نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

سارا نوشته: اینم سرکار خانم النا لاویان، ادیب و شاعره ی کلیمی که شیفته ی اهل بیت هستند و اشعار زیادی هم در این باب گفتند

چرا با اینکه شیفته اهل بیت هست مسلمان شیعه اثنی عشری نشده؟! اینجور آدما که نون به نرخ روز میخورن (مثل حامد زمانی و الهام چرخنده و اون 3 تا خاخامی که همیشه ضد اسرائیل حرف میزنن و استخدام صدا و سیما هستن!) از پهن هم کمترن.

[SIGPIC][/SIGPIC]
پاسخ

برای درک بهتر جایگاه اهل کتاب و همچنین مشرکان و کافران و کلا نامسلمانان به سوره توبه که آخرین سوره نازل شده هست برید که خداتون انقدر عصبی بوده که اول سوره نگفته بخشنده و مهربان هست! (یعنی بخشندگی و مهربانی تعطیل!) و تا اونجایی که جا داشته گفته دهن نامسلمانان رو سرویس کنید! حال شما میفرمایید وقتی که خداتون گفته انقدر اهل کتاب را بکشید که تسلیم بشن و در عین ذلت جزیه بدن ما بیایم باهاشون ازدواج کنیم؟!!!

[SIGPIC][/SIGPIC]
پاسخ

"قاتلوا الذین لا یؤمنون بالله و لا بالیوم الآخر ولا یحرمون ما حرم الله ورسوله و لا یدینون دین الحق من الذین اوتوا الكتاب حتئ یعطوا الجزیة عن ید و هم صاغرون " "کشندگانید همانان نباشد باور می دارند به خداوند هم نباشد به زمانِ واپسین هم نباشد ناروا می کنند چه ناروا کرد خداوند هم فرستنده اش هم نباشد وام پس می دهند آیینی درستُ از کسانی آمدند نوشتارُ تا می بخشند پاداش باره دستی هم آنهاییند کوچک شو هایی "
m@hdi نوشته: برای درک بهتر جایگاه اهل کتاب و همچنین مشرکان و کافران و کلا نامسلمانان به سوره توبه که آخرین سوره نازل شده هست برید که خداتون انقدر عصبی بوده که اول سوره نگفته بخشنده و مهربان هست! (یعنی بخشندگی و مهربانی تعطیل!) و تا اونجایی که جا داشته گفته دهن نامسلمانان رو سرویس کنید! حال شما میفرمایید وقتی که خداتون گفته انقدر اهل کتاب را بکشید که تسلیم بشن و در عین ذلت جزیه بدن ما بیایم باهاشون ازدواج کنیم؟!!!
ببینید گفت ویژگیشان که باور نمی کنند به خداوند هم به روز واپسین هم ناروای خداوندُ ناروا نمی دانند از "مِن" نه همه شان ازدریافت داشته گان نوشتار کتاب که همان تورات هم انجیل هم کنون گرد آمده سخن خداوند قرآن که ویژگی های بد بالایی را دارند که خداوندُ همتا برایش می تراشند همانند یهودیان که می گویند ما فرزند {آمرزش از خداوند می خواهم} خداوندیم یا یاوران مسیح درود خداوند برش باد که اینگونه گفتند که کنون از مسلمان هم پنج فلان تن می گویند که همتاگذاریست به خداوند بایستی باهاشان بجنگیم تا خوار بمانند هم بپردازند به دستشان پاداش بدهند،پناه بر خداوند که یاریمان کند در جنگ در راهش
پاسخ

سارا نوشته: من اصلا به خمینی چکار دارم! حالتان خوب است؟ اینهمه لینک برایتان گذاشتم که از منظر قرآن در این مورد صحبت شده بود شما عنایت کردید؟؟ خب البته می دانم فهم و درک این چیزها برای شما با این سطح و بهره هوشی کاریست غیر ممکن پس بی خیال:))))))))

وقتی دوز نادانی شخصی به قدری بالاست که حتا نمیداند چه چیز را کپی پیست کیلویی کرده :

سارا نوشته: ازدواج دائم مرد مسلمان با زن اهل کتاب چه حکمی دارد؟ به فتوای امام خمینی ره ازدواج موقت با آنان صحیح است؟

سارا نوشته: :)))))))) دوز مصرفتان را بیاورید پایین!!!!!!! خیلی حالتان بد است. بنده ی خدا ، من حتی می توانم پاسپورت اسرائیلی بگیرم و شهروند همین اسراییل جونتان بشوم. می خواهید باور کنید می خواهید نکنید چون در حقیقت امر ، خللی ایجاد نخواهد کرد!! دوست عزیز همه که مثل شما نیستند که با احساس و عاطفه بیگانه باشند و همش دنبال کشت و کشتار و خونریزی باشند . عشق نیروی عجیبی دارد. مادربزرگم بخاطر ازدواج با پدربزرگم از خانواده اش برای مدت ها طرد شد. ابایی ندارم که بگویم مادربزرگم در موقع ازدواج با پدربزرگم یهودی بود. ولی بعد ها یعنی بعد از ازدواج ، تغییر مذهب داد. ولی این را از خودش شنیدم که در موقع ازدواج یهودی بوده. حالا می خواهید باور کنید می خواهید باور نکنید!!
در ضمن مادربزگم شجره نامه دارند درست مثل سادات مسلمان. در حقیقت لاویان، سادات یهودی هستند.

مثل اینکه روشن نگفته بودم! پس بی پروا میگویم :
یا شما چاچولباز و خالی بند هستید! (که همین طور هم هست چون حتا جرات نمیکنید بگید کی هستید) یا مادر بزرگ و پدربزرگتان شارلاتان و خالی بند بوده اند!!!
بنا به آنچه بالاتر آورده شده اگر پدربزرگ شما مسلمان میبوده میبایستی ننه بزرگ شما میگرفته بعد از یک دل سیر تجاوز به گاری میبسته و یا در بهترین حالت کنیز خودش میکرده!!! پس اگر نکرده بیجا میکرده که خودش رو مسلمان مینامیده چون به دستورات مستقیم الله توجه نکرده!
حالا اگر شما انقدری کودن هستید که مساله به این سادگی را نمیفهمید (که البته سود در نفهمیست برای شما) مشکل خودتان است فاطی جان!!!


سارا نوشته: جدا نگران شدم ! حالتان خیلی بد است حتما یک دکتر بروید. بدجور توهم زده اید:))))))))))) یکجا زهرا صدایم می کنید یکجا فاطمه خطابم می کنید ولی حالا هم مرا فلانی می نامید!!!!!!! قاط زدید کامل!! البته این هم ترفندی است برای فرار از جواب و هنگام کم آوردن خوب به درد می خورد:)) ولی خیلی نخ نما است خیلی:)))))))))

جالبه که بهره هوشی طرفی که دارم باهاش حرف میزنم به قدری پایینه که نمیفهمه چرا فاطی و زهرا و ... خطابش میکنم :)))

سارا نوشته: شرمنده نفرمایید! وقتی دیدم کسی چون شما با کمترین بهره هوشی ، توانسته است مدیر تالار شود ، دیگر ثبت نام کردن که امری است آسان:)))))))))))))) راستی تا به حال از برنامه ی ماه عسل با شما تماس نگرفته اند؟؟:))))) حیف است گمنام بمانید!!!

نگران نام و نشان من نباشید! نگران عقل نصفه نیمه خودتان بنا به دستورات دینیتان باشید ضعیفه جان :)) (البته همون فلانی)

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

سارا نوشته: اصولا کسانی که در بحث کم می آورند روی به خالی بستن، تهمت زدن و... می آورند. از قدیم گفته اند آن را که حساب پاک است از محاسبه (در اینجا مباحثه) چه باک است! من به دنبال بحث منطقی بودم که شما زدین به طور سینا!!!!!!!!!
نیازی نیست جنابعالی قوانین و احکام دین یهود را برایم بگویید . بر طبق میشنا، کسانی که مادرشان یهودی است ، یهودی محسوب می شوند. البته یک عده ای از یهودیان (که تعدادشان اندک است) با این امر مخالف می باشند و می گویند یهودیت از طرف پدر باید انتقال یابد و بر تورا استناد می کنند که در همه جا به نام پدر تاکید شده است مثلا یهودا پسر یعقوب . ولی خب اکثریت به همان مادر یهودی داشتن تاکید دارند. می دانید چرا؟؟ چون با استدلال به این امر می خواهند نسل حضرت اسماعیل را حقیر کنند که مادرش کنیز سارا بود.
در مورد قضیه کوهن بودن (منظور فامیلی بود) هم به پست های پیشین مراجعه کنید تا شاید دریابید (بعید می دانم !)
در ضمن چرا اینقدر برآشفته شدید ؟ یعنی اینقدر برایتان سخت است قبول کردن این قضیه؟؟ پس در مورد قذافی چه می گویید؟؟؟ که مادرش یهودی بود!! حتما اینم دروغه نه؟ راستی شما که شیعه را خارج از اسلام می دانید . خب فقهای اهل سنت (که از دید شما اسلام حقیقی است) با ازدواج مرد مسلمان با زن اهل کتاب مشکلی ندارند البته بر طبق قرآن!!!!!!!
دوست یهودیتان تئودور هرزل(!) می فرمایند یهودیان ایران از قبیله لاوی نیستند !! پس تحویل بگیرید:
جهان نیوز - برنامه عجیب شبکه تهران و نگرانی از نفوذ یهود - نسخه قابل چاپ
در ضمن این خانم سیده ی یهودی ضد اسرائیل هم هستند!
نشست تخصصی گرامیداشت سالگرد راشل کوری > پژوهشکده زنان دانشگاه الزهراء (س) > اخبار پژوهشکده زنان
البته شما همچنان می توانید شک کنید . ولی پدر مادربزرگم هرچند متولد ایران بوده ولی ایرانی الاصل نبوده و از مهاجرین بوده و تا آنجا که می دانم از از قبیله لوی بوده. البته مهاجرت و از این کشور به آن کشور رفتن در قوم یهود مرسوم است. چون همیشه افرادی بودند و هنوز هستند که بدنبال نفاق و جنگند تا دوستی و صلح و حتی قادر به پذیرفتن ازدواج بین مسلمان و یهودی نیستند و حقیقت را کتمان می کنند.
من قصدم جنگ و جدال نبود و نیست. اگر هم خیال می کنید من به قصد آزار آمده ام و100 مدل آیدی دارم. خوب شما مدیر هستید مرا اخراج کنید و مطمئن باشید که از شرم راحت می شوید چون تنها همین آیدی را دارم که اولین هم محسوب می شود. در پایان هم (قبل از اخراج) بابت جسارت ها و گستاخی هایم عذر می خواهم. با سپاس

فلانی جان! هنوز یاد نگرفتی با من چه طور باید وارد بحث بشی ؟!
این دری وریهایی که لینک کرده به درد همون پدربزرگ و مادربزرگ خیالیت میخورند جانم!
فکر کن داشتن تبار اسرائیلی برای یک عده عقده شده! از طرفی یهودی بودن را اخی و بد و عامل دشمنی با مسلمانان میداند! از طرف دیگر به یهودی بودن نن جونش افتخار میکند :)))
بقیه اش را هم که در پست پیشین نوشتم!

سارا نوشته: وای بابا شماها دیگه کی هستید که از درک بدیهیات هم عاجزید!!:)) برای آخرین بار جواب این قضیه را می دهم که حتی بچه دو ساله هم آن را می داند!!

ببین باید با چه پروفسورهایی سر و کله بزنیم :))) که نه فرق آیه های مکی و مدنی رو میدونه و نه جرات داره یک چیز رو کامل نقل کنه :))

کل آیه :

امروز چیزهای پاكیزه برای شما حلال شد و (همچنین) غذای اهل كتاب برای شما حلال است و غذای شما برای آنها حلال می‏باشد و (نیز) زنان پاكدامن از مسلمانان و زنان پاكدامن از اهل كتاب حلال هستند هنگامی كه مهر آنها را بپردازید و پاكدامن باشید نه زناكار و نه دوست پنهانی و نامشروع گیرید، و كسی كه انكار كند آنچه را باید به آن ایمان بیاورد اعمال او باطل و بیاثر میگردد و در سرای دیگر از زیانكاران خواهد بود.

توبه آیه 9 :

با كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسین ایمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانیده‏اند حرام نمى‏دارند و متدین به دین حق نمى‏گردند كارزار كنید تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزیه دهند

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: وقتی دوز نادانی شخصی به قدری بالاست که حتا نمیداند چه چیز را کپی پیست کیلویی کرده :

آری اگر سواد و ذکاوت داشتید می دید که آیه قرآن را در پست قبل کپی پیست کردم و بعد نظر فقها را آوردم که نام هیچکدامشان شبیه خمینی نبود!!!!!!!!!


sonixax نوشته: مثل اینکه روشن نگفته بودم! پس بی پروا میگویم :
یا شما چاچولباز و خالی بند هستید! (که همین طور هم هست چون حتا جرات نمیکنید بگید کی هستید) یا مادر بزرگ و پدربزرگتان شارلاتان و خالی بند بوده اند!!!
بنا به آنچه بالاتر آورده شده اگر پدربزرگ شما مسلمان میبوده میبایستی ننه بزرگ شما میگرفته بعد از یک دل سیر تجاوز به گاری میبسته و یا در بهترین حالت کنیز خودش میکرده!!! پس اگر نکرده بیجا میکرده که خودش رو مسلمان مینامیده چون به دستورات مستقیم الله توجه نکرده!
حالا اگر شما انقدری کودن هستید که مساله به این سادگی را نمیفهمید (که البته سود در نفهمیست برای شما) مشکل خودتان است فاطی جان!!!

نمی دانستم که اینجا همه افراد با کپی شناسنامه و کارت ملی ثبت نام کرده اند و فقط بنده هستم که هویتم را مخفی کرده ام!!! اگر ممکن است مدارک مورد نیاز را بگویید برایتان اسکن کرده بفرستم:))))))))

در قوانین این فروم آمده است که توهین به افراد و خانواده اشان نباید بشود. چیزی که به عینه از مدیر محترم فروم شاهدش هستیم. چون مسلمان هستم باید همه کس و کارم زیر سوال بروند. نباید بگویم مادربزرگم یهودی بوده چون من فقط یک مسلمان هستم. هر چقدر دوست دارید فحش و ناسزا بگویید شما که مرزی را نمی شناسید. در مستی و خودپرستیان سرگردان بمانید.

sonixax نوشته: جالبه که بهره هوشی طرفی که دارم باهاش حرف میزنم به قدری پایینه که نمیفهمه چرا فاطی و زهرا و ... خطابش میکنم :)))

شما که نابغه قرن هستید بگویید این فلانی کی هست که مدام به آن نام هم صدایم می کنید!! چون فکر نمی کنم اسم دخترانه عربی باشد:))))))))))))))))

sonixax نوشته: نگران نام و نشان من نباشید! نگران عقل نصفه نیمه خودتان بنا به دستورات دینیتان باشید ضعیفه جان :)) (البته همون فلانی)

عقل هر کسی از شیوه گفتار و بیانش و استدلال و منطقش بیان است!
هر چقدر دوست دارید بیشتر توهین کنید و لذت ببرید که کار آدمای ضعیف همین است ولی من اهل توهین و فحش و ناسزا نیستم چون تربیت یافته ی همان کسانی بودم که شما بهشان توهین کردید.


پاسخ

سارا نوشته: آری اگر سواد و ذکاوت داشتید می دید که آیه قرآن را در پست قبل کپی پیست کردم و بعد نظر فقها را آوردم که نام هیچکدامشان شبیه خمینی نبود!!!!!!!!!

پس حکم خمینی را هم مادربزرگ یهودیتان لابد گذاشته بوده :)))


سارا نوشته: نمی دانستم که اینجا همه افراد با کپی شناسنامه و کارت ملی ثبت نام کرده اند و فقط بنده هستم که هویتم را مخفی کرده ام!!! اگر ممکن است مدارک مورد نیاز را بگویید برایتان اسکن کرده بفرستم:))))))))

هویت شما به درد هیچ بنی بشری نمیخورد! نگه دارید برای خودتان. تازه شاید به درد خودتان هم نخورد :))))


سارا نوشته: در قوانین این فروم آمده است که توهین به افراد و خانواده اشان نباید بشود. چیزی که به عینه از مدیر محترم فروم شاهدش هستیم. چون مسلمان هستم باید همه کس و کارم زیر سوال بروند. نباید بگویم مادربزرگم یهودی بوده چون من فقط یک مسلمان هستم. هر چقدر دوست دارید فحش و ناسزا بگویید شما که مرزی را نمی شناسید. در مستی و خودپرستیان سرگردان بمانید.

چاچول باز و شارلاتان توهین نیست! سواد فارسیتان در حد بوق است مشکل من نیست.
فاطی یا کودن خطاب کردن شما هم باز توهین نیست!
در همان قوانین آمده استفاده از چنین واژه هایی توهین محسوب نمیشود پس بیخودی خود را شهید نکنید.


سارا نوشته: شما که نابغه قرن هستید بگویید این فلانی کی هست که مدام به آن نام هم صدایم می کنید!! چون فکر نمی کنم اسم دخترانه عربی باشد:))))))))))))))))

فلانی نام کسیست که پس از اخراجش از اینجا شروع کرد به آیدی سازی فله ای که اتفاقن یکی از شناسه هایش "سارا" ست! و انقدری باهوش نیست که دست کم شیوه نگارشش را عوض کند!
حالا فهمیدید فلانی کیست اقدس جان!؟

سارا نوشته: عقل هر کسی از شیوه گفتار و بیانش و استدلال و منطقش بیان است!

شما که انقدر روی شیوه گفتار،بیان،استدلال و منطق پافشاری دارید بهتره بیشتر روش کار کنید تا ناقص العلقل جلوه نکنید :)))

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: فلانی جان! هنوز یاد نگرفتی با من چه طور باید وارد بحث بشی ؟!
چرا الان یاد گرفته ام که در برابر شما فقط و فقط باید سکوت کرد چون جواب ابلهان همین است!

sonixax نوشته: فکر کن داشتن تبار اسرائیلی برای یک عده عقده شده! از طرفی یهودی بودن را اخی و بد و عامل دشمنی با مسلمانان میداند! از طرف دیگر به یهودی بودن نن جونش افتخار میکند :)))

افتخار به نسب را افراد حقیری چون شما انجام می دهند و بس:)) در ایران که از دست امثال شما جرات نداشتم قضیه مادربزگم را فاش کنم چون بعدش باید منتظر دری وری هایی نظیر عرائض جنابعالی را می شنیدم که نوه ی جهود است و رگش جهوده و.........
الان به مسلمان بودن مادربزرگم افتخار می کنم که دوباره متولد شد و از ظلمت به نور رفت . برعکس شما که از بس توی ظلمت بودید کور شدید:))))))) در عقده ی اسرائیلی بودن هم همچنان بمانید!!! چقدر آخر یک فرد باید عقب مانده باشد که آرزوی اینکه اسراییلی باشد یعنی یک تروریست باشد را داشته باشد:)))))))))))))


sonixax نوشته: ببین باید با چه پروفسورهایی سر و کله بزنیم :))) که نه فرق آیه های مکی و مدنی رو میدونه و نه جرات داره یک چیز رو کامل نقل کنه :))

کل آیه :

امروز چیزهای پاكیزه برای شما حلال شد و (همچنین) غذای اهل كتاب برای شما حلال است و غذای شما برای آنها حلال می‏باشد و (نیز) زنان پاكدامن از مسلمانان و زنان پاكدامن از اهل كتاب حلال هستند هنگامی كه مهر آنها را بپردازید و پاكدامن باشید نه زناكار و نه دوست پنهانی و نامشروع گیرید، و كسی كه انكار كند آنچه را باید به آن ایمان بیاورد اعمال او باطل و بیاثر میگردد و در سرای دیگر از زیانكاران خواهد بود.

توبه آیه 9 :

با كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسین ایمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانیده‏اند حرام نمى‏دارند و متدین به دین حق نمى‏گردند كارزار كنید تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزیه دهند

کاش خدا اندک درک و هوشی بهتان عنایت می کرد تا در می یافتید که زن پاکدامن اهل کتاب منظورش بوده . یکم فکر کنید برین حتی از علمای اهل سنت یا وهابی ها که بهشون عشق می ورزید بپرسید تا درک کنید تا بفهمید.

خدا شفا بده !! این آیه 9 توبه چه ربطی به ازدواج داره :)))))))))))) حال شما خوب نیست و اصلا از ادب و احترام هم هیچ نمی دانید و بهترین جواب برای شما تنها سکوت خواهد بود. تمام


پاسخ

متاسفم واقعا برای این جناب مدیر که بجای جواب دادن فقط و فقط فحش می دهد و ناسزا می گوید تهمت می زند متهم به آیدی سازی می کند و البته در همن حال ابراز حیرت می کند از اینکه چگونه اینجا ثبت نام کرده ام ! ایشان در شرایط روانی خوبی بسر نمی برند و حالشان اصلا مساعد نیست . برای رعایت حال ایشان تنها سکوت باید کرد. خدا ایشان را هرچه زودتر شفا بدهد :))))))


پاسخ

سارا نوشته: الان به مسلمان بودن مادربزرگم افتخار می کنم که دوباره متولد شد و از ظلمت به نور رفت

اول ادعای بی طرفی میکند بعد میگوید تغییر دین از یهودیت به اسلام مانند رفتن از ظلمت به نور است!

[SIGPIC][/SIGPIC]
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان