نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایلومیناتی ها و اسپری هوا
#1

چه منفعتی تو این کار دارن؟ ایا این روش ها باعث گرمایش زمین میشه و در گرمایش زمین منفعتی برای قدرت هاست؟[عکس: 2.jpg]
اسپری کردن مارو متوقف کنید! مهم
دنباله های شیمیایی در واقع مواد شیمیایی و یا مواد بیولوژیکی هستند که به دستور عوامل در قدرت در برنامه هایی مخفی عمدا از برخی از هواپیماها در ارتفاعات بالا بر فراز عموم مردم به منظور اهدافی نامعلوم اسپری و پاشیده می شوند. جوامع علمی این موضوع را رد کرده و گفته اند که آنها ردهای معمولی از هواپیما هستند و ادعا می کنند هیچ شواهد و مردک علمی برای تایید این تئوری وجود ندارد. ما می دانیم که دودهای معمولی هواپیما ها شامل هیدروکربن احتراق سوخت، دی اکسید کربن و بخار آب هستند و معمولا پس از چند ثانیه و یا دقیقه ناپدید می شوند. اگر هوای منطقه به اندازه کافی سرد باشد، بخار آب آن ابتدا یخ می زند و تبدیل به کریستالهای یخ می شود، سپس این کریستالها به مرور زمان ناپدید می شوند
[عکس: 3.jpg]
مقایسه دود معمولی و مواد شیمیایی! مواد شیمیایی یکسره باقی میمانند اما دود های معمولی و بخار آب سریع از بین میروند!


[عکس: 4.jpg]
مقامات و سازمان های رسمی هزاران شکایت از مردمی که توضیح روشن می خواهند دریافت کرده اند. وجود دنباله های شیمیایی بارها و بارها توسط بسیاری از دانشمندان در دنیا که می گویند آنها دنباله های معمولی هستند، رد شده است. هرچند این دنباله ها هیچ ربطی به کارهای معمول دیگر از قبیل سمپاشی مزارع، باردار کردن ابرها، نوشتن تبلیغاتی در آسمان، مهار کردن آتشسوزی و غیره ندارد، آنها نه تنها مشکوک به نظر می رسند، بلکه بسیاری از افراد تا جایی پیش رفته اند که توانسته اند به نتایج قابل توجهی برسند. مشخص شده که اینها برای انسان بسیار مضر می باشد و آثار رادیواکتیو فلزاتی مانند آلومینیوم در خاک و آبها پیدا شده است.


برای کسانی که در قدرت هستند این یک لحظه حساسی می باشد. زیرا آنها یک عمل پنهان شده دارند انجام می دهند. آنها دنباله های شیمیایی هواپیماها را به تحقیقات علمی «جیو اینجنیرینگ» ربط می دهند. «جیو اینجنیرینگ» روشی برای مقابله با گرمایش جهانی با گذاشتن غبار شیمیایی در اتمسفر و بازتاب اشعه های مضر به فضا می باشد. به دلیل شباهت این کار آنها با «جیو اینجنیرینگ» کسی متوجه نخواهد شد و موضوع را زیر سوال نخواهد برد، درنتیجه آنها خیلی راحت می توانند پشت یک تحقیق و رشته علمی که طرفدارانی هم دارد پنهان شوند و به کارشان ادامه دهند. مردم چه دنباله های شیمیایی را باور داشته باشند یا نه، «جیو اینجنیرینگ» به اندازه کافی ایمن و شناخته شده می باشد که افراد آگاه از آن، نسبت به دنباله های شیمیایی بی محل باشند و آن را فراموش کنند زیرا این دو به ظاهر یکسان می باشند. حقیقت این است که ما زیر صلیبهایی شیمیایی هستیم و نمی دانیم چه بلایی دارند به سر ما می آورند. بنابراین در حال حاضر هیولاهای بزرگ بدون هیچ اسلحه ای بالای سر ما حضور دارند.

[عکس: 5.jpg]
پروفسور کوئن ورمرین، استاد دانشگاه:من برای دانش آموزانم هیچ توضیح مناسبی در مورد این پدیده ندارم. من شخصا در مورد آن تحقیق کرده ام و متوجه شده ام که نمی توانم به آنها پاسخ بدهم. زیرا این یک پدیده طبیعی نیست و همچنین توضیحاتی که دارند به ما می دهند، برای من کافی نیست. من به عنوان یک استاد نیاز دارم که به دانش آموزانم پاسخ مناسب بدهم. دانش آموزانم پرسشهای بجایی دارند اما من پاسخی ندارم و فکر می کنم باید این را حل و فصل کنیم.


[عکس: 6.jpg]
آتش نشانی با تجربه سی ساله در آریزونا:آتشهای طبیعی که اکنون با آنها سر و کار داریم، بسیار فراتر از چیزی است که قبلا دیده بودیم. هنگامی که به نمونه های آزمایشی هوای محیط زیستی نگاه می کنیم می بینیم که ذرات آلومینیوم و منیزیم بسیار قابل اشتعال می باشند. این باعث آتشسوزی های بی سابقه ای می شود.فرانسیس مانگلز، زیست شناس :ما شواهدی داریم که ثابت می کنند این مواد و فلزها از آسمان باریده شده اند. علم و دانش مهیاست و چیز مسخره ای دارد اتفاق می افتد. این آبهای ذوب شده معمولی از برفهای این کوه در شمال کالیفرنیا می باشد و مردم هنگام بالا رفتن از کوه اینها را می نوشند.


[عکس: 7.jpg]


دکتر جیمز روتا، دندانپزشک:آلومینیوم سمی است و ما می دانیم که بیشتر و بیشتر داریم آن را دریافت می کنیم. ما آن را در هوا تنفس می کنیم و همراه آب می نوشیم. تصور پخش کردن آلومینیوم در محیط زیست برای ما بسیار وحشتناک است. برخی از ما که در مورد این موضوع تحقیق کرده ایم، متوجه شده ایم که این کار در حال انجام می باشد. این سموم به بدن صدمه می زنند و ما می دانیم که هرگز نباید آنها را در اتمسفرمان پخش کنیم.
[عکس: 8.jpg]


کارن جانسون، سناتور سابق ایالت آریزونا:هنگامی که می بینید یک هواپیما بالای سر ما پرواز می کند، دنباله ای از خود بجا می گذارد که از یک افق تا افق دیگر امتداد دارد. این دود کم کم پهن می شود و بیشتر و بیشتر آسمان را می پوشاند. چطور کسی متوجه نمی شود هدف هم همین بوده؟! آن هم زمانی که شاهد هستیم چیزی که در آن دنباله وجود دارد، به آرامی روی سر ما، حیوانات، و زمین فرود می آید؟ افرادی هستند که کارهای وحشتناکی با ما انجام می دهند. ما باید بیدار شویم و با آن مقابله کنیم.


[عکس: 9.jpg]
[عکس: 10.jpg]
[عکس: 11.jpg]
چرا این اتفاق در حال روی دادن است؟ چرا اجازه داده می شود که اینها بر فراز ایالات متحده و بر فراز تمام دنیا پاشیده شود؟ چه کسی دارد هزینه این را پرداخت می کند؟ این پدیده منجر به انباشته شدن آلومینیوم در سلولهای مغزی می شود. می گویند دریافت و انباشته شدن آلومینیوم به دلیل نوشیدن آب از ظرفهای آلومینیومی باشد. برای من که شاهد مرگ پدرم از آلزایمر بودم، آن هم در حالی که او هرگز از این ظرفها استفاده نمی کرد، عجیب به نظر می آید. این توضیحات برای من قابل هضم نیست. ما می دانیم که به طور معمول از یک میلیون قسمت در هوای معمولی دو قسمت آلمینیوم باید داشته باشیم. اما چیزی که نتیجه آزمایشات از نمونه ها می گوید، ما بیش از 39000 قسمت از هر یک میلیون قسمت در هوای خود آلمینیوم داریم! این اعداد نجومی ست و بسیار فراتر از چیزی ست که مردم باید تنفس کنند و یا بنوشند! چرا سلامتی افراد در حال افت می باشد و چرا باید به اتاقهای فوریت پزشکی بروند؟ چرا نمی توانند نفس بکشند؟ چرا آلزایمر می گیرند؟ اینها همه برنامه ریزی شده است! ما «ایلیت ها» را داریم. نمی دانم می خواهید آنها را چه بنامید. دولت پنهانی، «ایلومیناتی»… نمی دانم… هرچه که می خواهید آنها را بنامید اما اینها هستند که به فرد معمولی توجه ندارند و اهمیت نمی دهند. آنها فقط به خودشان اهمیت می دهند. طمع شان، قدرت شان، و اگر آنها دو سوم یا سه چهارم مردم سیاره را از بین ببرند، چه بهتر، زیرا می توانند دیگر نگران کنترل کردن افراد زیادی نباشند. این چیزها از کجا می آیند؟ و چرا؟ چرا چنین چیزهایی آنجا قرار داده می شوند؟ من توضیح های دیگری را هم شنیده ام که می گویند ما باید سیاره را خنک کنیم و… اما اگر کسی هم بخواهد سیاره را خنک کند چرا آنها چنین موادی را لازم دارند و در مورد آن چیزی نمی گویند؟ این توضیحات کاملا نادرست می باشند.
[عکس: 12.jpg]
دین وینینگتون، کارشناس پدیده های خورشیدی:هدف من همیشه این بوده که به مردم اخطار دهم که کوهی از مواد سمی در حال پاشیده شدن بر روی سر ما می باشد. حدود پنج سال پیش آسمان منطقه ما کاملا آبی بود اما اکنون توسط خطوط و مه پوشیده شده است. شما هیچ چیزی را به درستی در آسمان نمی توانید ببینید. آسمان ظاهری بسیار آلوده دارد. این آسمان آبی و ابرهای سفیدی نیست که ما چند سال پیش داشتیم. ظاهرا فعالیتی در آنجا وجود دارد و مواد و یا چیزهایی آن بالا در حال سوختن می باشند. شما می بینید که این دنباله ها مانند یک پرده به صورت عمودی در حال پایین آمدن هستند. ما چیزی که در آنها وجود دارد را دریافت می کنیم و ما آزمایشهایی داریم که ثابت کنند مردم از درصد آلومینیومی هزران برابر بیشتر از حد معمول اشباع شده اند. اگر سرزمین های ما سمی شده اند، اگر آبهای ما شیمیایی شده اند، دیگر چه چیزی برای ما خواهد ماند که بر روی آن وقت و انرژی بگذاریم؟ ما باید هوایی داشته باشیم که بتوانیم تنفس کنیم. ما باید آب پاکی برای نوشیدن داشته باشیم. مردم در نظر ندارند که اتمسفر ما به باریکی یک لایه رنگ بر روی یک توپ بسکتبال می باشد. این بسیار حیاتی تر با اهمیت تر از آن است که بتوان به عنوان یک آزمایشگاه فیزیک با آن رفتار کرد و هر کاری با آن انجام داد. اینها کارهایی هستند که نه تنها در حال انجام می باشند، بلکه از گذشته بسیار طولانی در حال انجام بوده اند. از حدود پنجاه سال گذشته برنامه های دستکاری آب و هوای بیشماری انجام شده است که اکثر مردم از وجود آن کاملا بی خبرند. و اگر فکر می کنند که اینها حقیقت ندارد، من از آنها می خواهم تا به کاری که دولتها انجام می دهند نگاهی بیاندازند. افراد در قدرت می توانند هر کاری را انجام دهند زیرا کسی وجود ندارد که بتواند جلوی آنها را بگیرد. آنها می خواهند همه چیز را کنترل کنند.
[عکس: 13.jpg]
[عکس: 14.jpg]
جی. ادوارد گریفین، نویسنده و مستند ساز:من تفاوت بین دود دنباله هواپیماها و دنباله های شیمیایی را خیلی خوب می دانم. هواپیماهای معمولی باقی مانده های سوختی و کریستال یخ از خود بجا می گذارند که پس از مدت کوتاهی در اتمسفر ناپدید می شوند. شما می توانید یک هواپیما را ببینید که دنباله سفیدی پشت سر خود تشکیل می دهد و خیلی زود این دود سفید ناپدید می شود. اما چیزی که اینجا داریم در موردش حرف می زنیم اصلا پدیده یکسانی نیست. آن هواپیماها حرکت می کنند و یک دود سفید از خود بجا می گذارند و این دودها از افق تا افق را می پوشانند و اصلا ناپدید نمی شوند. همچنین این دنباله ها همدیگر را قطع می کنند. شما می بینید که اینها آسمان را می پوشانند و شیری مانند می کنند. سپس مردم مشکل تنفسی پیدا می کنند و شما می شنوید که در هرجایی آثار حضور آلومینیوم وجود دارد. هنگامی که اینها را سر هم بندی کنید، من فکر می کنم کسی که چشم و ذهنش باز باشد محال است متوجه این نشود که کسی دارد پول هنگفتی را برای اسپری کردن سیاره صرف می کند. پرسش این است که چرا؟ من تئوری های خودم را دارم اما آرزو می کنم که گزارشهایی منتشر شوند و پاسخ قانع کننده ای به ما بدهند. در واقع انجام این اسپری ها بیشتر در کشورهای عضو ناتو دیده می شوند. این یک گروه است. یک گروه سیاسی در اینجا وجود دارد و به گونه ای بین المللی هم می باشد. این چیزی مختص آمریکایی ها نمی باشد و در واقع بین المللی ست و فکر می کنم هرکسی می خواهد در مورد این موضوع تحقیق کند باید این حقیقت را به یاد داشته باشند که آنها قرار است یک گروه سیاسی و یک انگیزه سیاسی پیدا کنند. اما از دیدگاه شخصی من این پدیده اصلا چیز خوبی نیست.


[عکس: 15.jpg]
تصاویر زیر را ببینید! هواپیما هایی مخصوص اسپری کردن آسمان بالای سر ما!


[عکس: 16.jpg]
[عکس: 17.jpg]
[عکس: 18.jpg]
[عکس: 19.jpg]
[عکس: 20.jpg]
[عکس: 21.jpg]


[عکس: 22.jpg]


[عکس: 23.jpg]
[عکس: 24.jpg]
[عکس: 25.jpg]
[عکس: 26.jpg]


[عکس: 27.jpg]
[عکس: 28.jpg]
[عکس: 29.jpg]
[عکس: 30.jpg]
[عکس: 31.jpg]
نمی دانم… اما به زودی این را کشف خواهیم کرد. من مطمئنم زمانی که ما مشخص کنیم موضوع چیست، کسانی که دارند این کار را می کنند فورا خواهند گفت: «ما بخاطر شما این کار را می کردیم، برای خیریت اکثر مردم. برای جامعه. این برای جلوگیری از گرمایش جهانی ست و……یا شاید این نوعی حمله و آغشته کردن مردم با مواد بیولوژیکی می باشد؟! ما نمی توانیم برویم بچرخیم و مردم را تیرباران کنیم اما می توانیم آنها را اسپری کنیم!!! و زندگی شان را نجات دهیم! می بینید که ما چقدر خوب هستیم؟!! ما این کار را بخاطر منفعت جامعه انجام می دهیم!»من اطمینان دارم که موضوع هرچه باشد، آنها خواهند گفت که برای خیریت خودتان بوده.
به نظر می رسد صنعتی طراحی شده تا با آن حسابی بتوانند شیره مالیات دهندگان را بکشند. با نوعی نقشه و برنامه اسپری کردن عظیم. آنها برایشان مهم نیست که این چه اثری دارد و اینکه آیا انسانها می توانند از آن جان سالم به در ببرند یا خیر. آنها فقط می خواهند این کار را انجام دهند. از طرفی باید بدانید کمپانی های بزرگی نیز وجود دارند که بذرهایی را شبیه سازی و به طور ژنتیکی دستکاری می کنند تا در مقابل آلمینیوم موجود در خاک مقاومت کند. کشاورزان در آینده نخواهند توانست مانند گذشته مزارع خود را پرورش دهند. بسیاری از محصولات در چنین خاکی رشد نمی کنند. بنابراین پس از اینکه آنها خودشان حسابی خاک را آلوده کردند، همه کشاورزان مجبورند برگردند و از این کمپانی ها که بذرهای مقاوم در برابر آلمینیوم شبیه سازی کرده اند را خریداری کنند و ناگهان خواهیم دید که بقای انسانیت به این کمپانی ها وابسته خواهد شد. شما دیگر قادر نخواهید بود بذرهای طبیعی بکارید و پرورش دهید. تنها راه رفع گرسنگی شما این ابر شرکتها خواهد بود. ما داریم این را می بینیم و البته امیدواریم که این حقیقت نداشته باشد. شما در پشت صحنه می توانید ببینید که نقشه ها و برنامه ریزی هایی شده است. همه چیز مشخص است. آیا نمی خواهید از خودتان بپرسید که در قبال آن می خواهید چه کار کنید؟ آن هم هنگامی که دارید می بینید استرونتیوم، باریم و آلومینیوم دارند بر سر شما می پاشند؟ مگر اینها برای سلامتی انسان و سیاره مرگ آور نیستند؟ آیا این کافی نیست؟ چقدر بیماری لازم دارید تا بتوانید متوجه شوید؟ می پرسید آنها دارند چه چیزی می پاشند و اسپری می کنند؟ خب ما می دانیم چه دارند می پاشند. شما اصلا از آن خوشتان نخواهد آمد.


[عکس: 32.jpg]
آیا هنوزم فکر میکنید این ها توهم است؟ برده نباشید! از خواب مصنوعی بیدار شوید!!!پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان