نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عدم امنیت در استفاده از فیسبوک و ایمیلهایی چون جیمیل و یاهو
#1

بسمه تعالی
خواهران و برادران محترم
سایتهای خارجی ایمن نیست و برای شما خطرساز است.
در این تاپیک لینکهایی قرار می دهم که در زمینه خطر استفاده از فیسبوک و یاهو و ... روشنگری کرده اند.

شما می توانید با استفاده از ایمیلهای ملی و شبکه های اجتماعی داخلی که امنیت آن توسط سربازان گمنام آقا امام زمان (برادرانمان در وزارت اطلاعات و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی) تامین شده ، از دست ماموران سیا و موساد در امان باشید.
پاسخ
#2

[COPY]مشاور قضایی دادستان کل کشور اظهار داشت: فیس‌بوک توسط یک جوان صهیونیست به نام مارک زاکربرگ تاسیس شده است. این شخص به عنوان چهارمین صهیونیست تأثیرگذار در سطح جهان شناخته شده و روابط نزدیک و صمیمانه ای با رژیم اشغالگر قدس دارد.[/COPY]

[COPY] وی افزود: علاوه بر این، مشکل فیس‌بوک قبل از اینکه به محتوایش باشد مربوط به ماهیت و عملکرد آن است، چرا که این سایت بزرگترین و گسترده‌ترین ابزار جمع آوری اطلاعات برای سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل به شمار می‌رود.

خرم‌آبادی تصریح کرد: در مراسمی که سازمان سیا برای تقدیر از زاکربرگ برگزار کرده بود، معاون سازمان سیا اظهار داشته که فیس‌بوک برای ما رویایی بود که به حقیقت پیوست.

سایت فیس‌بوک ماهیت جاسوسی و صهیونیستی دارد[/COPY]

مشاور قضایی دادستان کل کشور: فیس‌بوک به نیابت از CIA اطلاعات مردم جهان را جمع‌آوری می کند
پاسخ
#3

افشاگری جدید اسنودن نشان می دهد: اسکایپ بزرگترین دشمن حریم خصوصی - نگهبان

افشاگری جدید اسنودن نشان می دهد: اسکایپ بزرگترین دشمن حریم خصوصی

اطلاعات جدیدی که توسط افشاگر بزرگ٬ ادوارد اسنودن منتشر شده نشان می دهد که مایکروسافت٬ اطلاعات ویدیویی و صوتی را که از بستر اسکایپ عبور می کنند٬‌ در حجم انبوه در اختیار NSA (آژانس امنیت ملی امریکا) قرار می دهد. حال با توجه به اینکه اسکایپ پیش از این هم برای تجسس در امور مردم چینی در اختیار حکومت این کشور بوده٬ می توان گفت تبدیل به یکی از بزرگترین دشمنان حریم خصوصی در سطح جهان شده.

اطلاعات پیرامون اسکایپ روز گذشته توسط گاردین منتشر شد و نشان می دهد که مایکروسافت چقدر از نزدیک با NSA و سایر سازمان های اطلاعاتی امریکا در برنامه پریسم همکاری داشته. در بین کارهای مختلف٬ آسان سازی دسترسی سازمان ها به اسکای درایو٬ کمک مایکروسافت به NSA برای شکستن رمزنگاری ٬Outlook.com و ارائه نسخه پیش از رمزنگاری ایمیل ها به NSA یافت می شود.

فهرست همکاری های مایکروسافت با سازمان های اطلاعاتی امریکا به این شرح است:

- کمک به آژانس امنیت ملی برای دستکاری کردن رمزنگاری اوت لوک در راستای دسترسی به چت ها در بستر وب.
- فراهم کردن دسترسی NSA به ایمیل های اوت لوک و نیز هات میل در وضعیت قبل از رمزنگاری.
- همکاری با FBI و NSA برای ارائه دسترسی آسان تر به سرویس ابری اسکای درایو که ۲۵۰ میلیون مشترک دارد.
- همکاری با واحد مداخله در داده های FBI برای "شناخت" بهتر خطرات بالقوه امکان ساخت ایمیل مستعار در اوت لوک.

- در جولای سال گذشته٬ ۹ ماه بعد از خرید اسکایپ توسط مایکروسافت٬ NSA اذعان کرده که میزان چت های ویدیویی و صوتی جمع آوری شده در قالب برنامه پریسم٬ ۳ برابر شده.
- داده های جمع آوری شده در قالب پریسم به طور معمول با FBI و CIA به اشتراک گذاشته می شود٬‌ و در یکی از اسناد NSA برای توصیف این برنامه لفظ "بازی گروهی" به کار رفته.


تمام اینها در حالی است که پیش از این اسکایپ و مایکروسافت اعلام کرده بودند که توان جاسوسی از مکالمات کاربران را ندارند.

یک نکته جالب تر نیز وجود دارد. گزارش های اخیر نشان می دهد که در پی افشای ماجرای پریسم٬‌ حتی تنش هایی هم بین دره سیلیکون و دولت اوباما در گرفته. تمام شرکت های بزرگ فناوری در حال لابی کردن با دولت هستند تا به آنها امکان منتشر کردن جزییات بیشتری از همکاری با NSA را بدهد تا به این طریق بتوانند به نگرانی های کاربران شان در زمینه حریم خصوصی پاسخ بدهند.

مدیران شرکت ها در وضعیتی سخت قرار گرفته اند و خواستار مرزبندی با NSA و خلاصی از شر اتهام شرکت در "بازی گروهی" هستند. آیا اسنودن به آنها فرصت خواهد داد؟
پاسخ
#4

ماجرای ادوارد اسنودن،افشاگر اطلاعات محرمانه آمریکا چیست ؟|آژانس خبری - تحلیلی نیـک نیـوز


ماجرای ادوارد اسنودن،افشاگر اطلاعات محرمانه آمریکا چیست ؟

[COPY]مهر: این روزها همه فقط به دنبال پیدا کردن ادوارد اسنودن،افشاگر اطلاعات محرمانه آمریکا هستند و کمتر کسی دیگر سراغ اصل ماجرا می‌رود. اسنودن افشاگر بزرگترین توطئه و جاسوسی اطلاعات جهان بوده است اما بر اساس اسنادی که این مامور سابق سیا افشا کرده فکر می‌کنید اطلاعات شما به دست سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا افتاده است؟

پروژه مشهور به «هرم» را اکنون بزرگترین توطئه و جاسوسی اطلاعاتی در جهان می‌دانند؛ پروژه‌ای که در آن هر ایمیل، هر اظهار نظر یا پیام خصوصی در فیس بوک، متن چت‌ها، مکالمه با اسکایپ و هزاران نوع اطلاعات دیگر ضبط و شنود شده است.[/COPY]

[COPY]
ماجرای ادوارد اسنودن،افشاگر اطلاعات محرمانه آمریکا چیست ؟
حقوق, رسانه و ارتباطات, فناوری | سردبیر | تیر ۶, ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱
ماجرای ادوارد اسنودن،افشاگر اطلاعات محرمانه آمریکا چیست ؟
مهر: این روزها همه فقط به دنبال پیدا کردن ادوارد اسنودن،افشاگر اطلاعات محرمانه آمریکا هستند و کمتر کسی دیگر سراغ اصل ماجرا می‌رود. اسنودن افشاگر بزرگترین توطئه و جاسوسی اطلاعات جهان بوده است اما بر اساس اسنادی که این مامور سابق سیا افشا کرده فکر می‌کنید اطلاعات شما به دست سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا افتاده است؟

پروژه مشهور به «هرم» را اکنون بزرگترین توطئه و جاسوسی اطلاعاتی در جهان می‌دانند؛ پروژه‌ای که در آن هر ایمیل، هر اظهار نظر یا پیام خصوصی در فیس بوک، متن چت‌ها، مکالمه با اسکایپ و هزاران نوع اطلاعات دیگر ضبط و شنود شده است.
ادوارد اسنودن عامل افشای این پروژه اکنون در حال فرار برای بازداشت نشدن از سوی نیروهای امنیتی آمریکاست. او را اکنون به خاطر این افشاگری بزرگ تحت تعقیب‌ترین مرد جهان می‌دانند.
دولت آمریکا از ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه مجددا خواسته است که او را به «بدون تاخیر» به این کشور مسترد کند. پوتین اعلام کرده است اسنودن در محوطه ترانزیت فرودگاه مسکو به سر می‌برد. وزارت دادگستری آمریکا این‌ مرد جوان را به جاسوسی و سرقت اسناد محرمانه متهم کرده و گذرنامه او را باطل کرده است. چرا اما اطلاعات این مرد این‌قدر مهم است؟
خبرنگاران از مسافران فرودگاه مسکو درباره دیدن افشاگر آمریکایی سوال می‌کنند
از سال ۲۰۰۷ همه کاربران سرویس‌های مشهور اینترنتی جهان از جمله گوگل و فیس‌بوک هدف این جاسوسی بوده‌اند. بر خلاف آنچه برخی تصور می‌کنند دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا افراد خاصی را در این پروژه در نظر نداشته‌اند بلکه هر آنچه کاربران این سرویس‌ها انجام داده‌اند در دسترس سازمان امنیت ملی آمریکا بوده که یکی از سری‌ترین نهادهای اطلاعاتی این کشور است.
اگر بخواهید دقیق‌تر بدانید بر اساس اطلاعاتی که ادوارد اسنودن افشا کرده اطلاعات زیر از همه کاربران زیر نظر نهادهای اطلاعاتی آمریکا بوده است:
- متن کلیه ایمیل ها در سرویس های فوق مانند ایمیل های یاهو، جیمیل، آمریکن آنلاین، هات میل، ام اس ان، آدرس گیرنده و فرستنده های ایمیل ها و کلیه فایل های پیوست.
- متن همه چت ها و گفتار های متنی، صوتی و ویدیویی در سرویس هایی مثل یاهو مسنجر، اسکایپ، پال تاک، گوگل تاک و …
- کلیه فعالیت ها و معاشرت ها در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک در کنار کلمه‌های عبور افراد مورد هدف در شبکه های اجتماعی و سرویس های اعلام شده.
- اطلاعات دقیق تر و بررسی های اطلاعاتی در مورد افراد خاص یا مشکوک
اما همه آنچه تاکنون از بزرگترین جاسوسی جهان منتشر شده تنها ۴ صفحه از فایل ۴۱ صفحه ای است که در اختیار روزنامه گاردین قرارگرفته است. همین ۴ صفحه هم اما خیلی‌ها را شوکه کرده است.[/COPY]
پاسخ
#5

من که بهتر میدانم که داده هایم در دست سیا و موساد باشد تا در دست اسلامیست های پارینه سنگی !

خرد، زنـده ی جــاودانی شنـــاس
خرد، مايــه ی زنــدگانی شنـــاس
چنان دان، هر آنكـس كه دارد خرد
بــه دانــش روان را هــمی پــرورد
پاسخ
#6

Hezbollah_yaAli نوشته: شما می توانید با استفاده از ایمیلهای ملی و شبکه های اجتماعی داخلی که امنیت آن توسط سربازان گمنام آقا امام زمان (برادرانمان در وزارت اطلاعات و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی) تامین شده ، از دست ماموران سیا و موساد در امان باشید.
باشه.خیالت راحتE409
اینا رو برو به برادران بسیجی بگو تا از دست موساد در امان باشند:e405:
پاسخ
#7

Hezbollah_yaAli نوشته: مشاور قضایی دادستان کل کشور: فیس‌بوک به نیابت از CIA اطلاعات مردم جهان را جمع‌آوری می کند
اون لینک معتبری که گذاشتی منو کشته!!! به قول دوستان: فالس نیوز

همین بود زندگی؟! پس تحقیر بیشتر، شکست بیشتر، رنج بیشتر...
پاسخ
#8

یا اطلاعات سپاه!! ما را از شر سربازان گمنام موساد حفظ بنما ![عکس: 9.png]

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ
#9

آقا من که سعی میکنم دراینترنت فعالیت حساسیت برانگیزی نداشته باشم. ولی نمیدونم چرا همش در هول وهراسم که سربازان گمنام امام زمان بهم گیر بدن و به سراغم بیان. در عوض نمیدونم چرا از اینکه سیا و موساد اطلاعاتی رو که در اینترنت رد وبدل میکنم تحت کنترل داشته باشن اصلا احساس نا امنی نمیکنم.
میتونین لطف کنین و بهم بگین چرا دچار چنین احساسی هستم؟
پاسخ
#10

سامان نوشته: آقا من که سعی میکنم دراینترنت فعالیت حساسیت برانگیزی نداشته باشم. ولی نمیدونم چرا همش در هول وهراسم که سربازان گمنام امام زمان بهم گیر بدن و به سراغم بیان. در عوض نمیدونم چرا از اینکه سیا و موساد اطلاعاتی رو که در اینترنت رد وبدل میکنم تحت کنترل داشته باشن اصلا احساس نا امنی نمیکنم.
میتونین لطف کنین و بهم بگین چرا دچار چنین احساسی هستم؟
شما دچار پارانویا شدید و گرنه سربازان گمنام امام زمان
از روی قانون شرع کار میکنند و خودسر هم نیستند و
دیده نشده تا کنون، که سر کسی را زیر اب کرده یا
لاشه اش را در بیابانهای پیرامون تهران انداخته باشند.
هر چه فریاد دارید بر سر موساد بزنید!

خرد، زنـده ی جــاودانی شنـــاس
خرد، مايــه ی زنــدگانی شنـــاس
چنان دان، هر آنكـس كه دارد خرد
بــه دانــش روان را هــمی پــرورد
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
آخرین ارسال توسط sonixax
10-09-2012, 11:20 AM

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان