان نمیکنه.
دین که نمیگه بابا طرف اول باید بتونه مثل آدم زندگی کنه، تو داری اونوقت از مجازات قتل و تجاوز میگی و اسیر جنگی رو چه کردن! و چند هزار ساله دارن توی همین چیزا درجا میزنن رسالهء آخوندها هم پره از این اراجیف نمیدونم راجع به احکام سکس و کیر و کس مردم، و دریغ از خرد و چیزهای بدردبخور برای زندگی واقعی و مسائل اولیه و اساسی!
پاسخ
#4

نظر من این است:

1-مسلمین به دنبال تحت تکفل قرار دادن زنان کفار نبودند بلکه به دنبال لذت جنسی خود بودند. اگر مسلمین به دنبال تحت تکفل قرار دادن بودند رابطه جنسی باید منوط به اجازه طرف مقابل میبود که در اسلام این امر حتی شامل زن آزاد هم نمیشود چه برسد به زنی که مسلمین مالک آن شده اند. مثال بارز این امر بنیانگذار اسلام خود محمد است. محمد بعد از اینکه پدر و شوهر و خویشاوندان صفیه را کشت (درست یا غلط) در همان شب با صفیه که از نظر قوانین دنیای امروز به سن قانونی نرسیده بود (17 ساله بود) رابطه جنسی برقرار کرد در حالی که مشخص است فردی که تا دیروز شوهرش یک نفر دیگر بوده یک روزه او را فراموش نمیکند و تن به رابطه جنسی آن هم با قاتل شوهرش نمیدهد پس این یک تجاوز جنسی بوده.

2-محمد میتوانست در مورد زنانی که پسری دارند که مشغول به کار است این حکم را بردارد و پسر او میتوانست خرج مادرش را بدهد ولی از نظر اسلام پسر یا باید کشته شود یا برده کسی دیگر پس نمیتواند خرج مادرش را بدهد و مادرش هم کنیز کسی دیگر میشود.

3-محمد میتوانست از بیت المال پولی را به این زنان اختصاص دهد تا مجبور نباشند یا فاسد شوند یا کنیز.

4-محمد میتوانست شرایط را برای کار زنان فراهم کند تا آنها مجبور به کنیز شدن نشوند. مگر تا قبل از اسلام یا بعد از آن در کشورهای غیر اسلامی همه زنان بیوه کنیز یا فاسد میشدند؟!
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
آخرین ارسال توسط RsAhm
10-08-2018, 12:09 AM

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان