• Empty
 • قاطی کردم
 • مهربون
 • موفق
 • متعجب
 • مریض
 • مشغول
 • معترض
 • ناراحت
 • هیچ
 • کنجکاو
 • کسل
 • گیج شدم
 • گریه
 • پکر
 • اخمو
 • از خود راضی
 • بی تفاوفت
 • بد جنس
 • بد حال
 • خونسرد
 • خواب آلود
 • خوشحال
 • خجالتی
 • خسته
 • دلواپس
 • رنجور
 • ریلکس
 • سپاسگزار
 • سر به زیر
 • شوکه
 • شاد و سر حال
 • عاشق
 • عصبانی
 • غمگین
 • غافلگیر
 • User Tag List

  برگ 40 از 41 نخستیننخستین ... 212223242526272829303132333435363738394041 واپسینواپسین
  نمایش پیکها: از 391 به 400 از 406
  Like Tree98پسندها

  جُستار: انتقاد از قانونهای انجمن

  1. #391
   شناس
   Points: 689, Level: 13
   Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
   Overall activity: 3.0%
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   ملکوت آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Feb 2016
   نوشته ها
   53
   جُستارها
   7
   امتیازها
   689
   رنک
   13
   Post Thanks / Like
   سپاس
   23
   از ایشان 26 بار در 18 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   1 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
   سلام دوست عزیز
   براستی می خواهید بدانید که نام کاربری این فرومایه در اینجا چیست؟ خب معلوم است همین فرومایه ای که در اینجا مدیر تالار ادبسار (!!!!!!!!!!) است دیگر!! مگر نمی دانید! چه در هم میهن و چه در همان فروم غیرقانونی که کپی مسخره و مضحکی از فروم هم مهین هست همگان می دانند که این فرومایه یک روانپریشی است که به علت عدم توجه در دنیای واقعی و بستری بودنهای مکرر در تیمارستان! دست به ساخت هزاران آیدی زده است تا اینگونه نشان دهد که اگر در دنیای حقیقی هیچ دوستی ندارد در مقابل در دنیای مجازی دوستانی دارد!!! بقول تیمسار در ریشه تنها 9 اکانت مدیریتی دارد:))))) دیگر تعداد اکانتهای غیر مدیریتش را خودتان حدس بزنید!
   من آی پیش را چک کرده ام و دانستم که از شهریست که اولش با الف و آخرش با نون است . هر چند شما که بهتر می دانید من از هکر بودن سالهاست که توبه کرده ام و اینبار یکمی شیطان شدم که خدا مرا ببخشاید:(
   ولی شما اگر خواستید که آن فرومِ بی ریشه ی ریشه را هک کنید و یا اینجا را! نیازی نیست که هکر زبده استخدام کنید! مگر می خواهید سایت رسمی ناسا و یا سایت دانشگاههای MITو Dukeو.. را هک کنید ! می خواهید یک فرومِ خیلی ساده را هک کنید!که بیشتر از پنج شش دقیقه هم وقت نمی گیرد!
   ساده ترین راه هم برای هک کردن اینگونه فرومها آن است که به پنل مدیریتی این فرومها دست یابید که برای اینکار نیاز است که به ان فایلی که در آن تمامی پسوردها ذخیره می گردد دسترسی پیدا کنید. از اینرو باید فروم را اسکن نمایید.. و البته نیاز به چندین نرم افزار هست که بنده می توانم لینک آنها را در اختیارتان قرار دهم و البته نیم خط کد هم می خواهد!
   ولی دوست عزیز بهتر است که اینکار را هرگز نکنید چون این فرومایه از اراذل و اوباش هست و به نگرم هر چه بیشتر سرش در دنیای مجازی گرم باشد بهتر است چرا؟ چون کمتر می تواند در دنیای بیرون به آزار رسانی و هرزه گری مشغول گردد!

   از اینرو استدعا دارم شما هم به مانند دیگر کاربران فرهیخته تمام آیدیهای این فرومایه را در هم میهن در لیست سیاه خود قرار دهید تا پیام های هرزه و نقل قولهای این فرومایه را نبینید!

   راستش وقتی این فرومایه با همان آیدی اش که شما در اینجا به دنبال نام کاربریش بودید ، به یکی از کاربران دوست داشتنی ِ هم میهن تهمت زد و او را با نام کوچک من یعنی سارا خطاب کرد! و آن کاربر دوست داشتنی هم مرا فراخواند تا نوشته ی این فرومایه ی هزار اکانته را ببینم ناگهان حالِ عجیبی به بنده دست داد! دقیقا حس و حالی شبیه حس و حال حکیم سنایی!
   روزی حکیم سنایی از کنار یک گرمابه ای گذر می کرد که ناگهان شنید هرزه ترین احمقِ شهر طلب شراب می کند و آنگاه هنگام نوشیدن می گوید :
   "این پیاله را هم به سلامتی سنایی متملق و احمق می نوشم"!
   و همین سبب رنجش سنایی گردید وقتی دید احمقترین هرزه ی شهر وی را احمق می خواند و به سلامتی اش شراب می نوشد! به خودش آمد و در خود نگریست که چه شده است که هرزه ترین و فرومایه ترین و بی سواد ترین فرد وی را با خویش هم تراز قرار داده است!!از اینرو به خود آمد و در احوال خویش بیشتر نظر کرد و این شد که به سمت عرفان رفت و سر حلقه ی رندان گردید!

   حال این حکایت ماست و من دقیقا وقتی این فرومایه ی بی سواد که چه در دنیای بیرون و چه در فضای مجازی مشغول فرومایگی و هرزگی است (حتی نام کاربریم یعنی خرقانی را دزیده بود و تا مدتها در فروم تقلبی اش با نام من همان جستارهای هم میهنی ام را در فرومش باز می کرد و مدتها طول کشید تا نام کاربریم را از چنگ این فرومایه بازگیرم) می آید و دقیقا عملی چون مولتی یوزر بودن!! را به من! نسبت می دهد!!!! آنهم منی که در دو رشته تحصیل می کنم آنهم PhD و وقت سر خاراندن هم ندارم و تنها در زمانهای پرتی و موقع استراحت یا در مترو و کمپس و.... به فروم های فارسی زبان سر می زنم و نوشته می گذارم را با خودِ بی کار و علاف و هرزه اش مقایسه می کند!!!!!!! واقعا به خود آمدم که بنگر به کجا رسیده ای که یک فرومایه ی بیسواد و هرزه تو را متهم به مولتی یوزری می کند یعنی صفت خودش را به من نسبت می دهد!!

   دوستی از دوستان هم میهنی در همان چت باکس آن فروم تقلبی به یک نکته ی ظریفی اشاره کردند و آن اینکه چرا استادان فلسفه و ادبیات به فروم ها نمی آیند! و حال بنده پاسخ این پرسش را دریافته ام ! و آن اینکه این استادان به خوبی با جامعه ایرانی چه حقیقی و چه مجازی آگاهند و نیک می دانند که در فضای مجازی ایران فرومایگانی نظیر همین کاربر بسیارند که از اینکه در سطح سواد و دانش و هوش خود را در برابر این استادان ناچیز ببینند دست به ساخت هزاران اکانت کرده و با آنها شروع به لجن پراکنی علیه این استادان نمایند و آنها را متهم به مولتی یوزری و.. کنند تا بلکه اندکی بتوانند از عقده های روانیشان بکاهند!!!!!
   برای نمونه بنده هم اکنون مشغول ندریس هم هستم چون در رشته ی مرتبط با literature، بنده TA هستم! مقالات زیادی هم در این باب نوشته ام اما در آخر در همین فرومهای ایرانی می بینید که بی سوادترین کاربران چه ها به بنده نگفته اند!!!
   دکتر کدکنی یک مقاله ای دارند در باب شناوری زبان و اینکه در کشورهای خارومیانه ای نظیر ایران هچ واژه ای درست در جای خودش استفاده نمی گردد و برای نمونه در ایران یک طلبه ی ساده را آیت الله می خوانند و کسی که دیپلم هم ندارد دکتر و مهندس!!! هر چند فضای مجازی ایران بسیار اسف بارتر است چرا که یک فرومایه ی هرزه نویسِ بی ادب را در یک فرومی می کنند مدیر تالار ادبسار !!! یه یاد شعر معروف میر زاده ی عشقی که سرود :
   پدر ملت ایران اگر این بی پدر است .....
   بقیه ی شعر را خودتان ادامه دهید;) , البته به جای "پدر ملت ایران" هم "مدیر تالار ادبسار این فروم" را قرار داده و بقیه شعر را به همان صورت حفظ نمایید!

   این آخرین نوشته ی بنده در مورد این فرومایه و البته دیگر آیدیهای فرومایه است! بهتر است دوست عزیز شما هم از پرداختن به این فرومایگان دست بردارید هر چند می دانم که شما با تحقیر و تمسخر اینان سرگرم می شوید ولی خب هر چه گفتنی بود و هر چه خندیدنی بود را گفتیم و به اندازه ی کافی به آنها و سواد و دانش و هوششان خندیدیم ! پس بس است! بهتر است آنها را به لیست سیاه خود بیفزایید تا پیامها و نقل قولهایی که از شما می گیرند را نبینید! چون واقعا بحث با این نوابغ دور از شان شماست! برای نمونه همین فرومایه همین مدیر تالار ادبسار :)))))))را می بینید اینقدر احمق و بی هوش است که می آید با آیدی های دیگر همان خران آریا یا خرگرد و... می آید و به دیگر کاربران فرهیخته ی هم میهن می گوید تو سارای دفترچه ای و... که مثلا نشان دهد که من مانند خودِ احمق و فرومایه اش دارای هزار اکانت هستم ولی از آنجایی که خدا به این فرومایه هیچ نعمتی نداده و از اینرو ذره ای هوش و خرد در کله ی پوکش نیست! پیش خود نمی گوید برای نمونه این خران اریا و یا خرگرد و صدها آیدی دیگر کجا در دفترچه عضویت دارند؟!! اینجا که کاربر فعالش سر جمع به چهل نفر هم نمی رسد پس اینهمه کاربر عضو دفترچه از کجا سر در آوردند؟!!
   همانطور که حماقت این فرومایه را مرزی نیست وقاحتش را هم مرزی نیست پس این فرومایه ی هزار اکانته را رهایش کنید!
   مدیر تالار ادبسار که شمایید!!!!!

  2. #392
   سخنور یکم
   Points: 12,408, Level: 72
   Level completed: 90%, Points required for next Level: 42
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   کنجکاو
    
   سارا آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2015
   ماندگاه
   زیر آسمان خدا
   نوشته ها
   695
   جُستارها
   19
   امتیازها
   12,408
   رنک
   72
   Post Thanks / Like
   سپاس
   288
   از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   14 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی thought نمایش پست ها
   درود بر بانوی خرد و صبر
   بزودی فعالیت سخیفانه کاربر مذکور را مورد پیگرد قانونی قرار خواهم داد و از آنجایی که ایشان در ایران و در شهر اصفهان میزیند به مراجع قضایی زیربط در داخل کشور ارجاع خواهم داد تا درس عبرتی برای سایرین شود که بدانند هتاکی به نخبگان علمی و اهل خرد و جعل هویت و هتک حیثیت و دروغ پراکنی بر علیع آنان چه عواقب قانونی دردناکی در پی خواهد داشت
   سلام و درود دوست عزیز

   اینروزها سرم بسیار شلوغ بود و شلوغ هست هر چند که همیشه در بین این شلوغی ها به فروم ها هم سر می زنم و یادی از دوستان می کنم ولی اینقدر از فضای مجازی ایران زده شده بودم که بکل در این یکماه هیچ فروم و هیچ جای ایرانی نرفتم.. ولی امروز دل تنگ دوستان مهربانی چون شما شدم و آمدم اینجا که حالی بپرسم که با دیدن اخراج شما ضد حال شد!!
   من از همان ابتدا هم به شما هشدار داده بودم که اگر همینطور از بنده تعریف کنید و پای پستهایم را لایک کنید صد در صد اخراج می گردید.......
   حیف دوست داشتم شما می بودید تا دو کلمه با هم اختلاط می کردیم.............


  3. #393
   مدیر تالار
   Points: 213,674, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 58.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   سر گیجه !!
    
   مهربون
    
   Anarchy آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   نا کجا آباد
   نوشته ها
   5,196
   جُستارها
   57
   امتیازها
   213,674
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   32,387
   از ایشان 11,750 بار در 4,886 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   83 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
   سلام و درود دوست عزیز

   اینروزها سرم بسیار شلوغ بود و شلوغ هست هر چند که همیشه در بین این شلوغی ها به فروم ها هم سر می زنم و یادی از دوستان می کنم ولی اینقدر از فضای مجازی ایران زده شده بودم که بکل در این یکماه هیچ فروم و هیچ جای ایرانی نرفتم.. ولی امروز دل تنگ دوستان مهربانی چون شما شدم و آمدم اینجا که حالی بپرسم که با دیدن اخراج شما ضد حال شد!!
   من از همان ابتدا هم به شما هشدار داده بودم که اگر همینطور از بنده تعریف کنید و پای پستهایم را لایک کنید صد در صد اخراج می گردید.......
   حیف دوست داشتم شما می بودید تا دو کلمه با هم اختلاط می کردیم.............
   متاسفانه یا خوشبختانه جهت مظلوم نمایی دیر تشریف آوردید و همین الان که دارم این پست رو میذارم این رفیق شفیق شما از بازداشت خارج شدن و دوره بازداشتشون همون یک ماه بوده و الان میتونن تشریف بیارن و دوباره شروع کنن به ... !!

   شما که پست های تهدید آمیز ایشون مبنی بر افشای هویت کاربران در صفحه قبل رو دیدید و حتی از پست بعدی ایشون که شکلک گذاشتن تشکر هم کردین ... پس متوجه هستید که علت بازداشت ایشون نه تشکر از پست های شما که تهدید کاربران بوده !! پس این هوچی گری و مظلوم نمایی ها برای چیه ؟

  4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   sonixax (05-08-2016),Timsar (07-19-2016)

  5. #394
   دفترچه نویس
   Points: 442,317, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 100.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   نِشان‌ها:
   Most Popular
   سرور خویـشتـن
    
   Empty
    
   Mehrbod آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2010
   ماندگاه
   لاجیکستان
   نوشته ها
   8,665
   جُستارها
   188
   امتیازها
   442,317
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   12,045
   از ایشان 21,599 بار در 7,549 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   62 Post(s)
   Tagged
   1 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
   متاسفانه یا خوشبختانه جهت مظلوم نمایی دیر تشریف آوردید و همین الان که دارم این پست رو میذارم این رفیق شفیق شما از بازداشت خارج شدن و دوره بازداشتشون همون یک ماه بوده و الان میتونن تشریف بیارن و دوباره شروع کنن به ... !!

   شما که پست های تهدید آمیز ایشون مبنی بر افشای هویت کاربران در صفحه قبل رو دیدید و حتی از پست بعدی ایشون که شکلک گذاشتن تشکر هم کردین ... پس متوجه هستید که علت بازداشت ایشون نه تشکر از پست های شما که تهدید کاربران بوده !! پس این هوچی گری و مظلوم نمایی ها برای چیه ؟
   بازشناسی پدیده‌یِ ترولش (trolling) - دفترچه

   Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

   —مزدک بامداد


  6. یک کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   sonixax (05-08-2016)

  7. #395
   سخنور یکم
   Points: 12,408, Level: 72
   Level completed: 90%, Points required for next Level: 42
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   کنجکاو
    
   سارا آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2015
   ماندگاه
   زیر آسمان خدا
   نوشته ها
   695
   جُستارها
   19
   امتیازها
   12,408
   رنک
   72
   Post Thanks / Like
   سپاس
   288
   از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   14 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ملکوت نمایش پست ها
   مدیر تالار ادبسار که شمایید!!!!!
   از شما که مسلمان هستید و پایبند به اصول اخلاقی و انسانی توقع چنین دشنامی را نداشتم!!


  8. #396
   سخنور یکم
   Points: 12,408, Level: 72
   Level completed: 90%, Points required for next Level: 42
   Overall activity: 40.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   کنجکاو
    
   سارا آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Jun 2015
   ماندگاه
   زیر آسمان خدا
   نوشته ها
   695
   جُستارها
   19
   امتیازها
   12,408
   رنک
   72
   Post Thanks / Like
   سپاس
   288
   از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   14 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
   متاسفانه یا خوشبختانه جهت مظلوم نمایی دیر تشریف آوردید و همین الان که دارم این پست رو میذارم این رفیق شفیق شما از بازداشت خارج شدن و دوره بازداشتشون همون یک ماه بوده و الان میتونن تشریف بیارن و دوباره شروع کنن به ... !!

   شما که پست های تهدید آمیز ایشون مبنی بر افشای هویت کاربران در صفحه قبل رو دیدید و حتی از پست بعدی ایشون که شکلک گذاشتن تشکر هم کردین ... پس متوجه هستید که علت بازداشت ایشون نه تشکر از پست های شما که تهدید کاربران بوده !! پس این هوچی گری و مظلوم نمایی ها برای چیه ؟
   ولی گویا جنابعالی برای اخراج کردن به موقع تشریف آوردید!
   اینکه شما چه فکر می کنید مظلوم نمایی و... اصلا برایم مهم نیست چرا؟ چون حقیقت نیست و در دنیا هیچ چیزی مهم تر از "حقیقت" نیست! و غیر از حقیقت همگی توهم است!

   یک خبر خوش برای شما و یک خبر بد برای اهل حقیقت ! این کاربر فرهیخته که بی شک فرهیخته ترین کاربری بود که این فروم به خود دیده است، دیگر تمایلی به حضور در این فروم ندارد! حتی ایشان در فروم های دیگر هم حضور ندارند و از فضای مجازی ایران بسیار گله گذاری کرده و ابراز ناراحتی کرده اند. ایشان از آنجا که مادرشان فرانسوی بوده با فرهنگ فرانسوی بزرگ شده اند و از اینرو مفاهیمی چون آزادی بیان و دموکراسی واحترام ... برایشان خیلی خیلی مهم است و از اینرو در مدت کوتاهی که در فروم های ایرانی فعال بودند بعلت نبود چنین فرهنگی بسیار زده شدند و نیز ترک موقت بنده از فرومها هم مزید بر علت شد و ایشان مصمم به ترک فرومهای ایرانی شدند.

   همانطور که عرض شد در فرهنگ و مرام ایشان آزادی و کرامت انسانی از اصول اصلی است و از اینرو ایشان با مشاهده ی رفتارهایی متضاد با این اصول بسیار برآشفته شده و تصمیم به شکایت کردن گرفتند که بعد با توجه به طولانی بودن پروسه آن منصرف شده و به دنبال هک کردن و استخدام هکر افتادند. بنده برای انصراف ایشان از این عمل به ایشان گفتم که خود با هک کردن و.. آشناییتی دارم و این عمل را وقتی نوجوان بودم نا خواسته انجام داده ام ولی بعد توبه کردم چون اخلاقی نیست و در مرام آیینی که بنده و ایشان به آن پای بندیم نگنجد. و برای اثبات ادعای خود نیز آی پی همان کابر فرومایه ی هزار اکانته را به ایشان گفتم و اینکه این کاربر دارای چه اکانتهایی هست و.. از اینرو آنکه دست به افشا زده است بنده بودم و نه ایشان پس آنکس که سزاوار اخراج بود بنده بودم و نه ایشان! هر چند خالا هم دیر نشده و شما همچنان برای اجرای عدالت وقت دارید جناب منصف!

   پ.ن.

   در همه ی فرومها همیشه با ادبترین و فرهیخته ترین و پاکترین و با سوادترین (از لحاظ ادبی ) را به مدیرت تالارهای ادبیات برمی گزینند اما در اینجا ..... :)))))))))))
   نمی دانم کدامیک از مدیران ارشد این فرومایه یعنی همان مدیر تالار ادبسارتان را که نام کاربری مرا در هم میهن یعنی خرقانی را دزدیده بود و مدتها در فروم تقلبی و بی هویتش با آن نام جستارهای مرا و پستهای مرا در هم میهن آنجا کپی پیست می کرد !!!! را در این فروم به مدیریت برگزیده است اما با تکیه بر آن مثل قدیمی که "دیوانه چو دیوانه بیند خوشش آید " به احتمال 99.999999 % همان "ارباب" باید این فرومایه ی هزار اکانته را به مدیریت برگزیده باشد!


  9. #397
   دفترچه نویس
   Points: 83,861, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 99.7%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   HE
    
   Empty
    
   Dariush آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2012
   ماندگاه
   No man's land
   نوشته ها
   3,040
   جُستارها
   30
   امتیازها
   83,861
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   3,020
   از ایشان 8,976 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   60 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ملکوت نمایش پست ها
   مدیر تالار ادبسار که شمایید!!!!!

   تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست jack_lol.gif  
   Confusion will be my epitaph
   As I crawl a cracked and broken path
   If we make it we can all sit back
   And laugh
   But I fear tomorrow I'll be crying,
   Yes I fear tomorrow I'll be crying
   .Yes I fear tomorrow I'll be crying

  10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   sonixax (05-31-2016),Timsar (07-19-2016)

  11. #398
   شناس
   Points: 3,403, Level: 36
   Level completed: 36%, Points required for next Level: 97
   Overall activity: 19.0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   خالی
    
   Secular آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2015
   ماندگاه
   home
   نوشته ها
   98
   جُستارها
   0
   امتیازها
   3,403
   رنک
   36
   Post Thanks / Like
   سپاس
   26
   از ایشان 19 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
   با عربی بیشتر از فرانسوی میشود تا کرد, چون کمابیش هر خواننده‌یِ ایرانی‌ای میگیرد چه نوشته شده چه نه.


   جدا از اینها اینجا ما قانون را نگه میداریم تا یک جای کوچکی هم که شده برای گفتگو و گفتمان در اینترنت برای خودمان
   داشته باشیم و ایشان هم به نگر میاید دانش خوبی دارند و شاید کم کم در جستارها بجای تکّه‌پراکنی به گفتگو نشستند.
   حالا چون یکم فرانسه میدونه دانش خوبی داره؟ پ همه فرانسویا دانشمندن با این حساب!
   :-)
   درسته ک باید یه جاهایی کوتاه اومد ولی نه با هر کاربری! اونم کاربری ک فقط بقصد آزار و ترول عضو شده!
   Je pense, donc je suis

  12. #399
   دفترچه نویس
   Points: 83,861, Level: 100
   Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
   Overall activity: 99.7%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience PointsGot three Friends
   HE
    
   Empty
    
   Dariush آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Oct 2012
   ماندگاه
   No man's land
   نوشته ها
   3,040
   جُستارها
   30
   امتیازها
   83,861
   رنک
   100
   Post Thanks / Like
   سپاس
   3,020
   از ایشان 8,976 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   60 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   الان داشتم کمی به گذشته‌های این جستار و و مطالب اخریش نگاه می‌کردم،
   با خودم فکر می‌کردم چه زمان خوبی بود آن زمان که نیازی نبود هر روز به کاربران
   قوانین را تببین بکنیم و تقریبا همه می‌دانستند که فعالیت در یک چنین فرومی
   چگونه است و باید باشد.
   Confusion will be my epitaph
   As I crawl a cracked and broken path
   If we make it we can all sit back
   And laugh
   But I fear tomorrow I'll be crying,
   Yes I fear tomorrow I'll be crying
   .Yes I fear tomorrow I'll be crying

  13. یک کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

   Timsar (07-19-2016)

  14. #400
   نویسنده سوم
   Points: 16,723, Level: 82
   Level completed: 75%, Points required for next Level: 127
   Overall activity: 0%
   دستاوردها:
   First 1000 Experience Points
   بدون وضعیت
    
   شاد و سر حال
    
   solo آواتار ها
   تاریخ هموندی
   Mar 2016
   نوشته ها
   155
   جُستارها
   21
   امتیازها
   16,723
   رنک
   82
   Post Thanks / Like
   سپاس
   65
   از ایشان 69 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
   یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
   یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
   Mentioned
   0 Post(s)
   Tagged
   0 Thread(s)
   درود
   چرا یه قانون برای برخورد با کسانی که در لفافه سخن میگن ایجاد نمیکنید؟
   در لفافه سخن گفتن یکی دیگر از حقه بازی های گروه اسلامگریان میباشد که نمی خواهند مطلبی را صاف و پوست کنده تحویل شنونده دهند .بلکه همیشه در لفافه سخن می گویند.
   برای نمونه:

   ببینید در یک برنامه نویسی چیز گرا یا شی گرا پنهان سازی کپسوله سازی ،توانِ دسترسیِ بالادست به پایینتر داریم،
   یا در زندگی همینگونه در سازمانها سر رئیس تا کارمند جاروکش،
   یا در یک جاندار مغز داریم تا ناخنی یا مویی کوتاه شونده،آیا هستی یا وجود بالادست بِه است یا پایین دست ،کدام شناختش سختتر هست؟کدامشان دوزار می ارزد؟کدام ارزش بودنش بیشتر از همه هست ؟
   خداوندا تو را پاس که کسی ترازُ همتایت نیست پس مرا پیوسته برپادار نماز کن

   ببینید چون ناباورها خوشانشان نیست که انگیزانِ کنار زدنِ خداوند نیست، نمونه شما خوش ندارید یکی بازخواستتان کند از ریزُ بمتان آگاه باشد بتواند ناگوارا رساندتان یا کمکِ باورمندها آیدُ روزِ برپایی سروریشان دهدُ در خوشیُ بهشتشان درون کند،،،پس خداوند نیست!! کنون سد جور گریز ناباورها به بندی سخت برمیخورد ،
   خداوندا ما باورمندها را که خودت یکیُ برآورنده هستیُ نبوده زاده میشویُ نبوده میزاییُ نبوده برایت طرازی یکی یاری رسان در گزینش راهی سمتتُ برپادارِ پیوست نماز دار
   ببینید پشه بیماری زا هم سهم زندگی دارد هم توانایی بالای خداوند از ساخت پشه مینگرم هم از توانایی پشه برای ساخت مرز هم قلمرو برای جانورها هم که پشه ها اگر خوراکی دیگر جانور ها نباشند کمترین سودشان انگیزان ترس از مردن یا ناخوش سازی برخی هست که پزشکان درمان را بیاموزند یا جانِ کسهایی که به سر رسید را بگیرند ، خداوند هم توانای بیش از اندازه هم مهرآور خوبی رسانِ بیش از اندازه که شما مرگُ ناتندرستی را خوبی نمی دانید از بدبینی خودتان نه که براستی اینها بد باشند برای همه،خداوندا مرا پیوسته برپادار نماز برای پیوستنت بدار نه دور گذار فراموشکار
   اتفاقا این استدلال تجربه ای حدودا چهل ساله را پشتوانه دارد نه تنها فرار رو به جلو نیست بلکه کاملا مستند به گذشته است


  داده‌های جُستار

  کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

  هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

  مجوز های پیک و ویرایش

  • شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
  • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •